NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Prosze o pomoc!!!!, Prosze o pomoc!!!!
Posty: 8
Dołączył: 20 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:14  
Cytuj
Witam potrzebuje pomocy moj pracodawca nie wypłacił mi pieniedzy jutro dostalismy z zona i dzieckiem eksmisje z mieszkania potrzebuje pilnie pozyczki 700złlub pokoju podpisujac komus oczywiscie chec oddania lub odpracowania bardzo prosze o pomoc!!!Blagam o pomoc!!!530805624

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:26  
Cytuj
Art. 1046 kodeksu postępowania cywilnego zawiera regulację, która mówi o zakazie eksmisji na bruk, wprowadza również kryteria jakim powinno odpowiadać tymczasowe pomieszczenie, do którego kierowany jest dłużnik, który nie posiada prawa do lokalu socjalnego czy zamiennego.Takie pomieszczenie powinno przede wszystkim nadawać się do zamieszkania, mieć taki metraż, by co najmniej 5 m2 powierzchni mieszkalnej przypadało na jedną osobę. Dodatkowo wymaga się, by znajdowało się w tej samej miejscowości lub pobliskiej. Komornik musi ponadto poczekać, aż sam eksmitowany znajdzie takie pomieszczenie zastępcze lub zrobi to właściciel lub gmina.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:37  
Cytuj
Od kiedy są eksmisje zimą? Co za ściema.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 1 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:39  
Cytuj
To eksmisja czy wypowiedzenie umowy lub zakonczenie umowy?Bo to chyba dwa różne stany prawne.


CYTAT
Witam potrzebuje pomocy moj pracodawca nie wypłacił mi pieniedzy jutro dostalismy z zona i dzieckiem eksmisje z mieszkania potrzebuje pilnie pozyczki 700złlub pokoju podpisujac komus oczywiscie chec oddania lub odpracowania bardzo prosze o pomoc!!!Blagam o pomoc!!!530805624

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:40  
Cytuj
ta, nie dostał wypłaty i odrazu eksmisja.
weź sie chłopie za robotę a nie zerujesz na ludzkim współczuciu

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 09:28  
Cytuj
Sory napisałam nowy temat a temat już jest.
Widzę że większość nie uwierzyła w tą eksmisję natychmiastową na mróz. To dziwna sytuacja i faktycznie trudno uwierzyć, ale na wypadek gdyby była prawda przypomniałam sobie że w Stalowej Woli jest ośrodek interwencji kryzysowej z hostelem. To się znajduje w Rozwadowie, tuż obok nowego wiaduktu po drugiej stronie obwodnicy, na wysokości liceum ekonomicznego.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »