NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Pies zamarza na śniegu przy Centrum 4!!!!Pomocy!!!,
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 21:25  
Cytuj
do bzyk
http://www.psy24(...)sow.html

a teraz do wszystkich:
Czy jest ktoś w stanie powiedzieć jaka służba w Stalowej Woli ma podpisaną umowę o wyłapywanie bezdomnych psów ??

Ustawa prawna jasno wskazuje, że taka służba powinna być.
Mam nadzieję, że ktoś poda numery kontaktowe do tych służb aby w przyszłości każdy wiedział gdzie dzwonić.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 21:25  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 21:26  
Cytuj
CYTAT
Bzyku pomogłam ile mogłam,zadzwoniłam ,popytałam i może po moim apelu ktoś zabrał tego psa.Nie wiem.Stałam na mrozie przy tym psie razem z dwiema paniami i byłyśmy bezradne!Mijali nas ludzie i nikt się nie zatrzymał. Dzwoniłyśmy i wszędzie grzecznie odmawiano pomocy.Poszłam więc do domu i napisałam post na forum, bo nic innego nie przychodziło mi do głowy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby wziąć tego psa na ręce i zanieść w ciepłe miejsce ale po pierwsze to był dość duży pies a po drugie trochę się bałyśmy a niestety ,żaden przechodzący mężczyzna nam nie pomógł.Chyba lepiej zrobić chociaż niewiele niż nie zrobić nic?Pozdrawiam.


Brawo za Twoje zachowanie!!umiech Jednak są jeszcze ludzie którym nie jest obojętny los bezradnych zwierząt.Dziękuje Ci za toumiech

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 101
Dołączył: 28 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 21:28  
Cytuj
Skoro można ukarać gospodarza za znęcanie się nad zwierzętami to pewnie i w takich przypadkach jakieś paragrafy są.
A tak na marginesie /to do bzyka/ to nie każdy może zabrać obcego psa do domu, bo może być nie szczepiony, zarażony wścieklizną lub inną chorobą, może mieć pasożyty, wreszcie może być agresywny. Dlatego ludzie oczekują w takich przypadkach pomocy od odpowiednich służb. A może najlepiej by zadziałał TVN.
Pozdrawiam Zygfryda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 21:36  
Cytuj
http://www.polskieradio.pl/5/3/Artykul/279610,Pijani-ciagneli-psa-za-samochodem

No to poczytajcie sobie tutaj jak pare dni temu paru gówniarzy zabawiało się po pijaku.Normalnie krew się w żyłach gotuje jak te gnidy bo inaczej niestety nie można o czymś takim powiedzieć cieszą się z tego co zrobili.I sa bezkarni bo kara za takie okrucieństwo wynosi (do dwóch zaledwie!) lat.
Zwierzę to też stworzenie które żyje i czuję tak jak my,i żadne nie zasługuję na wyrządzenie mu jakiejkolwiek krzywdy.To nie worek z ziemniakami.Pamiętajmy o tym.Może chociaż to pomoże.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 21:41  
Cytuj
rozwaliles mnie Bzyku cyt:
Może poszukaj właściciela czworonoga najpierw

Jeśli to stworzenie potrzebowało pomocy ,to od niej nalezalo by zacząc a nie od szukania własciciela Porównując do tego to tak jakbys konał na ulicy z zimna i zamiast dzwonic po pomoc ,tudzież pogotowie,straż itp powinienem najpierw poszukac Twojej rodziny (wiedząc że nie masz dokumentów i nie możesz z powodu agonii mi odpowiedziec kogo szukać ????? ! Zastanów sie nad tym co piszesz..
P.S. Grunt że ktos (najprawdopodobniej) o dobrym sercu poczytal forum i zajął się zwierzęciem tak jak umiał ,zamiast pierdolić jak my tutaj na forum co kto powinien ...żenua
Z góry gratuluje wybawcom

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 22:58  
Cytuj
Ja czekam aż ktoś wpadnie na to kto w tym mieście odpowiada za takie sprawy. Policja zielona skoro nie potrafiła w tej sprawie pomóc.

Warto się dowiedzieć gdzie dzwonić w takich sprawach.
w końcu miasto powinno mieć podpisaną umowę z jakąś instytucją, czy służbą.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 164
Dołączył: 23 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:09  
Cytuj
CYTAT
Bzyku pomogłam ile mogłam,zadzwoniłam ,popytałam i może po moim apelu ktoś zabrał tego psa.Nie wiem.Stałam na mrozie przy tym psie razem z dwiema paniami i byłyśmy bezradne!Mijali nas ludzie i nikt się nie zatrzymał. Dzwoniłyśmy i wszędzie grzecznie odmawiano pomocy.Poszłam więc do domu i napisałam post na forum, bo nic innego nie przychodziło mi do głowy.Najlepszym rozwiązaniem byłoby wziąć tego psa na ręce i zanieść w ciepłe miejsce ale po pierwsze to był dość duży pies a po drugie trochę się bałyśmy a niestety ,żaden przechodzący mężczyzna nam nie pomógł.Chyba lepiej zrobić chociaż niewiele niż nie zrobić nic?Pozdrawiam.
Świetna robota z twojej strony a nie tylko takie pierd...nie i siedzenie na dupie(zresztą miał racje) jak to nazwał złoczyńca z naszej strony na forum.Dziwi mnie tylko to że tłumaczysz się przed kimś kto cię obraża na forum(nota bene ten post został usunięty)A pana bzyka pozdrawiam i gratuluję zabłyśnięcia na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 23:16  
Cytuj
http://www.you tube.com/watch?v=V2sedTLIRWU

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 09:00  
Cytuj
Z tego co słyszałam, nawet jak miasto wyłapie psa, potem się okazuje, że "mają go przewieźć do schroniska" i tak naprawdę te psy nie dojeżdżają do tych schronisk, bo to za duży koszt dla miasta. tak słyszałam, jak mówią w każdej plotce jest część prawdy.

Z tego co mówiła mi koleżanka wczoraj są też 2 kolejne psy w tych blokach za Carrefourem bezpańskie. Szkoda , że nie mam jak ich przygarnąć sama mam już jednego a mieszkam w kawalerce :(

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zwierzaki »