NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
iplex,
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 10:19  
Cytuj
Witam
moze ktos z was mial problem z ogladaniem na iplex w moim przypadku nie pojawia sie pytanie po reklamach ktore "wlancza" film, a co ciekawiej to ogladalem dzien wczesniej i bylo ok. Jak ktos mial przypadek podobny i roztrzaskal co sie dzieje prosze o info

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Gru 2010r. 10:19  
Cytuj

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 08:49  
Cytuj
CYTAT
Witam
moze ktos z was mial problem z ogladaniem na iplex w moim przypadku nie pojawia sie pytanie po reklamach ktore \"wlancza\" film, a co ciekawiej to ogladalem dzien wczesniej i bylo ok. Jak ktos mial przypadek podobny i roztrzaskal co sie dzieje prosze o info


napisałam do nich i otrzymałam takową odpowiedź:
"
Prawdopodobną przyczyną problemów z oglądaniem filmów, jest zbyt obciążony procesor komputera.
Prosimy o sprawdzenie obciążenia procesora w trakcie
ładowania filmu i oglądania bloku reklamowego ((w Windowsie można to sprawdzić w Menadżerze zadań,który wywołuje się wciskając jednocześnie Ctrl+Alt+Delete - tu należy wybrać zakładkę Wydajność i śledzić użycie procesora w trakcie ładowania się playera iplex.pl oraz w trakcie
wyświetlania reklamy wideo i sprawdzić, który z procesów zabiera najwięcej pracy procesora). Jeśli obciążenie jest wysokie, wówczas player może mieć kłopoty z przetworzeniem wszystkich informacji i efektem tego jest brak
możliwości wyświetlenia filmu.

Prosimy o sprawdzenie, czy na wszystkich przeglądarkach (np. Firefox, IE czy Opera) pojawia się ten sam błąd.
Jeśli próby odtwarzania plików nie powiodły się na kilku różnych przeglądarkach, prosimy o odinstalowanie Javy , pobranie najnowszej wersji programu (do ściągnięcia ze strony http://www.java.com/pl/download/) i ponowne uruchomienie wybranego filmu."


nie wypróbowałam,więc nie wiem czy działa

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 17:33  
Cytuj
no ja tez do nich pisalem ta sama odpowiedz wiec coz maja jeden wzor - no zobaczy sie
pozdr

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 98
Dołączył: 12 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 18:18  
Cytuj
może problem tkwi w braku oryginalnego systemu operacyjnego?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 109
Dołączył: 21 Marz 2009r.
Skąd: Stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2010r. 19:00  
Cytuj
CYTAT
może problem tkwi w braku oryginalnego systemu operacyjnego?umiech


nie sadze zeby iplex mial rozrozniac system no bo i jak a nawet jesli to mi to nie grozi umiech - coz nic nie zrobilem ciekawego i bryka normalnie dzisiaj - moze to u nich jakis blad wypada - ciezko wyczuc

anioly sa cale zielone
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »