NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Zimówki bieżnikowane, gdzie
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2010r. 11:17  
Cytuj
Jak w temacie, interesują mnie zimówki bieżnikowane konkretnie 14', gdzie w stw lub niedalekiej okolicy zakupie takie i mniej więcej w jakich cenach ?

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2010r. 11:17  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2010r. 21:16  
Cytuj
ja kupilem bieznikowane 14 kolo bp w nisku na malcach , placilem 100 od sztuki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 29 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 10:22  
Cytuj
a czym sie one róznią od zwykłych opon zimowych bo jakos mam krucho z kasa a za stówe to bym moze i wzioł;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 11:29  
Cytuj
CYTAT
a czym sie one róznią od zwykłych opon zimowych bo jakos mam krucho z kasa a za stówe to bym moze i wzioł;)


Są to opony używane z nowym bieznikiem. Jak robisz dużo kilometrów i masz ciężką noge to lepiej dołożyć i kupić nowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 12:06  
Cytuj
14' już zakupiłem nowe i całoroczne teraz potrzebuję do 2 auta 13' może ktoś ma w dobrym stanie i zechce odsprzedać ?

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 145
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Lis 2010r. 19:58  
Cytuj
W Rudniku jest sklad opon uzywanych z Niemiec. opony w cenie 60 do 75 zl.zimowe na dwa sezony spokojnie kupice i oryginalne a nie bieznikowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »