NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Obsluga Ambra, CCC,
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 17:17  
Cytuj
Co sadzicie na temat obsługi w sklepch obuwniczych w centrum? dawno tam nie bylam i myslę, że wiele się pozmieniało. M.in. zlikwidowany taki mega sklep na przeciwko CCC, ale do rzeczy. Kiedy ostatnio byłam w Ambrze o godzinie 19 30 panie juz zmywaly podlogi. Osobiscie denerwuje mnie cos takiego, bo czuje sie nikomfortowo i mam wrazenie ze jestem intruzem w sklepie.

Z kolei w drugim sklepie CCC przepychałam się z wielkimi pudłami szukając mojego rozmiaru buta(akurat moj rozmiar lezał na samym dole więc wygrzebanie tego mega pudla nie bylo takie latwe) i zadna z dwoch pan nawet nie raczyla podejsc i mi pomóc mimo, ze nie robily w danej chwili nic inngo orpocz plotkowania miedzy sobą.

Z kolei panie w CCC w Tesco zasluguja na duzy plus. Interesuja sie tym co dzieje w sklepie. Dbaja o porządek, interesuja sie tym co kient szuka.

Jakie jest wasze zdanie na tamet?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 17:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 18:50  
Cytuj
CYTAT


Z kolei w drugim sklepie CCC przepychałam się z wielkimi pudłami szukając mojego rozmiaru buta(akurat moj rozmiar lezał na samym dole więc wygrzebanie tego mega pudla nie bylo takie latwe)

Jakie jest wasze zdanie na tamet?



Skoro było to az takie MEGA pudło, to jaki Ty nosisz rozmiar buta ? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 18:55  
Cytuj
37...jakbys zauwazyl teraz jest sezon na buty zimowe więc pudla, w ktorych są kozaki są wielkie dodatkowo te skepy nie uznaja polek i wszystko jest poukladane na ziemi np 15 pudeł a Twoj lezy na samym dnie....... no ale coz panie maja Cie gdzieś radz sobie sam czlowieku i demoluj sklep

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 19:01  
Cytuj
CYTAT
37...jakbys zauwazyl teraz jest sezon na buty zimowe więc pudla, w ktorych są kozaki są wielkie dodatkowo te skepy nie uznaja polek i wszystko jest poukladane na ziemi np 15 pudeł a Twoj lezy na samym dnie....... no ale coz panie maja Cie gdzieś radz sobie sam czlowieku i demoluj sklep



Mysle ze wystarczyło tylko poprosić o pomoc umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 19:07  
Cytuj
Uwierz mi ze ja nie jestem wybredną klientką, ktorej wiecznie cos nie pasuje. Ale kiedy jestem w jednym sklepie i go doslownie demoluję tylko dlatego zeby sama sie obsluzyc to to az razi;) a zreszta Ty jestes pewnie facetem więc nie bede dyskutować czekam na opinie kobiet, ktore rozumieja wiecejjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 19:13  
Cytuj
Nie mogłaś komuś w domu się wyżalić tylko na forum???

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 19:15  
Cytuj
Nie zale sie tylko PYTAM O OPINIE a to co innego...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 19:18  
Cytuj
Moja opinia jest taka ze nie warto stwarzac sobie problemy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 19:18  
Cytuj
moderowano, post nic nie wnosi do tematu-p_p

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2010r. 21:57  
Cytuj
Do Nicole- Niestety, masz absolutną rację!! Ekspedientki w obu sklepach są beznadziejne i mają głęboko gdzieś każdego klienta!! I pomimo tego,że w CCC w Centrum już kilka razy natknęłam się na nowe pracownice to niestety są one równie leniwe co poprzednie.....

Do Ktośika- Niestety nie wystarczy poprosić o pomoc, gdyż Panie najpierw kończą ploty a dopiero potem ruszają na pomoc klientowi.. a to kończenie plotek czasem trwa bez końca!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 03:54  
Cytuj
Nicole

z innej półki
za zagramanica jezyk
15 min przed zamknieciem juz ci mowia zamkniete umiech

bo maja na godzine ! u nas na miesiąc !

wiec uchyl czoła, paniom ze pomimo "czsytej" podlogi mogłaś ja im zdeptać jak chesz umiech

z innej polki 18:00
raporcik kasy , drzwi otwarte
na drzwiach do 18stej
ale wpada klient czy mozna, - prosze
- bo chce to i to, - ok!
- paragon !
- ????
i co z fantem zrobic mam, nie dosc ze poszedlem na reke to ....
ja se to wbije rano a co z upierdliwym klientem ?

sorry "stary" zwijam towar wpadnij rano umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 11:40  
Cytuj
Dokładnie tak jak piszesz PITUCH, masa klientek chce się dowartościować w sklepie, pokazać, jakie to z nich są figury /wcześniej to One u siebie w pracy były sprowadzane do parteru teraz muszą to odreagować poznęcać się nad inną osobą / i dręczą ubliżają Pani sprzedającej, która z politowaniem patrzy na takie kmioty.

Są też klientki z klasą, które obsługuje się z przyjemnością.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 12:26  
Cytuj
leoniasty
ale czy tylko k..a Kobiety tak maja ???
dowartościować sie ?

ja jak ide i nawet mi sie nie podoba ! to szacun pełny ! bo wiem co mnie w dupie boli (klienci)
wiec staram sie byc klientem superowym jak to moja mloda mowi !
ale nie zeby sie odhamic!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 279
Dołączył: 31 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 12:52  
Cytuj
Ja pracuje już pare ładnych lat w handlu, z moich obserwacji wynika że kobiety najczęściej nie wiedzą czego chcą a przy tym są bardzo upierdliwe i aroganckie.Jedna z drugą zawsze ma racje a po paru dniach przynosi towar do wymiany bo to nie to .Rece nieraz opadają.
Ja muszę być miły zawsze zadowolony ,nie raz człowiek nie wytrzymuje ,wtedy musi wyjść na zaplecze.
Faceci najczęściej wiedzą czego chcą , przychodzą do sklepu przygotowani mają wiedzę techniczną.
Mówię o sprzęcie AGD.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 13:09  
Cytuj
leoniasty
bo poczytaja w necie (popytaja kolegow, zwlaszcza młodych)co by na glupka/debila nie wyjsc
a zwlascza ci starsi (faceci)
a bladyna ruda szatynka i balejeżowana ma to w dupie umiech (bez wzgledu na wiek)


TY! masz wiedziec co "ona" chce ? (bo co ? bo jest kobietą proste)

ręce opadaja umiech

x % sie udaje dogadać umiech na szczescie umiech

i tak piękna płeć robi z siebie..... ???

NIESZCZĘŚLIWĄ umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 23 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 13:20  
Cytuj
Nicole, nie wierzę... Powiedz jeszcze, że sama musiałaś but na nogę założyć... Katastrofa.

Muzułmanie nie są zacofanymi fundamentalistami, po prostu taką mają tradycję, ty niepoprawna politycznie świnio! (c) nonsensopedia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 18:23  
Cytuj
dziewczyny mają płacone za godzinę, pracują od do, więc w imię czego mają sprzątać po godzinach, skoro nikt im za to nie płaci?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 18:55  
Cytuj
masz mik8 racje.... dlatego sklep powinien byc czynny dla klientow do 19:30... a do 20 dziwczyny maja czas na ogarniecie. Ale wlasciciele nie zrozumieja tego chyba nigdy. A co do pozostalych... wyrazilam swoje zdanie m.in jedno bylo pozytywne dla Tesco więc teksty czy buta sama ubralam są zenujące. Nie jestem tez klientka ktora udaje najpiekniejsza i najmadrzejsza zeby sie dowartosciować, ale kiedy dwie panie sobie plotkują miedzy sobą nie patrzac co sie dzieje w sklepie jest nie na miejscu. Widze tylko ze 90% odpwoiedzi pochodzi od ludzi ktorzy nawet w zadnym ze sklepow ani razu nie bylijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 23:15  
Cytuj
mik8
no twoja kategoria myslec, to hoho umiech

w domu sprzataja i nikt im nie placi !!!!
w imie czystosci , schludnosci, dla samego siebie!

Nicole
naj naj ?
po to masz dar mowy , aby sie odzywac, a nawet opier... sprzedawce, jak masz zly dzień umiech
ale do tego 3a miec "jaja" anie wylewac tu żale !!!

sa sklepy i sklepy umiech
w stw owszem smiem stwierdzic, co niektorzy naprawde maja w dupie.

od bółek po rtv bym wymienil czarna liste (moją) ale po co.
bylem raz wiecej nie zagladam

niech pier...ną jescze pare marketow , i x-stu pracownikow za minimalna, podejscie do pracy jak widac umiech
wole tzw osiedlaki umiech

ta sama wiecznie usmiechnieta pani/pan umiech

i zawsze jest allegro / ebay umiech
tu ludziom z zalezy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lis 2010r. 23:20  
Cytuj
Nicole czy ty nie masz o czym pisać? Będziesz chodzić teraz po wszystkich sklepach w Stalowej bawić się w jakiegoś rewizora i wytykać wszelkie "uchybienia"? Pierw przeczytałam pobieżnie ale potem zadałam sobie trud i jak przeczytałam, że ci się pudła leżącego na podłodze nie chciało wyciągać to zwątpiłam. Jeszcze pudło leżące na samej górze szafki to rozumiem ale z podłogi..? sprawa druga, to to mycie podłogi. a kiedy przepraszam cie bardzo mają myć, w wielu sklepach tak robią, także spożywczych. Może mają zostawać po godzinach albo w ogóle nie zmywać? No już to widzę jakby się ośmieliły zamykać dla klientów wcześniej a takie lasencje jak ty rozpisywałyby się na forum, że co za skandal bo sobie siedzą, machają tylko szmatą a klientów nie raczą wpuścić.Takim osobom jak ty nic nigdy nie pasuje. Pytasz - odpowiadam. Jak jesteś taka wrażliwa to może kupuj przez internet.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 09:49  
Cytuj
CYTAT
Nicole czy ty nie masz o czym pisać? Będziesz chodzić teraz po wszystkich sklepach w Stalowej bawić się w jakiegoś rewizora i wytykać wszelkie \"uchybienia\"? Pierw przeczytałam pobieżnie ale potem zadałam sobie trud i jak przeczytałam, że ci się pudła leżącego na podłodze nie chciało wyciągać to zwątpiłam. Jeszcze pudło leżące na samej górze szafki to rozumiem ale z podłogi..? sprawa druga, to to mycie podłogi. a kiedy przepraszam cie bardzo mają myć, w wielu sklepach tak robią, także spożywczych. Może mają zostawać po godzinach albo w ogóle nie zmywać? No już to widzę jakby się ośmieliły zamykać dla klientów wcześniej a takie lasencje jak ty rozpisywałyby się na forum, że co za skandal bo sobie siedzą, machają tylko szmatą a klientów nie raczą wpuścić.Takim osobom jak ty nic nigdy nie pasuje. Pytasz - odpowiadam. Jak jesteś taka wrażliwa to może kupuj przez internet.



He,he, nic dodać, nic ująć

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 10:08  
Cytuj
Dlaczego jedziecie po Nicole?
Ona ma racje. W CCC w C.H. dziewczyny mają w najgłębszym poważaniu klienta. Zwykle plotkują, nawet gdy którąś się, grzecznie poprosi to i tak trzeba długo czekać az się ruszy tak samo było w City Parku, aczkolwiek dziewczyny z CCC w Tesco trzymają poziom. A jednego czego nie można im odmówić(mając na myśli wszystkie sklepy CCC)jak już dojdzie do jakiejkolwiek konwersacji dziewczyny są sympatyczne.

A co pudeł, to czy nikt z Was nie zauważył, że w CCC pudełka często są wymieszane i jednej pary trzeba szukać w całym stosie? A jak już samemu wyciągniesz pudełko z samego dołu, istnieje prawdopodobieństwo, że rozleci się wszystko...

No proszę Was... płacą im za obsługę klienta, a nie za ploty. A co do sprzątania to chyba tylko organizacja. Zawsze jest ich kilka, więc zamiast plotkować niech jedna obsługuje klientów a druga zaczyna sprzątać. I do 20.00 jest czysto i wszyscy są zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 13:31  
Cytuj
Foxy bo Ci co sie wypowiadaja negatywnie na moj temat ani razu w zadnym sklepie nie byli i mysla ze jestem zadufaną paniusią ktorej trzeba sie klaniac....ja akurat zawsze mowie w sklepie dzien dobry do widzenia dziekuje i to pierwsza nie czekam, az ktos mi sie ukloni bo nie jestem jakas pindzią i mam szacunek dla kazdego gdzie wchodzę, a co do tych pudel wlasnie to mam na mysli ze stoja 4 modele butow i myslisz ze wyciagasz swoj rozmiar otwierasz pudlo a tu zonk nie ten model i zabawa zaczyna sie od początkujezyk Nie mowie tu o sytuacji gdy jest np sobota godzina 12. bow iadomo ruch wiec ciezko kazdemu dogodzic, ale o sytuacji kiedy jestem w sklepie sama i zrobilam dookola siebie prawidzy rozpier**** zeby znaleźc buta a dwie pani staly do mnie odwrocone zajete dziamaniemsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 13:48  
Cytuj
CYTAT
sprawa druga, to to mycie podłogi. a kiedy przepraszam cie bardzo mają myć, w wielu sklepach tak robią, także spożywczych. Może mają zostawać po godzinach albo w ogóle nie zmywać? No już to widzę jakby się ośmieliły zamykać dla klientów wcześniej a takie lasencje jak ty rozpisywałyby się na forum, że co za skandal bo sobie siedzą, machają tylko szmatą a klientów nie raczą wpuścić.Takim osobom jak ty nic nigdy nie pasuje. Pytasz - odpowiadam. Jak jesteś taka wrażliwa to może kupuj przez internet.


jak jestes znudzona az tak znudzona to ybs z nudow rpzeczytala WSZYSTKIE posty przed wyciagnieciem mongloskiej teorii a gdzie ja napisalam ze sprzatanie sklepow ma sie odbywac po godzinach bez zaplaty? albo ze ktos ma zamykac sklep przed klientami zeby posprzatac? chyba napisalam ze to akurat wina wlasciciela albo powinien placic dziewczynom naggodziny po zamknieciu sklepu, albo sklep otwierac na 7,5 godziny a pol godziny przeznaczyc na sprzatanie...........czytanie ze zrozumieniem nie boli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 2 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 15:59  
Cytuj
DO NICOLE I DO JAKIEJŚ TAM LADY ( buaahaahahahaumiech. SŁUCHAJCIE DZIEWCZYNY WIDZĘ ŻE CHCECIE ZGRYWAĆ WIELKIE PANIE CO TO WY NIE JESTEŚCIE. PISZECIE ŻE MUSICIE SIĘ PRZECISKAĆ PRZEZ PUDŁA Z BUTAMI I WIELKIM PROBLEMEM JEST DLA WAS WYCIĄGNIĘCIE BUTA Z SAMEGO DOŁU (MOŻE BRZUCH WAM PRZESZKADZA). PO PIERWSZE JEŻELI CHODZI O PUDŁA Z BUTAMI PRZEZ KTÓRE SIĘ PRZEPYCHACIE TO CHCĘ WAS POINFORMOWAĆ ŻE DZIEWCZYNY ZAPIERDALAŁY JAK MRÓWKI ŻEBY WSZYSTKIE FASONY BYŁY NA SKLEPIE I DLATEGO JEST TYLE PUDEŁ NA SKLEPIE. JEŻELI CHODZI O WYMIESZANE BUTY TO DZIĘKI TAKIM JAK WY KOBITKOM SĄ ONE WYMIESZANE,BO PRZECIEŻ EKSPEDIENTKI SĄ OD SPRZĄTANIA PO TAKICH JAK WY NICOLE I JAKAŚ TAM LADY. WY MYŚLICIE ŻE JAK PRZYCHODZICIE DO SKLEPU TO MOŻECIE PONIŻAĆ EKSPEDIENTKI I MAJĄ KOŁO WAS KICAĆ. GRUBO SIĘ MYLICIE. A JEŻELI CHODZI O CIEBIE NICOLE TO WŁAŚNIE DZIĘKI TOBIE DZIEWCZYNY MOGĄ MIEĆ PRZESRANE W PRACY BO TOBIE KURWA BYŁO CIĘŻKO SIĘ SCHYLIĆ PO PUDEŁKO Z BUTAMI, A MOŻNA BYŁO POPROSIĆ TO NA PEWNO KTÓRAŚ Z DZIEWCZYN BY PODESZŁA. DLATEGO WARA OD DZIEWCZYN Z CCC W CENTRUM BO SĄ ONE W PORZĄDKU, BO KIEDY TAM NIE PÓJDĘ Z ŻONĄ I DZIECKIEM TO NAS ZAWSZE DOBRZE OBSŁUŻĄ. DLATEGO MYŚLĘ NICOLE ŻE TEN TEMAT CO PORUSZYŁAŚ BYŁ GŁUPOTĄ I NIE WIEM CO CHCIAŁAŚ TYM ZROBIĆ ALE DLA MNIE TO SIĘ PONIŻYŁAŚ JAK SKURWYSYN I MOIM ZDANIEM TY NICOLE I JAKAŚ TAM LADY (BUAHAHAHAHA) JESTEŚCIE PUSTE JAK BĘBEN ROLLING - STONESÓW. PRZEPRASZAM ZA PRZEKLEŃSTWA,ALE WKURZAJĄ MNIE TAKIE PANIUSIE JAK WY.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »