NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Obsluga Ambra, CCC,
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 16:22  
Cytuj
Trochę to wygląda jak jedno konto sądząc po postach w różnych tematach, ale pewności nie mam. Nicole musi zawsze wtrącić swoje niezadowolone 3 grosze ile razy jest temat o złej obsłudze tu czy tam. Jasne, że nie wszędzie jest dobra obsługa (piszę dobra, a nie każdemu włażąca w dupę bez masła, bo taka na pewno dobra nie jest), ale tobie Nicole to się chyba troszkę już w główce poprzewracało i sama nie wiesz już czego chcesz i co ci się nie podoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 16:22  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 20:22  
Cytuj
proszę sobie na PW porozmawiać kto jest kim. Wyczyściłem posty nie na temat.

a marianoitaliano - jest proszona o NIE PISANIE CAPSLOCKIEM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 20:24  
Cytuj
CYTAT
e nie, mysle ze nicole to p_p :] tak prawie leb daje uciac, tylko czekac az kolejne pozaklada


ifeel weź zejdź ze mnie bo jak sam mowisz tylko "myslisz" jak bardzo chcesz sie przekonać dam Ci haslo do mojego konta i sobie porownasz IP i bedziesz wtedy wiedział na pewno.

PS. sam dyskusja nie na temat powinna poleciec delete...cool girl

Jak widac ktos mnie ubiegł, co mnie nie cieszy, ale jak ktos jest nie zorientowany to chodzi o to, ze: ifeel wtracił swoja madrosc ze to jest moj watek czyli Nicole to ja... więc proponuje mu sprawdzenie "na wlasnej skorze" nie mam nic do ukrycia. Jakby byl zainteresowany prosze o wiadomosc na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 20:32  
Cytuj
moderowano- sory, ale to jest dyskusja nie na temat...(p_p)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 20:42  
Cytuj
CYTAT
moderowano- sory, ale to jest dyskusja nie na temat...(p_p)



SM dlaczego nie odpisałeś mi w sprawie umieszczenia info. o pomocy dla Oliwi ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 20:45  
Cytuj
Bo on ma jakies 110 nieodebranych pw, ktore dotyczą zgłaszania bledow w artykulach wiec pewnie nawet nie widział jeszcze.. Wyslij to do mnie. Ja juz nawet umieszczałam takie info na glowne. Kiedys jedna dziewzyna wyslala mi linka do blogu Oliwki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 20:55  
Cytuj
CYTAT
ifeel weź zejdź ze mnie bo jak sam mowisz tylko \"myslisz\" jak bardzo chcesz sie przekonać dam Ci haslo do mojego konta i sobie porownasz IP i bedziesz wtedy wiedział na pewno.

PS. sam dyskusja nie na temat powinna poleciec delete...cool girl

Jak widac ktos mnie ubiegł, co mnie nie cieszy, ale jak ktos jest nie zorientowany to chodzi o to, ze: ifeel wtracił swoja madrosc ze to jest moj watek czyli Nicole to ja... więc proponuje mu sprawdzenie \"na wlasnej skorze\" nie mam nic do ukrycia. Jakby byl zainteresowany prosze o wiadomosc na pw.


siostro ty mi nie mow zebym sobie na twoje konto wchodzil :] masz passy na moje i moge tez z 10 roznych pisac :]
to ze sie nie przyznasz to nie dziwne :] w kazdym razie sporo zbiegow wszystkie konta maja cos wspolnego z lublinem, wszystkie konta powstawaly by cos poruszyc na sm, pisane w ten sam desen, a najlepsze odnosnie internetu w play (moze to stad inne ip ?;]) i ilosci sciaganej zdaje sie muzyki posluzylas sie dx, kto tutaj moze sie rozniczkami poslugiwac by napisac ze malo ? wiadomo klucz dynaomometryczny :] ty to zalapalas od niego, przecie nawet mial nicka dx po dy o ile pamietam, taki lajkonik chyba :]

drogi sm to nie temat o p_p, ale jej odpowiedzi nie wywaliles wiec mam nadzieje ze i moje nieprawdopodobne domysly tez zostawisz :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 20:59  
Cytuj
iflu - wiesz ze ja Twoich wypowiedzi powaznie nie traktuje jezyk czesto najpierw je usuwam a potem czytam.

Ta zostawie. Kazda inna poleci.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 21:04  
Cytuj
tak wiem musze z tym jakos zyc, ale dam rade ^^

a na temat to pannia nicole powinna zajsc ciut wczesniej, jak ktos jest z...any po 12 godzinach pracy to czasami ciezko sie usmiechnac i nadskakiwac, tym bardziej ze podloge jeszcze raz musi jechac ;] chce sie jakiegos podejscia samemu tez wypada byc czlowiekiem :]
edit: bym zapomnial dziekuje :*

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 21:45  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
sprawa druga, to to mycie podłogi. a kiedy przepraszam cie bardzo mają myć, w wielu sklepach tak robią, także spożywczych. Może mają zostawać po godzinach albo w ogóle nie zmywać? No już to widzę jakby się ośmieliły zamykać dla klientów wcześniej a takie lasencje jak ty rozpisywałyby się na forum, że co za skandal bo sobie siedzą, machają tylko szmatą a klientów nie raczą wpuścić.Takim osobom jak ty nic nigdy nie pasuje. Pytasz - odpowiadam. Jak jesteś taka wrażliwa to może kupuj przez internet.


jak jestes znudzona az tak znudzona to ybs z nudow rpzeczytala WSZYSTKIE posty przed wyciagnieciem mongloskiej teorii a gdzie ja napisalam ze sprzatanie sklepow ma sie odbywac po godzinach bez zaplaty? albo ze ktos ma zamykac sklep przed klientami zeby posprzatac? chyba napisalam ze to akurat wina wlasciciela albo powinien placic dziewczynom naggodziny po zamknieciu sklepu, albo sklep otwierac na 7,5 godziny a pol godziny przeznaczyc na sprzatanie...........czytanie ze zrozumieniem nie boli


W zasadzie marianoitaliano dosadnie napisał wszystko co chciałabym napisać ale wypada coś dopowiedzieć. Ja dobrze przeczytałam, tylko to o czym piszesz jest zwyczajnie nierealne, nikt za taką pierdołę nikomu dopłacał nie będzie tak jak za szereg innych takich szczególików. I na jedno wychodzi z tym 7, 5 godziny bo i tak ludzie widzą, że ktoś tam jest a są tacy co to koniecznie teraz i w tej chwili muszą coś kupić. No ale zostawmy to. I prawdą jest to co napisał marianoitaliano, że nie jest fair, że przez jakiś gest lub jego brak przekreśla się pracę człowieka. A ty to właśnie robisz, tylko nie wiem czemu. Nie wiesz tak naprawdę kto ma jaki wkład w to wszystko i w zasadzie niewiele ci trzeba żeby kogoś ocenić, przeważnie negatywnie. Pomijam to, że ktoś może robić więcej niż to w rzeczywistości widać ale też to, że zwyczajnie czasem też może się źle poczuć, albo po raz pierwszy w ciągu dnia mieć chwile oddechu i odpoczynku po całym dniu. Trzeba troszkę szerzej patrzeć nim się kogoś zjedzie. Nie chcę się opowiadać po żadnej ze stron ale drażni mnie takie wyżywanie się na ludziach o których nic się nie wie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 22:18  
Cytuj
zamykam bo widzę, że temat został wyczerpany i schodzi na wzajemne obrazanie się.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »