NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Opony Zimowe,
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 11:26  
Cytuj
Gdzie najtaniej kupię "zimówki" 155/70/R13 (z wymianą)?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 11:26  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 20 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 11:42  
Cytuj
koło torów na przemysłowej jeśli kupisz opony to wymienią Ci je za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 11 Sty 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 11:45  
Cytuj
Wymiana jak kupujesz opony jest gratis, a kupić proponuję u Jędrucha na Piaskowej 4, niedaleko klasztoru (zaraz obok przejazdu kolejowego) zawsze można się u niego potargować, albo na Energetyków 5,(LOK) firma ART-GREG - też można się targować.

mycha
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 12:48  
Cytuj
CYTAT
Gdzie najtaniej kupię \"zimówki\" 155/70/R13 (z wymianą)?



Pojezdzij po zakładach i popytaj,kazdy zakład przy zakupie opon wymienia je gratis. Najlepiej jak bedziesz wiedział jakich opon szukasz. Za 150- 160 zł/sztk. kupisz Sawy albo Barumki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 18 Lis 2010r.
Skąd: z nienacka ;)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 14:17  
Cytuj
Rowniez polecam zaklad obok torow kolejowych , przedewszystkim profesjonalnie podchodza do zmiany opon,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 15:07  
Cytuj
kolego ja mam do sprzedania uzywane jeden sezon zimówki Fuldy R13.Komplet 200 zł (4szt).Jak cos to pisz byfuch1_(at)_tlen.pl

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lis 2010r. 17:55  
Cytuj
W LOKu mają dębice po 120 zeta

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 09:37  
Cytuj
Dzięki za info (interesują mnie tylko nowe opony)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lis 2010r. 10:44  
Cytuj
CYTAT
Rowniez polecam zaklad obok torow kolejowych , przedewszystkim profesjonalnie podchodza do zmiany opon,


U mnie tak profesjonalnie dokręcili koła że później sami się męczyli 30 minut żeby je odkręcić a na końcu już trochę wkurzony Pan powiedział że to moja wina bo kazałem dokręcić momentem 110 nm (tak zaleca producent auta) ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 27 Lis 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 13:09  
Cytuj
w internecie poszukaj, oponeo i kilka innych portali

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 17 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 13:22  
Cytuj
CYTAT
Rowniez polecam zaklad obok torow kolejowych , przedewszystkim profesjonalnie podchodza do zmiany opon,


Przypuszczam kolego iz masz cos wspólnego z tym zakładem jesli sie mylę to przeprasza.
Na wiosnę zmieniałem opony w dwóch samochodach .
W obydwóch tapicerka wysmarowana w srodku,(zwróciłem p.Jedruchowi uwage tylko wzruszył ramionami), cisnienie w oponach dobieraja według swojego doswiadczenia a nie według tabel nawet w zadko spotykanych samochodach (taki posiadałem ), na moje pytanie z jakim momentem dokrecone są śruby koł własciciel nie potrafił mi odpowiedzieć ,juz nie wspominajac o posmarowanie smarem miedziowym śrub tak aby w przypadku złapania gumy mozna było samemu zwykłym kluczem a nie pneumatem odkrecic.
To jest profesjonalizm ???
Pozostawiam bez odpowiedzi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 13:37  
Cytuj
takie są realia naszych warsztatów - dlatego opony zmieniam sam , warsztat sprowadza się tylko do ich wywarzenia .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 13:45  
Cytuj
CYTAT
momentem 110 nm


chyba kNm jezyk

P.S.
W zakładzie obok torów o ile pamiętam - rok temu klucz dynamometryczny wywołał u nich wieelkie zdziwienie.
Cieszy natomiast rosnąca świadomość i wymagania klientów umiech Tak powinno być !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 673
Dołączył: 13 Sie 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 16:07  
Cytuj
nakretki i śruby w kołach powinno sie smarować smarem miedziowym , a koła dokręcać samemu kluczem który mamy na wyposarzeniu auta - wtedy jest gwarancja że jak złapiemy gumę to damy radę koło zmienić sami na trasie ;).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 16:46  
Cytuj
Poszukałem w internecie i znalazłem nówki opony i używane felgi(w dwóch rożnych miejscach)Z dostawą, założeniem i felgami ,opony wyszły mi z 2/3 ceny jaka była na Stalówce.Faktem jest,że było to 2 lata temu,i ceny sie zmieniły,ale różnica w proporcjach pewnie pozostała.Do oszczędności dochodzi brak konieczności płacenia dwa razy w roku za wymianę-pozostaje tylko wyważenie.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lis 2010r. 18:43  
Cytuj
CYTAT
a koła dokręcać samemu kluczem który mamy na wyposarzeniu auta - wtedy jest gwarancja że jak złapiemy gumę to damy radę koło zmienić sami na trasie ;).


jest to jakas metoda jezyk

ale jednak lepiej dokręcić zalecanym momentem ;)


P.S.
Kiedyś w "profesjonalnej" wulkanizacji usłyszałem, że nie można stosować smaru miedziowego, bo powoduje zapiekanie się połączeń smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2010r. 10:42  
Cytuj
[/cytat]

Na wiosnę zmieniałem opony w dwóch samochodach .
W obydwóch tapicerka wysmarowana w srodku,(zwróciłem p.Jedruchowi uwage tylko wzruszył ramionami), cisnienie w oponach dobieraja według swojego doswiadczenia a nie według tabel nawet w zadko spotykanych samochodach (taki posiadałem ), na moje pytanie z jakim momentem dokrecone są śruby koł własciciel nie potrafił mi odpowiedzieć ,juz nie wspominajac o posmarowanie smarem miedziowym śrub tak aby w przypadku złapania gumy mozna było samemu zwykłym kluczem a nie pneumatem odkrecic.
To jest profesjonalizm ???
Pozostawiam bez odpowiedzi.



Ostatecznie skorzystałem z usług powyższego zakładu, więc lepiej mnie nie straszcie :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 9 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Lis 2010r. 11:18  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
momentem 110 nm


chyba kNm jezyk

P.S.
W zakładzie obok torów o ile pamiętam - rok temu klucz dynamometryczny wywołał u nich wieelkie zdziwienie.
Cieszy natomiast rosnąca świadomość i wymagania klientów umiech Tak powinno być !!


jak dokrecisz kolo chociaż 1 kNM to jestes wielki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »