NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Historia Polski w 10 minut,
Posty: 823
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 19:20  
Cytuj

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 19:20  
Cytuj

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 22:30  
Cytuj
CYTAT

Interesujący pokaz. Naprawdę imponujący. Niestety w większości my nie wiemy nic więcej ponad te 10 minut z naszej historii. A szkoda.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 22:56  
Cytuj
czy szkoda ? no nie wiem , bo wtedy trzeba by wiedziec o mordach w Czechach , o glupiej szlachcie ktora sie przczynila do rozbiorow o zdradzie kosciola, o getcie lawkowym , o polskich obozach zaglady na jednej z wysepek brytyjskich , o beznadziejnie glupich politykach od poczatku do konca etc. Lepiej nie wiedziec i myslec o Polsce jako kraju wielce skrzywdzonym , poniewieranym i swietym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2010r. 23:08  
Cytuj
Ludzie, którzy znają historię własnego państwa nie dają się manipulować głupkowatym sprzedawczykom. Są mądrzy a nie głupi w wyborach. Kretyni w gazetach, telewizji, w ogóle w mediach nie są w stanie robić im wtedy wody z mózgu. Znajomość historii własnego narodu świadczy o inteligencji jednostki.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 07:46  
Cytuj
znam dobrze , nawet bardzo dobrze historie Polski ( laureat kilku olimpiad historycznych ) a nie wiem na kogo mialbym glosowac i nie interesuje mnie co bedzie sie tutaj dziac . Inteligentny tez nie jestem bo Standford sie po mnie nie zglosil , uj skonczyc to zaden wyczyn , podobnie jak kazda inna uczelnie w kraju . Jak wczesniej wspomnialem lepiej wiedziec mniej niz wszystko o tym panstwie ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lis 2010r. 13:43  
Cytuj
nie interesuje mnie co bedzie sie tutaj dziac

i w ten o to prosty sposób pokazałeś iż niczym nie odbiegasz od tego: no nie wiem , bo wtedy trzeba by wiedziec o mordach w Czechach , o glupiej szlachcie ktora sie przczynila do rozbiorow o zdradzie kosciola, o getcie lawkowym , o polskich obozach zaglady na jednej z wysepek brytyjskich , o beznadziejnie glupich politykach od poczatku do konca etc.

a skoro tak, to wiedza z olimpiad na nic ci się zdała. Ich też nie interesowało co się będzie dziać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »