NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Radio Maryja awaria,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 13:08  
Cytuj
Kochani, mam prośbę. W związku z tym, że od 2 dni jest awaria nadajnika Radia Maryja w Stalowej Woli na 104,4 MHz, dzięki temu nie ma zakłóceń i intermodulacji od tego silnego nadajnika.
Czy możecie sprawdzić, jak w różnych częściach Stalowej Woli słychać teraz Radio Leliwa na 104,7 MHz. Czy odbiór jest czysty, nie ma szumów, czy możliwy jest odbiór stereo? Szczególnie interesują mnie mieszkania położone w gęstej zabudowie oraz na parterze. W samochodzie należy wyłączyć RDS, gdyż on automatycznie przełączy na 93,5 MHz, jako silniejszy sygnał.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 13:08  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 13:18  
Cytuj
Jest lepsza - generalnie pamiętam czasy jak w Stalowej słychać było tylko Radio Maryja.
Myślę że za awarię nadajnika odpowiedzialny jest Tusk. Sprawę trzeba nagłośnić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 14:32  
Cytuj
A u mnie w pracy Leliwa jakby gorzej w tym tygodniu odbiera :(

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 15:25  
Cytuj
dorii, a na jakiej częstotliwości i w jakiej części miasta jej słuchasz?
Na 93,5 MHz odbiór bez zmian, taki sam poziom sygnału.
Mi chodzi o to, czy na 104,7 teraz w Stalowej Woli lub Nisku dobrze słychać, w związku z tym, że nie ma nadajnika zakłócającego na 104,4.
Helmut, dopatrywanie na każdym kroku wątków politycznych jest chorobą. RMF z Leżajska także od 2 dni nie gra na 101,8 MHz.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 09:11  
Cytuj
W pracy ustawione jest na 93, gdyżna tej 104 wogóle cisza i nie wiem czy to wina jakości odbiornika...ale ostatnio szumi, a szkoda bo bardzo lubimy słuchać w pracy Leliwę.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 17:40  
Cytuj
dorii, może coś z odbiornikiem macie nie tak lub są jakieś lokalne zakłócenia, gdyż nie zauważyłem spadku poziomu sygnału na 93,5 MHz

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »