NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4
Przepowiednie Baby Wangi,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 20:06  
Cytuj
Trzeci sekret Fatimski



Najświętsza Maryja Panna ukazała się trojga dzieciom w 1917 roku w

Fatimie - Portugalia.

Objawienie się Matki Bożej w Fatimie zostało oficjalnie uznane przez Kościół. Jedna z dziewczynek, Łucja, po śmierci Franciszka i Hiacynty wstąpiła do zakonu klauzurowego w Koimbrze ? Portugalia. Zmarła 11 lutego 2005 roku. Siostra Łucja przesłała trzeci sekret Ojcu Św. Piusowi XII, aby objawił go światu. Papież przeczytał go z przerażeniem, ale go nie objawił, aby nie wzbudzać w świecie paniki i lęku. Po śmierci Łucji trzeci sekret został ujawniony, nie po to aby wzbudzać panikę, ale żeby ludzie przygotowali się na to wydarzenie. Nie wiadomo jednak, czy to jest cały sekret.

Matka Boża powiedziała do Łucji;? Objawiam Światu to co ma się zdarzyć między 1950, a 2012 rokiem. Ludzkość zaniedbuje Przykazania Boże. Szatan zapanował nad światem siejąc nienawiść wśród ludzi i niezgodę. Państwa produkują broń śmiercionośną, która jest zdolna zniszczyć ziemię w kilku minutach. Większa połowa ludzkości będzie w tragiczny sposób zniszczona przez wojnę atomową. Powstanie wielki konflikt religijny(islam przypuści atak na Kościół Katolicki), i inne religie chrześcijańskie. Powstaną zgorszenia w Kościele i w zakonach. Bóg dopuści na ludzkość, grad, zimno, powodzie, ogień, trzęsienia ziemi, czas nie przychylny, katastrofy, ostre zimy, które powoli będą wykańczać ziemię. Te wszystkie wydarzenia mają się dokonać przed 2012 rokiem. Matka Boża powiedziała;? Praktykujcie uczynki miłosierdzia wobec potrzebujących. Wszyscy, którzy nie wypełniają przykazania miłości, którą Chrystus nakazał, nie przeżyją katastrofy. Miliony ludzi, którzy nie zachowują Przykazań bożych, zginą w sekundach. Kara jaką Bóg zamierza zesłać na grzeszą ludność jest niewyobrażalna. Bóg ukarze surowo wszystkich, którzy w Niego nie wierzą i rzucili Jego Przykazania.

Wzywam wszystkich, aby zbliżyli się do Chrystusa, który jest Światłością świata. Ojciec Augustyn, który mieszka w Fatimie otrzymał od Papieża Pawła VI na odwiedzenie Siostry Łucji, która powiedziała mu;? Ojcze, Matka Najśw. Jest bardzo smutna, ponieważ nikt nie zainteresował się jej przepowiedniami z 1917 roku. Wierz mi Ojcze kara boska przyjdzie wkrótce. Wiele dusz się zatraci i wiele państw zniknie z powierzchni ziemi. Jeżeli ludzie się nawrócą i zaczną pokutować, modlić się i praktykować uczynki miłosierdzia świat może być ocalony.

Gdy jednak się nie nawróci zginie. Już czas, aby orędzie Matki Bożej dać poznać wszystkim, zwłaszcza rodzicom, krewnym przyjaciołom i znajomym. Zacznijcie się modlić i czynić pokutę, bo tylko krok dzieli nas od katastrofy. Kiedy będzie się dużo mówić o pokoju, katastrofa przyjdzie. Pewien człowiek, które zajmuje w świecie wysokie stanowisko zostanie zabity i to wywoła wojnę nuklearną, która spowoduje wielkie zniszczenia na świecie. Ciemność ogarnie ziemię przez trzy dni(72 godz.). Przed katastrofą noc będzie bardzo zimna i silne wiatry; ludzi ogarnie niepokój i zacznie się trzęsienie ziemi, które będzie trwać 3 godz. Wiatr przyniesie gaz i rozprzestrzeni po ziemi. Słońce nie będzie widoczne. Ci którzy czczą Matkę Najśw. i rozpowszechnili jej orędzie nie potrzebują się bać niczego. Co mają czynić, gdy się to stanie?

W domu przygotować mały ołtarzyk, na nim postawić krzyż i figurę Matki Najśw., być w domu, uklęknąć i przepraszać Boga za grzechy, odmawiać Różaniec i po każdej dziesiątce dodawać słowa;? O mój Jezu przebacz nam nasze grzechy, zachowaj nas od ognia piekielnego i zaprowadź wszystkie dusze do nieba i pomóż tym, które najbardziej potrzebują Twojego Miłosierdzia, Jezu Ufam Tobie!?. Dom powinien byś zamknięty i nikogo obcego nie wpuścić do domu. Drzwi i okna mają być zamknięte, z nikim nie rozmawiać, tylko się modlić. Zapalić poświęconą świecę, która ma się palić przez trzy dni, bo innego światła nie będzie w tym czasie. Nie wychodzić z domu. Świat będzie pogrążony w ciemnościach, jedynym światłem będzie zapalona świeca (Mieć przynajmniej trzy świece woskowe). Tylko dobrzy w sposób cudowny zostaną ocaleni od tej tragedii. Trzeba mieć w domu wodę święconą, którą należy pokropić dom, zwłaszcza drzwi i okna. W czasie odmawiania różańca dodać słowa;? Dziewico Maryjo strzeż nas, kochamy cię, zbaw na i świat. Odmówić Wierzę w Boga Ojca i różaniec. Ci którzy uwierzą moim słowom i rozpowszechniają je, nie potrzebują obawiać się niczego. Mów o tym innym póki czas.

Ci, którzy będą milczeć o tym, będą odpowiedzialni za tych, którzy nie zostali poinformowali i zginęli. Bóg może dopuścić, że to wszystko się stanie. Te zdarzenia są przepowiedziane już w Piśmie św. Łk.21,5-11,12;19,20;20,19;3. List św Pawła 3,8-14, Izajasz 40,1,5;9.

Oczekuje się innego orędzia o skrusze i o modlitwie. Nie zapominać, że Bóg jest nieskończenie dobry i Jego słowa upomnienia nie należy uważać jako zagrożenia, lecz jako upomnienie ojcowskie ku poprawie.

http://wiado(...)MS5qcw==

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 20:06  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 20:31  
Cytuj
CYTAT


Forum onetu, najbardziej wiarygodne źródło informacji smiech2

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:11  
Cytuj
CYTAT
Trzeci sekret Fatimski

...tutaj majaczenie ...



Chlopie, mam dla ciebie kilka rad:

1. Natychmiast odstaw srodki psychoaktywne.
2. Niezwlocznie udaj sie do PSYCHIATRY. Nie do KSIEDZA DOBRODZIEJA, nie do EGZORCYSTY, tylko do lekarza specjalisty.
3. Jestes w ciezkim stanie - tylko pobyt w osrodku zamknietym moze pomoc, plus odpowiednie farmaceutyki oczywiscie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:14  
Cytuj
nothern petrol, z Łubianki nadajesz? Ateiści nie mają monopolu na światopogląd, czasy się zmieniły całe szczęście. Za komuny towarzysze zamknęliby mnie w psychiatryku z rozpoznaniem schizofrenii bezobjawowej. Tak się wykańczało przeciwników politycznych. To se ne vrati, towarzyszu jezyk

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:33  
Cytuj
CYTAT
nothern petrol, z Łubianki nadajesz? Ateiści nie mają monopolu na światopogląd, czasy się zmieniły całe szczęście. Za komuny towarzysze zamknęliby mnie w psychiatryku z rozpoznaniem schizofrenii bezobjawowej. Tak się wykańczało przeciwników politycznych. To se ne vrati, towarzyszu jezyk


Pamietam piekne czasy pocztku internetu w naszym wspanialym kraju, kiedy wszystko bylo na swoim miejscu. Wariaci siedzieli w osrodkach zamknietych otoczeni odpowiednia opieka, a takie trolle jak ty pojebie dostawaly permanentnego BANA na korzystanie ze tego dobrodziejstwa techniki jakim jest internet. Zastanawiam sie, kim ty biedaku jestes ... byc moze powinienem zapytac te pania z radia L. o ktorej twierdzisz, ze jest twoja znajoma? Ciekawe, czy bedzie dumna z takiej "ZNAJOMOSCI"?
Co do schizofrenii - owszem, kolego, prawdopodobnie jestes schizofrenikiem, i niestety - MASZ OBJAWY...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:36  
Cytuj
CYTAT
Pamietam piekne czasy pocztku internetu w naszym wspanialym kraju, kiedy wszystko bylo na swoim miejscu. Wariaci siedzieli w osrodkach zamknietych otoczeni odpowiednia opieka, a takie trolle jak ty pojebie dostawaly permanentnego BANA na korzystanie ze tego dobrodziejstwa techniki jakim jest internet. Zastanawiam sie, kim ty biedaku jestes ... byc moze powinienem zapytac te pania z radia L. o ktorej twierdzisz, ze jest twoja znajoma? Ciekawe, czy bedzie dumna z takiej "ZNAJOMOSCI"?
Co do schizofrenii - owszem, kolego, prawdopodobnie jestes schizofrenikiem, i niestety - MASZ OBJAWY...


Wiesz co, sam się powinieneś leczyć i to jak najprędzej, bo wykazujesz objawy psychopatii. Ja cię nie wyzywam, a skoro toczysz pianę z pyska i przeszkadzają ci przepowiednie, to po co wpieprzasz swój parszywy pysk do tego tematu? Chciałbyś cenzurować towarzyszu i zabronić dyskusji o przepowiedniach, czyż nie tak? Załóż swój temat o ateizmie i sobie w nim pisz, co chcesz. Ja jestem o tyle kulturalniejszy i mądrzejszy od ciebie, że nie będę wyzywał, tylko ominę temat nie interesujący mnie. A troll to jest właśnie taki ktoś, kto się wpieprza i chce rozwalić tematy.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:41  
Cytuj
Moim zdaniem zbytnie wierzenie przepowiedniom nie jest rozsadne.
Sam juz przezylem dwa konce swiata (1999 - odwrocone 666 oraz 06/06/2006umiech.
Jedno jest pewne - jak ma cos kiedys jebnac (co jest wiecej niz prawdopodobne sledzac historie ludzkosci, zawsze albo my cos odkrecimy albo zaskoczy nas natura) to ani jasnowidz ani prorok nas przed tym nie uchroni, bo najzwyczajniej w swiecie jest to poza nasza kontrola.
Wiec chyba lepiej skoczyc na piwo, ksiazke poczytac czy co sie tam lubi i wpuscic do zycia troche Slonca umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 198
Dołączył: 15 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
Ja cię nie wyzywam, a skoro toczysz pianę z pyska i przeszkadzają ci przepowiednie, to po co wpieprzasz swój parszywy pysk w ten temat?


Nazwij mnie Paladynem Internetu, frajerze. Prowadze jednoosobowa Krucjate Przeciwko Debilom w Internecie. Wlasnie dlatego cie lajzo wyzywam, i rozpieprzam twoj zalosny temat, zebys ty i tobie podobni kretyni nie czuli sie bezpieczni - wiedz, polglowku, ze sa jeszcze ludzie ktorzy sie z twojej glupoty SMIEJA DO ROZPUKU - i nie omieszkaja ci o tym przypomniec ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
Nazwij mnie Paladynem Internetu, frajerze. Prowadze jednoosobowa Krucjate Przeciwko Debilom w Internecie. Wlasnie dlatego cie lajzo wyzywam, i rozpieprzam twoj zalosny temat, zebys ty i tobie podobni kretyni nie czuli sie bezpieczni - wiedz, polglowku, ze sa jeszcze ludzie ktorzy sie z twojej glupoty SMIEJA DO ROZPUKU - i nie omieszkaja ci o tym przypomniec ...


Wracaj na zmywak, frajerze smiech2
Przerwa się skończyła, czas wracać do pracy.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 22:51  
Cytuj
northern_petrol, nie interesuje Cie temat to nie zaglądaj. Po co się masz denerwować.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Gru 2010r. 23:05  
Cytuj
nothern petrol wykazuje cechy psychopatii i niczym dziecko w piaskownicy rozwala zamki z piasku kolegom, bo mu się coś nie podoba. Potup sobie jeszcze i poszczekaj. To chyba taki rodzaj terapii po nieudanym dniu na zmywaku smiech2smiech2smiech2smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1100
Dołączył: 2 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 00:05  
Cytuj
To mi przypomina zaginioną przepowiednie baby wangi :
"A oto w kraju nad Bałtykiem do władzy dostaną
się dwa małe skwaszeńce podobne do kartofla. Nie zrobią nic, nie osiągną niczego i ostanie
się po nich jeno smród i absmak narodu"

Co o tym myślicie ?

*Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów* /Stanisław Lem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 219
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2010r. 12:11  
Cytuj
CYTAT
Moim zdaniem zbytnie wierzenie przepowiedniom nie jest rozsadne.
Sam juz przezylem dwa konce swiata (1999 - odwrocone 666 oraz 06/06/2006umiech.
Jedno jest pewne - jak ma cos kiedys jebnac (co jest wiecej niz prawdopodobne sledzac historie ludzkosci, zawsze albo my cos odkrecimy albo zaskoczy nas natura) to ani jasnowidz ani prorok nas przed tym nie uchroni, bo najzwyczajniej w swiecie jest to poza nasza kontrola.
Wiec chyba lepiej skoczyc na piwo, ksiazke poczytac czy co sie tam lubi i wpuscic do zycia troche Slonca umiech


wkońcu ktoś coś mądrego napisał umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2011r. 22:52  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2011r. 23:27  
Cytuj
znam to wyborco wysłuchałem do końca bo wciągnęła mnie rozkmina jak to się robi żeby żeby nie powiedzieć nic konkretnego a ludziom się wydawało ze wiedzą o co mi chodzi.
Mówisz cokolwiek byle prawdopodobnie i maxymalnie ogólnie i tajemniczo wtedy każdy ma możliwość dopasować sobie twoje słowa do konkretnych zdarzeń ot co.
ufolutki nie ujawniają się bo nie dojrzeliśmy do tego, pan jasnowidz dojrzał i prześwietlił ich zamiaryumiech
kto jest pana autorytetem? -Albert Einstein co za obraza, wszak Albert stanowczo przeczył zjawiskom niewyjaśnionym i niedajacym się wyjaśnić racjonalnie
każda odpowiedź świadczy o durnocie tego człowieka i pokazuje imponujące rozmiary naiwności ludzkiej -naiwności tych co w niego jego bzdury wierzą.
-luty to będzie prawie przedwiośnie -tiaa no co ty?

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lut 2011r. 23:40  
Cytuj
CYTAT
prawie przedwiośnie


To 'prawie' to na wypadek jak by był wypizd żeby mógł później powiedzieć - prawie przedwiośnie czyli jeszcze zima smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »