NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Przedszkole w Nisku,
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2010r. 18:12  
Cytuj
Mam pytanie,czy ktoś może cos wie na temat nowego przedszkola w Nisku???
pozdro

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2010r. 18:12  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 11 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2010r. 14:15  
Cytuj
Też jestem ciekawa czy to nowe przedszkole "żuczek" już ruszyło, bo nie mają żadnej strony internetowej i nic nie wiadomo.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2010r. 17:47  
Cytuj
Przechodziłam kilka dni temu przez ulicę Chopina i owszem stoi tam budynek ale całkiem pusty!! Tak więc nie wiem po co rozdawali ulotki na których zapewniali,że otwierają 1 października?????
Gdyby się ktoś coś dowiedział to czekam na informacje;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 22 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Paź 2010r. 21:36  
Cytuj
Coś mi się obiło,ze mają to otwierać w styczniu,ale nic dokładniej nie wiadomo...,a przydałby się ludziom jakieś informacje...
Jak ktoś coś więcej słyszał,to proszę o info. i dziękuję!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 10:58  
Cytuj
"Żuczek"? "Żaczek"? Przypadek, czy mówimy o innym przedszkolu, które istnieje od kilku lat?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pyc
pyc
pyc
Posty: 10
Dołączył: 6 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 12:02  
Cytuj
nie, to nie żaden przypadek, tylko chwyt marketingowy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 84
Dołączył: 6 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 12:49  
Cytuj
Dobry na początek, ale jeśli za jakiś czas będą najlepszym przedszkolem w Nisku to będzię działać na ich niekorzyść. Z drugiej strony jeśli zaczynają od takich chwytów to raczej nie mierzą wysoko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 13:07  
Cytuj
Ja się cieszę,że powstaje nowe przedszkole w Nisku, ale ta stawka godzinowa o której pisali w ulotce brzmi trochę przerażająco!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1
Dołączył: 12 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 13:21  
Cytuj
O ile wiem, to na ulotce nie zauważyłem w żadnym miejscu ceny. Po drugie - zainteresowani mogą konkretnie zadzwonić lub napisać maila z dowolnym pytaniem - adres jest podany w sieci na gratka.pl - i dowiedzieć się co i jak. Dlaczego w tej chwili nie działa jak planowano? - Na pewno wam odpowiedzą jak zapytacie. Widać, że tam się coś dzieje. Na efekty zawsze trzeba trochę poczekać. Jakby kto chciał tam pisać, to mail podaję:
przedszkole-nisko_(at)_wp.pl.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 18:26  
Cytuj
Ja też nie zauważyłam ceny, ale za to informację o płatnościach godzinowych!!!! I podejrzewam,że będą tam wysokie opłaty.. ale czas pokaże..i dzięki za maila, przyda się;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 16 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Paź 2010r. 11:31  
Cytuj
A czy Rodzicom zależy głównie na wysokich czy niskich opłatach, czy biorą pod uwagę inne opcje? Sama nie wiem. Jedno z prywatnych przedszkoli w Stalowej Woli, które ma najniższe opłaty, cierpi jednocześnie na brak zainteresowania ze strony rodziców, co się wiąże z brakiem dzieci. Chcę wybrać jakąś dobrą placówkę dla synka, a jestem zaskoczona tym, co widzę. Czekam również na więcej informacji dotyczących przedszkola w Nisku. Zbieram opinie :-)Pozdrawiam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 14
Dołączył: 16 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2011r. 19:15  
Cytuj
Witajcie! Czy ma ktoś nowe informacje na temat nowego przedszkola w Nisku na Chopina 16? Bo jeśli nie, to ze swojej strony pragnę je bardzo polecić! Dzieci jest NIEWIELE, ciągle ktoś się zapisuje, wypisuje, ale lokalizacja i warunki super, szczerze polecam. Bez zmrużenia okiem posłałam tam swojego malucha, dlatego informacja z pierwszej ręki, zapewniam! Wprawdzie muszę dojechać ze Stalowej, ale widząc radość na twarzy dziecka, mój wysiłek zwraca się tysiąckroć!!! ;-)
Pozdrawiam wszystkich Rodziców poszukujących przedszkola dla swoich skarbów :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 10 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 19:29  
Cytuj
Jest juz otwarte wstepne 100 zl abonament 290zl + jeszcze wyżywienie, katering z gospody u Alfreda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 5 Sty 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Sty 2011r. 23:12  
Cytuj
Przedszkole w Nisku już jest otwarte, ale mało o nim słychać... i mało go widać. Ale czeka na maluchy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »