NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »
Nowy Temat Odpowiedz
Internet domowy z ery,
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 13:45  
Cytuj
Witam koledzy mam takie pytanko czy ktos ze stalowej albo okolic ma domowy interenet z ery?? nie chodzi mi o bezprzewodowy blueconnect tylko ten do domuumiech jak to dziala czy nie ma problemow z czestymi przerwami jak wyglada to technicznie i jak z predkosciaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 13:45  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 15:28  
Cytuj
Ja słyszałem że nie za dobry jest ale szczegółów nie znam!
Polecam Neostradeumiech

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 15:36  
Cytuj
No to z tą neozdradą dowaliłeś.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 161
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd: Okolice Stalowej Wol
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 17:07  
Cytuj
Jak dowaliłem?? Ja mam neostrade juz trzeci rok i bardzo ładnie chodzi nie zacina sie i wogole jest spokoumiech

benio1992:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 20:51  
Cytuj
wlasnie neostray nie bardzo chce kolego jakos nie mam przekonania do tp;p wlasnie tez z telefonu od nich chce zrezygnowac tez;p dlatego wlasnie sie pytam o era bo w sumie tam mam czesc telefonow i reszte przenosze i chcialbym wiedziec jak z netem tam jest bo bym wzial pelen pakiet wraz z internetem bo w miare dobra cena mi wyjdzieumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 21:23  
Cytuj
Ja od 4 lat mam neostrade.
Pierw mialem 512 przez 2 lata pozniej 1MB kolejne 2 lata w wersji (livebox) korzystam z bezprzewodowego internetu z tego urządzenia i jestem zadowolony w 100% umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 23:58  
Cytuj
Ja po niedzieli właśnie wybieram się podpisać z ERĄ umowę na internet + telefon na linii TP . Do tej pory byłem abonentem Dialogu, no ale umowa się kończy a żadnej oferty dobrej nie przedstawili, wręcz przeciwnie teraz będą mieli najdrożej wśród dostępnych na rynku operatorów.

Z tego co wiem i przeczytałem na necie, to z erą nie ma problemów. Nawet jeśli zdarzy się jakaś chwilowa "zadyszka" z netem to można to łatwo zgłosić, co nie pozostanie bez echa. Niestety np. o Netii tego powiedzieć nie można - opinia zaczerpnięta od 2 znajomych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 09:37  
Cytuj
jako jeden z pierwszych w tej wiosce mialem neostrade, teraz dalej uzywa jej brat i awarie od początku podłączenia jej w stalowej mozna policzyć na placach dwóch rąk. Także awaryjne jak cholera wychodzi z 1,5 rocznie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Paź 2010r. 11:27  
Cytuj
jacek a jak sie ma tam wszystko z era?? bo neostrady napewno nie chce i nigdy nie chcialem... tym bardziej ze musz zrezygnowac z tych naciagaczy z tp...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 15:48  
Cytuj
zawiodłem się dzisiaj przez to co usłyszałem w salonie Ery, otóż jeśli mam telefon i internet u innego operatora niż TP to nie da rady się przenieść. Trzeba najpierw związać się z TP (znowu wrrr) a dopiero później z Tepsy mogą mi przenieść wszystko - jak dla mnie to wielka chała z tego wyszła

i co tu teraz kombinować? - trzeba będzie chyba przepłacać za te same usługi dwukrotnie ;/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 8 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2010r. 19:34  
Cytuj
ja mam 2 Mbit / 512 kbit za 35 zł / miesiąc w sieci osiedlowej ( drogo ??? )

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 14:08  
Cytuj
jak tak piszecie o necie to może ktoś z Was bawi się w necie XBOXem lub PlayStation 3 ?? słyszałem że do tego typu zabawy Neostrada to porażka

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 177
Dołączył: 9 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 14:19  
Cytuj
Broń was Boże przed wszelkimi usługami ery !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 16:17  
Cytuj
administrator dlaczego przed wszystkimi?? ja mam telefony w erze i jestem poki co zadowoloony bylem wczesniej w orange a teraz w plusie to tamte sieci to porazka dopiero... a tu to o niebo lepiejumiech ale interesuej mnie dalej usuga internetu w domu z ery wiec czekam dalej na wypowiedzijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 21:03  
Cytuj
Od jakichś 2 miesięcy korzystam z internetu starcjonarnego z ery (2mb) i chyba z czystym sumieniem moge go polecić;) Zero problemówumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 154
Dołączył: 15 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 21:36  
Cytuj
a jak z jego szybkoscia na tych 2 mb?? czy zdaza mu sie ze miales jakies problemy np braki w dostawie i czy dlugo trzeba czekac na naprawe usterkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 11 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2010r. 09:44  
Cytuj
Z dostawą internetu nie miałem jeszcze najmniejszych problemów. A prędkość 2mb jest zawsze;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 49
Dołączył: 9 Kwie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Paź 2010r. 10:14  
Cytuj
A ja mam od 2 lat umowę z Covernetem.. I mogę śmiało ich polecić!! Mają dobre ceny a internet śmiga jak należy;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Porady techniczne »