NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
cyfrowy polsat ustawienie talerza,
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 13:28  
Cytuj
Poszukuje kogos kto by mi ustawil talerz za mala oplata bo niemoge znalezc sygnalu. Jestem ze Stalowej

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 13:28  
Cytuj

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 14:11  
Cytuj
Ostatnio ustawiałem u rodziny w Niemczech i problem polegał na tym, że trzeba było zadzwonić żeby odblokować kartę.
Wcześniej ustawialiśmy na dwie osoby czyli jedna przy antenie a druga patrzyła na siłę sygnału.
Niepotrzebnie tylko sporo trunku nam przy tym poszło bo to nie było nic skomplikowanegoumiech

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 14:19  
Cytuj
wyslalem ci na pw kontakt

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2010r. 21:27  
Cytuj
i co , ustawiles juz ? bo jak cos to znam sie na tym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 2 Wrz 2010r.
Skąd: NRSt
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 10:19  
Cytuj
Nie wiesz jak sie ustawia , patrzysz jak ma sąsiad włączasz kanał 122 dajesz głośnośc na ful i szukasz na wyczucie az znajdziesz. sie mka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 30 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 15:52  
Cytuj
Heh kolego , łatwo się piszę ... szukasz na wyczucie umiech Jak masz analoga to jakoś można ustawić , w cyfrówce już nie ma tak prosto.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2010r. 19:33  
Cytuj
CYTAT
Heh kolego , łatwo się piszę ... szukasz na wyczucie umiech Jak masz analoga to jakoś można ustawić , w cyfrówce już nie ma tak prosto.

Kolega jp20 ma racje bez miernika można tak ustawić. Po złapaniu "halasu" można wspomóc się wskaźnikiem sygnału w dekoderze (to też zależy od tunera) i gitara.
Gdyby to był dekoder mediasat lub mały pace C+ lub inny z podobnym "menu" , w nich wskaźnik sygnału nie pomoże już w precyzyjnym ustawieniu jezyk. Mierniki wskazówkowe odradzam , chyba że z wyższej półki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 18 Wrz 2010r.
Skąd: tu i tam
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2010r. 23:29  
Cytuj
a mój brat przy ustawianiu cyfrowego Polsatu użył miernika i ustawił talerz!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2010r. 23:36  
Cytuj
CYTAT
Poszukuje kogos kto by mi ustawil talerz za mala oplata bo niemoge znalezc sygnalu. Jestem ze Stalowej


Nic prostszego, po prawej stronie noz, po lewej widelec i talerz tak 5 cm od kantu stolu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Paź 2010r. 23:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Poszukuje kogos kto by mi ustawil talerz za mala oplata bo niemoge znalezc sygnalu. Jestem ze Stalowej


Nic prostszego, po prawej stronie noz, po lewej widelec i talerz tak 5 cm od kantu stolu.

Od razu widać, że złota rączkaumiech)))

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5008
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Paź 2010r. 21:41  
Cytuj
Patrz na informacje podane nad jaki południkiem jest satelita.Poczekaj na godzinę 11.34 i tam skieruj,prosto w słońce talerz anteny(jeżeli jest to 15 stopień długości geograficznej wschodniej,a jeżeli 13 po czekaj do 11.42).Uwzględnij też plus 1 godz.w przypadku czasu letniego!!!Wynika to z tego,że południe astronomiczne(nie to z 15 południka który przechodzi m.in.k/Szczecina)na naszej długości i szerokości jest około 11.34.Ja tak ustawiałem Polsat w Antwerpii(na innych parametrach) i udało się w pierwszym podejściu,co do Stalowej Woli to dane podaję orientacyjnie.Jeszcze jedno-podają też kąt podniesienia talerza nad horyzont(w poziomie)w zależności od szerokości geograficznej.Od tego jest podziałka na mocowaniu anteny do uchwytu.I powodzenia życzę.

SPRZEDAM BOEING 747 WERSJA SPEC, GARAŻOWANY. MAŁY PRZEBIEG 22,9 MLN.KM. PO PRZEGLĄDZIE WAŻNYM DO 2030 ROKU, WYMIENIONE ZAWIESZENIE, ROZRZĄD SILNIKÓW, KLIMATYZACJA 10-CIO STREFOWA, PRZYCIEMNIANE SZYBY, AIRBAG. NIE BITY. KOLOR BIAŁO- NIEBIESKI Z LOGO "PRESIDENT USA". CENA DO NEGOCJACJI.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »