NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Kosmetyczny City Park - co sadzicie o obsłudze?,
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
No to moze wypowiada sie tu wlasciciel? ... kazdy podał swoja opinie i przezycia zwiazane z wispolem i nie sa to wypociny z nowozalozonych kont tylko wypowiediz uzytkowników w tym moja tez

chyba o sobie mówisz

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:14  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:20  
Cytuj
Ja mowie, ze ten sklep jest beznadziejny bo mam niemile wspomnienia a zyjemy w czasach gdzie to klienci przebieraja i wybrzydzaja wiec ja sie prosic nie bede o to aby jakas pindzia ktora mysli ze jest najpiekniejsza w miescie mnie olewała.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:30  
Cytuj
sm

ban i koniec !!!

ja juz bym dawno zarobil
jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:32  
Cytuj
Ludzie ta panna jest chyba zaraz po spożyciu [deality], przecież gołym okiem widać identyczny styl.Jestem facetem i młodym ojcem i zgadzam się z negatywną opinią co do tego sklepu.Kiedyś tam wstąpiłem i spytałem o smoczki do butelki i co usłyszałem;"chyba pan kpi".Wszystko na ten temat . NIGDY ALE TO NIGDY K...a TAM NIE WEJDĘ

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:37  
Cytuj
Widać rozpacz właściciela. Zakłada konto za kontem i pisze jakie to Pani piekne (sprytnie omija ich zachowanie).

Trzeba było wcześniej pomyśleć, i zadbać o klientów ! Mamy 21 wiek. Komuna dawno minęła. O klienta się dba - bo KLIENT MA ZAWSZE RACJĘ !

Zadowolony poleci sklep 2 innym. Niezadowolony zniechęci 20 innych - tutaj mamy tego przykład ! I bardzo dobrze. Jak się nie szanuje klientów to ich sie nie ma !

rada dla właściciela: przyznaj sie chłopie ześ zawinił. Wymien ekipię sklepowych. Zainwestuje w reklamę, i próbuj odbudowac wizerunek. A nie zakladaj nowych kont i nie mow jak tam jest dobzre bo kazdy WIE ze jest ZLE !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:40  
Cytuj
Myślę że ta "dyskusja" nie ma już sensu.
Jedni lubią ten sklep i będą tam chodzić, natomiast Ci, których on drażni - będą chodzić gdzie indziej.
Na szczęścię żyjemy w czasach gdzie jest wolność wyboru.
Amen.

Ps. Myślę że właściciel może tego nie czytać - to sklep sieciowy (kilkanaście sklepów na Podkarpaciu) a siedziba tej sieci to bodajże Rzeszów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:44  
Cytuj
CYTAT
Ja mowie, ze ten sklep jest beznadziejny bo mam niemile wspomnienia a zyjemy w czasach gdzie to klienci przebieraja i wybrzydzaja wiec ja sie prosic nie bede o to aby jakas pindzia ktora mysli ze jest najpiekniejsza w miescie mnie olewała.

zyjesz w przekonaniu ze Ci kremy pomagają i masz racje, tylko ze na skórę a nie na rozum

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:46  
Cytuj
CYTAT
Myślę że ta \"dyskusja\" nie ma już sensu.
Jedni lubią ten sklep i będą tam chodzić, natomiast Ci, których drażni jego obsługa bądź inne sprawy - będą chodzić gdzie indziej.
Na szczęścię żyjemy w czasach gdzie jest wolność wyboru.
Amen.

masz racje, kobiety zamiast zająć sie po pracy domem to bawia sie w opisywanie sklepów

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:54  
Cytuj
CYTAT
masz racje, kobiety zamiast zająć sie po pracy domem to bawia sie w opisywanie sklepów


i chwała im za to !! wiemy wszyscy jakich sklepów unikac !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 22:05  
Cytuj
ja równiez uważam, że obsługa w tej drogerii jest kiepska ;/
te wypindrzone panienki wiecznie maja niezadowolone miny i jeszcze na dodatek robia wielką łaske klientowi, że od niechcenia pomogą O_o aż sie odechciewa tam iść.. jak coś im nie pasuje to mogą się zwolinić ja problemu w tym nie widzę umiech)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 22:14  
Cytuj
CYTAT
ja równiez uważam, że obsługa w tej drogerii jest kiepska ;/
te wypindrzone panienki wiecznie maja niezadowolone miny i jeszcze na dodatek robia wielką łaske klientowi, że od niechcenia pomogą O_o aż sie odechciewa tam iść.. jak coś im nie pasuje to mogą się zwolinić ja problemu w tym nie widzę umiech)

i na ich miejsce Ty przyjdziesz pracowac za najnizsza krajowa i bedziesz miała taka sama mine jak one teraz i o Tobie beda wypisywac te same posty,
nie lubisz tego sklepu nikt Cie na siłe tam nie prosi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 22:15  
Cytuj
jak sie ten sklep nazywa ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 22:32  
Cytuj
drogersia nazwya sie Wispol drogi kliencie i oczywiscie ze tam nie pojde bo bylam raz i wystarczy, ale chyba opinie moge wyrazic

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 22:35  
Cytuj
byłam dzisiaj w city parku przekonać sie jak jest naprawde i naprawde jest do du***y za przeproszeniem, jedna na durgą nadaje a jak coś kupujesz to zero reakcji zero pomocy i polecam kosmetyki na hali umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 23:14  
Cytuj
[/cytat]
i na ich miejsce Ty przyjdziesz pracowac za najnizsza krajowa i bedziesz miała taka sama mine jak one teraz i o Tobie beda wypisywac te same posty,
nie lubisz tego sklepu nikt Cie na siłe tam nie prosi
[/cytat]

Przepraszam ale skąd Ty taki dobrze poinformowany w kwestii zarobków Pań z Wispolu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 00:11  
Cytuj
a to wispol jednak umiech
http://www.cityp(...).php#top

???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 07:43  
Cytuj
O rany hahahahaha to się ośmiałam z ciebie pustaczko dealita czy jak się tam jeszcze oszczekujesz. Co ty w tej glowie masz słomę?Czy nitkę by uszy trzymała przy głowie. Aż dziś przyjdę i popatrze na te "najpiękniejsze polki". Jak takie one piekne to przynajmniej tym się reprezentują bo rozumu nie mają nic a nic. Już mój pies jest mądrzejszy. Wstyd normalnie wstyd. Ale poniżaj się dalej przynajmniej po przeczytaniu twoich durnot lepiej dzień się zaczynaumiechWeź nie o "urodę" dbaj a o naukę bo to ona kuleje. Teraz to już epitet "żenująca" jest komplementem. Pozdrawiam cię droga "najpiękniejsza" i dużo powtarzam dużo rozumu życzę.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
dość zakładania nowych kont i pisania jakie to Panie w tym sklepie są wspaniałe. Forum to nie śmietnik !!

mati21, daria1919, slodziakmisia, dealita, teraz klient.



Jestem w tym momencie zażenowana!!Miałam zakończyć wypowiadanie się na ten temat ale normalnie krew aż mi buzuje.Jak można tak poniżać forumowiczów którzy też chcą się wypowiedzieć,k*****a jakie to wszystko podejrzliwe.A zielony_groch to chyba jest małoletnia szkol-nica bo tak wszystko wie na temat błędów.A i twoje robione zakupy tez świadczą o tym że nie masz pracy bo szukasz gdzie najtaniej.I nawet niech ci się nie marzą zakupy w CP bo i tak nic chyba nie kupisz bo ceny jak dla ciebie mają wygórowanejezyk

A do wszystkich pozostałych źle wypowiadających się powinien odnosić się ten tekst "Forum to nie śmietnik !!" bo raczej wy wchodzicie z brudnymi butami do tego sklepu i zakłócacie w nim
ład i porządek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 09:49  
Cytuj
A skąd durne dziecie wiesz jakie zakupy robię?Głupiutka jesteś jak mało kto, ale kiedyś ci przejdzie miejmy nadzieję. A do szkolnych ław bym z chęcią wróciła. Pozdrawiam cie dealita z biura o którym ty możesz jedynie marzyć w swoich mokrych snach buahahaha umiech

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 09:50  
Cytuj
CYTAT
Ludzie ta panna jest chyba zaraz po spożyciu [deality], przecież gołym okiem widać identyczny styl.Jestem facetem i młodym ojcem i zgadzam się z negatywną opinią co do tego sklepu.Kiedyś tam wstąpiłem i spytałem o smoczki do butelki i co usłyszałem;\"chyba pan kpi\".Wszystko na ten temat . NIGDY ALE TO NIGDY K...a TAM NIE WEJDĘ


Ja pier****widać żeś młody i głupiutki tatusiek.Po smoczki idzie się do apteki albo sklepu dziecięcego!!A nie kosmetycznego.Tam możesz przyjść po balsam albo po szmponik.A ty to chyba myślisz że rozumy wszystkie pozjadałeś.Aż cię żal!!!!!!!A dealitki nikt nie pożarł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 10:04  
Cytuj
moderowano:
nie piszemy 2 postów pod sobą

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 10:06  
Cytuj
CYTAT
Witam ciekawy temat o sklepie w którym od powstania z mężem robimy zakup z podziwem czytam te wypowiedzi!Zanim powstał sklep kosmetyczny w City Parku w kosmetyki zaopatrywałam się na hali u tz. blizniaczek i jak sobie przypomnie że prosze przez okienko jak w kiosku o przeczytanie składu na kosmetyku żenada.Sklep Wispol miła obsługa ,dziewczyny widząc mnie na ulicy kłaniają się z usmiechem o czymś to świadczy ,będąc w sklepie jestem informowana o nowych kosmetykach czasami jakąs próbke dostane.A jezeli ktos tam chce kupic cmoczek,znicze a może przecenione perfumy to zapraszam na torgowisko.To jest sklep samoobsługowy duży przestronny czysto ,towar poukładany aż miło wejść .Tak trzymac dziewczyny pozdrawiam.


Kłaniają się połową ciała pod kątem 90 st. czy tylko lekkie skinięcie głową ? Bliźniaczki nie chciały się kłaniać ? umiech


Swoją drogą , czytając to nasuwa się myśl ze Ci co zdominowali ten temat potrzebują troche lat aby dojrzec.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 10:15  
Cytuj
CYTAT
Ty,Pani w biurze z takim słownictwem.Raczej nie realne!Powodzenia w uprzykrzaniu.

Potrafisz już latać?bo twoja głupota już pewnie weszła na poziom skrzydeł buahaha
Oj dealitka widze żeś już jest naprawdę zdesperowana i zaczynasz obrażać każdego wypowiadającego się negatywnie na temat tego sklepiku. Radzę ci lepiej przyznać się do waszej niekompetencji i zrobić coś by poprawić zdanie o was a nie cisnąć się i zakładać nowe konta, bo to do nieczego nie zaprowadzi cie a jedynie jeszcze bardziej ośmieszy.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 15:33  
Cytuj
ale sie temacik rozwinoł ale i dobrez teraz kazdy wie jaie prz laski pracuja gdzie klientowi nie doradza tylko burkna cos pod nosem....a to jest wolny kraj i mozna swoje zdanie wygłosic i co najlepsze skrytykowac a krytke trzebaa przyjmowac z honorem a nie wyzywać wiec droga kolezanko zmien swoje zachowanie i wypowiedzi chcesz zmienić opinie o cp to nie pisz tak....bo śmiem twierdzić ze Ty tam pracujesz.....

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Paź 2010r. 15:34  
Cytuj
Niech mi ktoś z moderatorów napisze dlaczego takich tematów się nie zamyka?? Jak już nie chcecie tego robić to pousuwajcie zbędne posty bo tego się czytać nie da.
Strach pomyśleć kto pracuje w tych sklepach.
Komuś nie pasuje ich praca to wysłać maila na ich kontakt a tam ich kierowniczka powinna się nimi zająć i kropka.

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »