NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Kosmetyczny City Park - co sadzicie o obsłudze?,
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:35  
Cytuj
Nikt nie stweirdzil ze sa brzydkie dziewczynko moja droga!! kazdy opowidzial swoja historie kontaktu z tmyi paniami z Ty z czterech roznych kont zaczelas ze tak gadamy bo zazdroscimy Wam urody(sory ale caly czas jestem pewna na 100%, ze jestes ekspedientka).

PS. zaraz powiesz ze wszystkie historie sobie wszystkie forumowiczki wymyslilyjezyk jakos tylko wisopl ma podobna opiniejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:42  
Cytuj
dealita4

ja mam w du.. kto tam pracuje widze to co widze, i 3 komentarze na pozytyw
a teraz dopisujesz ze hasla zapomnialas !

po drugie pisze sie "to ja dealita4, chwilowo zapomnialam hasla, moj komentarz to" a nie jakies cyrki

z innymi nickami

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:44  
Cytuj
Jak byś dobrze czytała to miałam konto kotekmisia tylko sieroto jedna.W...wiasz mnie tym swoim pisaniem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:46  
Cytuj
tak mialas konto slodziakmisia jak juz cosjezyk ale z dwoch innych kont ktore miedzy soba mialy to samo ip tez lecialy teksty, ze fprumowiczki zazdroszcza paniom w CP urody więc kazdy normalny czlowiek domysli sie ze wypowiadaly sie tu 2 pracownicejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:49  
Cytuj
ja proponuje zamknac temat

a co do pracownikow w/w sklepu o przemyslenie tego tematu umiech
pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:51  
Cytuj
a ja prpoponuje nie zmaykac niech sie kazdy wypowie co mysli o tych zadufanych w sobie pindach......mozecie sie uczyc o pań w naturze albo rossmannie i nie udwajcie zadowolonych klientek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:54  
Cytuj
A ty kochana to na pewno z konkurencji !!Jak ty ich nie lubisz masakra i mnie się za to widzę obrywa.Kto się wypowiadał przede mną nie wiem ale wiem kim ja jestem więc powiem ci tyle "mylisz się co do mojej osoby" Rób zakupy na rynkujezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 21:57  
Cytuj
CYTAT
a ja prpoponuje nie zmaykac niech sie kazdy wypowie co mysli o tych zadufanych w sobie pindach......mozecie sie uczyc o pań w naturze albo rossmannie i nie udwajcie zadowolonych klientek




A gdzie ten Rossman?Ten na edukacji,mały sklepik,gdzie nawet nie ma się jak przekręcić jak jest więcej niż 5 osób.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2010r. 23:05  
Cytuj
hahahahahaha to sie ubawilam pod pachy "ten rossman" jest na alejach tam gdzie kiedy bylo pss wy wisopl nigdy mu nie dorownacie hahahahaha mocne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 00:54  
Cytuj
dealita4
tutaj wszyscy z konkurencji i was jebi..a bo nie maja co robic jezyk

godności troche pisałem !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 07:48  
Cytuj
dealita-żenua, ty chyba sama wierzysz w to co piszesz. ktoś ci już pisał byś miała trochę godności bo to co soba teraz reprezentujesz to określa jedno żenua

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 09:47  
Cytuj
Jesteście dziewczyny nie fair wobec mnie gdyż mówicie żebym godności trochę miała i takie tam,ale ja do końca nie wiem o co wam chodzi.Postradałyście chyba zmysły,bo tylko wiedziecie to że ja tam "że-komo"pracuje bo mam dobre zdanie co do pracujących tam dziewczyn,szkoda że mieszkam trochę daleko od Stalowej bo byście wtedy stwierdziły czy pracuje tam czy nie i micha by wam opadłajezyk Masz profil na nk?powiedz któraś to ty to ci napisze która to jajezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 09:58  
Cytuj
CYTAT
hahahahahaha to sie ubawilam pod pachy \"ten rossman\" jest na alejach tam gdzie kiedy bylo pss wy wisopl nigdy mu nie dorownacie hahahahaha mocne



Hahaha!!Taki zajebisty ten Rossman że nawet nie wiem gdzie on jestjezyk Od początku powstania CP robiłam zakupy w Wispolu i tak już zostanie!

Stała klientka!!!

Ps:tak na marginesie powiem wam że dużo moich znajomych lubi ten sklep i robi tam zakupy i jakoś wszyscy są zadowoleni,miałam im powiedzieć żeby się wypowiedzieli na tym waszym forum ale stwierdziłam że szkoda ich cennego czasu na użeranie się z wami bo jak napiszą dobrze to stwierdzicie że są "pindziami"z tego sklepu i po co to wam?Wyłysiejecie z tej nienawiści i nabawicie się niestrawności :/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 10:14  
Cytuj
dealita4

daj namiar do twojego dilera !

jaka nienawisc, to sa fakty, opinia ludzi,
98% uznaje obsluge za beznadziejna,
2 % ze ok
domniemam ze te 2% to kolezanki koledzy + najarani faceci ktorzy chca cos kupic kochance !

cos jescze ?
bo cos mi sie wydaje ze ktos tu jest niezle .....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 10:18  
Cytuj
Wiesz co stwierdzam że za bardzo nakręciliście się w tym temacie.Ja chyba zakończę moje wypowiadanie się bo nie chce mi się już dyskutować.Poszukam innego tematu!



Na razie dziewczyny!! Fajnie było popisać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 16:59  
Cytuj
CYTAT
Masz profil na nk?powiedz któraś to ty to ci napisze która to jajezyk

A fotka.pl może być? ;p

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 20:47  
Cytuj
CYTAT
Również nie lubię tego sklepu, jest tam przede wszystkim drogo, a ekspedientki są zajęte sobą ;] Polecam kupowanie u bliźniaczek w środku hali, tam jest tanio i zawsze Panie doradzą..umiech



na hali moze i cos taniej ale czy to te same kosmetyki, tam sprzedaja testery które powinni dac za darmo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 20:49  
Cytuj
CYTAT
hahahahahaha to sie ubawilam pod pachy \"ten rossman\" jest na alejach tam gdzie kiedy bylo pss wy wisopl nigdy mu nie dorownacie hahahahaha mocne


czytajac twoje posty to widac ze Ty jestes z konkurencji,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 20:51  
Cytuj
Jak juz cos to testery powinny pokazywać a nie rozdawacjezyk a zreszta jak chcesz kupic kosmetyk oryginalny to Ci nitk tesetru nie wcisnie więc to jest tez wola klienta ze moze tam kupic tester i to taniej więc z pounktu widzzenia klientek to jest na plus, a city park? 100% prawdy... opryskliwość i olewanie klientow moze im cos do glowy wjedzie po tym watku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 20:57  
Cytuj
Jestem klientem i kupuje w Wispolu i na hali i w Rosmanie,
każdy chodzi gdzie mu pasuje po co sie tu wygłupiać.
jak wypisujecie źle o Wispolu to im tylko zazdrościcie cen, obsługi i urody dziewczynom tez zazdrościcie, bo najpiekniejsze sa polki, a wy chyba z innej planety jesteście bo jak czytac wasze posty to Wam urody brakuje,
napewno kosmetyki Wam nie pomoga, moze lepiej jechac do innego państwa tam gdzie chusty sie nosi na twarzy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:01  
Cytuj
To sie teraz usmialam
-zazdroscicie cen? jakich k**** cen?? poszlam po jakis kremik do pielegnacji stopek byly ledwo 3-4 kazy w cenie 20 zł.... poszlam do rossmanna wybór na caly regał i kremik za 7-8 sie znalzł
-zazdrosimy urody? kolejny post piosany tym samym stylem-prosze o sprawdzenie ip zaraz sie okaze ze dealita znowu zapomniala hasla do swojego konta
-Twoja ostatnia czesc postu swiadczy o poziomie inteligencji przedszkolaka

PS. sory ale to jest juz nudne... w kazdej kontrze jest "zazdroscicie urody"

na forum klientki wyrazily swoja OPINIE i jedyna kontra jaka widzimy to jakie panie w wispolu sa piekne...... wow... mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:04  
Cytuj
Polakom nikt nie dogodzi, jak obsługa zaraz jest przy was to Wam nie pasuje bo jest natretna , jak nie podejdzie to jest nie profesjonalna,

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 28 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
osłabia mnie ten watek.......

oficjalnie oswiadczam: dealita4 i klient to jedna i ta sama osoba

to co Ty stwierdzasz to mnie nic nie obchodzi,
a ni nie pracuje w Wispolu, ani nie pracuje w rosmanie, ani z Nikol nie pracuje na hali,
jak wam nie pasuje obsługa na hali idzcie do innego sklepu, tak samo z Wispolem czy rosmanem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:12  
Cytuj
No to moze wypowiada sie tu wlasciciel? ... kazdy podał swoja opinie i przezycia zwiazane z wispolem i nie sa to wypociny z nowozalozonych kont tylko wypowiediz uzytkowników w tym moja tez

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Paź 2010r. 21:13  
Cytuj
dość zakładania nowych kont i pisania jakie to Panie w tym sklepie są wspaniałe. Forum to nie śmietnik !!

mati21, daria1919, slodziakmisia, dealita, teraz klient.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »