NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Kosmetyczny City Park - co sadzicie o obsłudze?,
Posty: 2
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2010r. 18:37  
Cytuj
moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2010r. 18:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2010r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
Wcale sie z Wami nie zgadzam!!!W drogerii zawsze dziewczyny chętnie doradzą,ja nie spotkałam się z nie miłą obsługą a bywam tam często!!Najlepszy sklep w SW

Postów 1... Podrowienia dla Wispolu ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2010r. 19:17  
Cytuj
Rzadko tam bywam więc ciężko mi się wypowiedzieć ale jedno co zauważyłem, że zawsze ktoś te dziewczyny z obsługi odwiedza i to na pewno odbija się na ich pracy. Inna sprawa, że raz dostałem bardzo fajne karty za zrobienie zakupów więc nie mogę narzekaćumiech)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2010r. 21:50  
Cytuj
Przy okazji zakupów odwiedzam czasem ten sklep razem z dziewczyną bo tylko tam można kupić kosmetyki Palmers i gdy prosiła o doradztwo - nigdy nie było kłopotów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2010r. 22:14  
Cytuj
nie znam ani nie kojarzę wyżej wymienionego sklepu ale zastanawia mnie co innego w oderwaniu od tej sytuacji. Dlaczego tu wiele osób bulwersuje się, że jak wejdą do sklepu to nikt nie podchodzi? Tak trudno jest "giembę" otworzyć, że tak brzydko powiem i o coś zapytać? Ja osobiście lubię się sama rozejrzeć po sklepach bez doradztwa i często jak wejdę do jakichś sklepów odzieżowych to życzliwe panie ekspedientki oczywiście chcą jakoś doradzić... ale ja tego nie lubię. Oglądam, myślę i potrzebuję chwili skupienia. Dlatego uważam za normalne, że kto chce prosi o radę, dziwne jest trochę oczekiwanie, żeby ktoś czytał w myślach.. Jeden lubi doradzanie inny nie i czasem takim nagabywaniem można kogoś odstraszyć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 10:32  
Cytuj
patrzac na wasze komentarze postanowiłam ze i ja się wypowiem na ten temat kilka razy robiłam w tym sklepie zakupy muszę przyznać ze wybory kosmetyko jest tam duzyyyy ale zgadzam się ze obsługa jest fatalna niemiłe dziewczyny nie maja nigdy czasu dla klientek nigdy nic nie wiedza.. robią takie oczy jak się zapytałam o pewien kosmetyk jakby spadły z ksiezyca hahah a ceny są mocno wyborowane w porównaniu do Rossmanna....ale ludzi jest tam dość duzoooo w okresie przedświątecznym to ciężko wejść do tego sklepu....obsługa jednym zdanie do D..Y

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 10:37  
Cytuj
ja tez tam nie lubie robic zakupow umiech wole hale targowa i ten sklepik z dwoma czy z trzema okienkami... nie drogo, mile panie i zawsze doradza...

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 15:08  
Cytuj
Również nie lubię tego sklepu, jest tam przede wszystkim drogo, a ekspedientki są zajęte sobą ;] Polecam kupowanie u bliźniaczek w środku hali, tam jest tanio i zawsze Panie doradzą..umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 18 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 18:05  
Cytuj
Jestem tego samego zdania co kanaaa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 20:01  
Cytuj
CYTAT
Przy okazji zakupów odwiedzam czasem ten sklep razem z dziewczyną bo tylko tam można kupić kosmetyki Palmers i gdy prosiła o doradztwo - nigdy nie było kłopotów.


Też tam poleciałam jak się dowiedziałam o Palmersie, ale ceny zwaliły mnie z nóg. W USA (czy UK) to tanie kosmetyki za 3 dolce, a tu - jak by co najmniej w srebrnym pudełku były umiech

Co do obsługi, to ja tam lubię, kiedy nikt za mną nie łazi i nie pyta czy mi doradzić itd. Tym bardziej, ze przed zakupem zwykle czytam opinie odnośnie kosmetyków na Wizażu i są one dla mnie bardziej wiarygodne, niż "dobra rada" ekspedientek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 118
Dołączył: 20 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 20:02  
Cytuj
CYTAT
Przy okazji zakupów odwiedzam czasem ten sklep razem z dziewczyną bo tylko tam można kupić kosmetyki Palmers i gdy prosiła o doradztwo - nigdy nie było kłopotów.


Też tam poleciałam jak się dowiedziałam o Palmersie, ale ceny zwaliły mnie z nóg. W USA (czy UK) to tanie kosmetyki za 3 dolce, a tu - jak by co najmniej w srebrnym pudełku były umiech

Co do obsługi, to ja tam lubię, kiedy nikt za mną nie łazi i nie pyta czy mi doradzić itd. Tym bardziej, ze przed zakupem zwykle czytam opinie odnośnie kosmetyków na Wizażu i są one dla mnie bardziej wiarygodne, niż "dobra rada" ekspedientek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 17 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2010r. 22:06  
Cytuj
moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 20 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola Forever
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2010r. 23:04  
Cytuj
Ooo przepraszam umiech ja się nie czepiam. W sumie fajny sklep, jak jest przed świętami tłok to ciężko się wyrobić w nim na zakrętach umiech ale poza tym jest ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 26 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2010r. 20:34  
Cytuj
Zgodze sie z tymi którzy twierdzą że obsługa jest kiepska bo tak jest, kiedyś jak spytałam o pewną rzecz to duże oczy tylko zobaczyłam wiec kiepsko jest, a osobiście lubie te sklepiki z kosmetykami na hali targowej świetna obsługa zawsze dziewczyny doradzą i jest naprawde ok;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 22 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2010r. 10:05  
Cytuj
Sama mam prace kasjer-sprzedawca więc wiem,ze nie zawsze jest kolorowo,czasami masz gorszy dzień i podły humor i ci się po prostu nie chce być miłym i wogóle,ale w Wispolu te dziewczyny mają chyba caly czas pms,tam trzeba przepraszać,że się przyszło a jak się o coś człowiek zapyta,to wogóle tradedyja wielka,oczywiście jeśli w swej łaskawości panienka zapyta w czym pomóc i zwróci na nas uwage,bo z tym tez różnie bywa.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 25 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2010r. 21:26  
Cytuj
Myślę że trochę przesadzacie.Ja lubię robić zakupy w drogerii w City Parku,nie wszystko jest tam tanie ale jest sporo promocji a przy większych zakupach nie raz dostałam próbkę perfum lub jakiś prezent a obsługa dość profesjonalna.Dla mnie ok.Dlatego często tam bywam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 08:16  
Cytuj
moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 10:06  
Cytuj
nie chodzi o to ze Panie muszą byc uśmiechnięte czy nadmiernie miłe chodzi o to żeby doradziły fachowo podkreślam fachowo a nie jak się pyta o cos to ROBIA DUZE OCZY...

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 11:52  
Cytuj
moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 374
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 12:29  
Cytuj
Hm....wybór dosyc duży, ceny nawet nienajgorsze, porad zazwyczaj nie potrzebuję ale zauważyłam jedną cechę Pań w sklepie, otóż to jedyne miejsce, w którym każda z dziewczyn nadaje jedna na drugą- to okropne słyszeć to z każdej strony sklepu i za każdym razem kiedy sie tam jest.

Uwielbiam dzieci!!! zwłaszcza te płci męskiej pomiędzy 20 a 40 rokiem życia
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 18:58  
Cytuj
moderowano

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 19:07  
Cytuj
moderowano

//moderator
ten post i powyższy napisane z jednego IP, dane z rejestracji konta sugerują, iż jest to jedna osoba.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 19:45  
Cytuj
Chciałam dodać jeszcze że będąc nieraz w różnych drogeriach widziałam różne ekspedientki nieraz nie umalowane jakby w kiosku pracowały to do tego nie stosownie do wykonywanej pracy ubrane.A jak wejdzie się do City Parku to aż miło,dziewczyny uśmiechnięte ładnie i stosownie ubrane.Pozdrowienia i aby tak dalej.



Wasza stała klientka!

Kolejny post napisany z tego samego ip, z ktoego wypowiada się slodziakmisia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 313
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 20:15  
Cytuj
czytajac wypowiedzi rozwaliły mnie z nog i nie moge sie przestac smiac HAHAHAHAH tak wszystkie laski co tu zle pisz na Panie pracujace w CP sa zazdrosne hahahah o urode hahhah dobre zarty

bzzzzzz
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Chciałam dodać jeszcze że będąc nieraz w różnych drogeriach widziałam różne ekspedientki nieraz nie umalowane jakby w kiosku pracowały to do tego nie stosownie do wykonywanej pracy ubrane.A jak wejdzie się do City Parku to aż miło,dziewczyny uśmiechnięte ładnie i stosownie ubrane.Pozdrowienia i aby tak dalej.



Wasza stała klientka!

Kolejny post napisany z tego samego ip, z ktoego wypowiada się slodziakmisia




Owszem z tego samego i to ta sama osoba,bo tak mnie złoszczą te wypowiedzi niektórych aż zapomniałam hasła.A że skomentować jeszcze zapragnęłam to jestem jeszcze raz.

Z pozdrowieniami!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »