NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Suchy szampon,
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 13:15  
Cytuj
Gdzie i za ile można zakupić?

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 13:15  
Cytuj

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 13:17  
Cytuj
allegro?,
apteka?
rossmann-->asortyment

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 13:18  
Cytuj
Właśnie chodzi mi o Stalową, bo Allegro to koszt wysyłki pewnie większy niż szamponu.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 16 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 16:29  
Cytuj
ja prowadzę sprzedaż kosmetyków oriflame i tam jest właśnie teraz suchy szampon i z tego co wiem dość fajny umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 17:51  
Cytuj
W Naturze jest na 100% w cenie miedzy 10-20zł

Tak na marginesie, używał ktoś suchego szamponu jak się spisuje? Bo sama myślałam nad kupnem, w sumie fajna rzecz w kryzysowej sytuacji ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 17:58  
Cytuj
według mojej kobitki:
"zajebista sprawa w "krytycznych sytuacjach" "

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 20:02  
Cytuj
A czy któraś używała i np miała dzięki niemu efekt "uniesionych" włosów ? umiech

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 21:01  
Cytuj
A co to jest suchy szampon? Nie używa się do niego wody jak sama nazwa wskazuje?

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 21:05  
Cytuj
Tylko czekać aż wymyślą "suche piwo" .... jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 21:16  
Cytuj
CYTAT
Tylko czekać aż wymyślą \"suche piwo\" .... jezyk



Suchy szampon można już było kupić w czasie PRL-u, więc wcale nie jest to żadna nowość. To taki antykryzysowy sposób na ładną fryzurę, poprawia szybko wygląd włosów - odświeża - jak np. podróżujesz. No i prosty w użyciu - bez wody - jak wskazuje sama nazwa. Wynalazek "suche piwo" byłby więc zupełnie bez sensu, bo nie miałby właściwości ożeźwiających, no i problem CO2. No i jak byś spożywał, bez wody ??? Wciągał nosem ?

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 21:21  
Cytuj
CYTAT
W Naturze jest na 100% w cenie miedzy 10-20zł

Tak na marginesie, używał ktoś suchego szamponu jak się spisuje? Bo sama myślałam nad kupnem, w sumie fajna rzecz w kryzysowej sytuacji ;)


dośc spora rozpietośc cenowa podajesz, a jaka pojemnosc opakowania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 21:25  
Cytuj
CYTAT



Suchy szampon można już było kupić w czasie PRL-u, więc wcale nie jest to żadna nowość. To taki antykryzysowy sposób na ładną fryzurę, poprawia szybko wygląd włosów - odświeża - jak np. podróżujesz. No i prosty w użyciu - bez wody - jak wskazuje sama nazwa. Wynalazek \"suche piwo\" byłby więc zupełnie bez sensu, bo nie miałby właściwości ożeźwiających, no i problem CO2. No i jak byś spożywał, bez wody ??? Wciągał nosem ?



A widziałeś oranżadę w proszku ? jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 09:56  
Cytuj
Ja korzystam z suchego szamponu okolo 2 tyg
Jest super i naprawde polecam w tzw "naglych sytuacjach"
rzeczywiscie nadaje wlosom objetosci i "pochlania" tluszcz....ale wiadomo ten produkt nigdy nie zapewni efektu zystych wlosow po umyciu zwyklym szamponem umiech
ja korzystam z suchego szamponu firmy Beauty ..zaplacilam za niego 12 zl POLECAM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 11:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT



Suchy szampon można już było kupić w czasie PRL-u, więc wcale nie jest to żadna nowość. To taki antykryzysowy sposób na ładną fryzurę, poprawia szybko wygląd włosów - odświeża - jak np. podróżujesz. No i prosty w użyciu - bez wody - jak wskazuje sama nazwa. Wynalazek \\\"suche piwo\\\" byłby więc zupełnie bez sensu, bo nie miałby właściwości ożeźwiających, no i problem CO2. No i jak byś spożywał, bez wody ??? Wciągał nosem ?



A widziałeś oranżadę w proszku ? jezyk


Jak mozna porównać oranżadę do piwa ?

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 11:09  
Cytuj
CYTAT
Ja korzystam z suchego szamponu okolo 2 tyg
Jest super i naprawde polecam w tzw \"naglych sytuacjach\"
rzeczywiscie nadaje wlosom objetosci i \"pochlania\" tluszcz....ale wiadomo ten produkt nigdy nie zapewni efektu zystych wlosow po umyciu zwyklym szamponem umiech
ja korzystam z suchego szamponu firmy Beauty ..zaplacilam za niego 12 zl POLECAM





Gdzie kupiłaś??



Mycie wiadomo jest niezastąpione smiech2 mnie najbardziej interesuje dodawanie objętości umiech szczególnie jak zrobi sie zimno i bedzie trzeba nosić czapę

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 13:59  
Cytuj
CYTAT


Jak mozna porównać oranżadę do piwa ?


No wiadomo że walory smakowe "kapeczkę" się różnią, ale pewne podobieństwa można znaleźć, chociaszby to że jedne i drugie jest "napojem" gazowanym umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 15:31  
Cytuj
CYTAT
CYTAT


Jak mozna porównać oranżadę do piwa ?


No wiadomo że walory smakowe \"kapeczkę\" się różnią, ale pewne podobieństwa można znaleźć, chociaszby to że jedne i drugie jest \"napojem\" gazowanym umiech


Maluch i Mercedes też się "kapeczkę" róznią ???? w końcu oba to samochody smiech2

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 17:42  
Cytuj
http://allegro.pl/nowosc-piwo-w-proszku-jasne-piwo-domowe-5-i1219639388.html oto i jest hee pozdrawiam ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 19:16  
Cytuj
CYTAT
http://allegro.pl/nowosc-piwo-w-proszku-jasne-piwo-domowe-5-i1219639388.html oto i jest hee pozdrawiam ;)



"Zestaw do produkcji tradycyjnego, czeskiego, jasnego piwa typu pilzeński leżak (lager)".

"Zestaw składa się z opakowania koncentratu piwa w proszku 1kg, saszetki drożdży piwnych i instrukcji w języku polskim. Zestaw wystarcza na wyprodukowanie 8 lub 10 L doskonałego piwa domowego. Można również wyprodukować 20 L piwa domowego używając do produkcji 19,5l wody i 1kg cukru. Produkt nie zawiera sztucznych konserwantów".


Łee,to zestaw małego Piwiarza (taki zawód -nie degustator smiech2)... ale ktoś może skorzysta ..

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 10 Wrz 2010r. 19:25  
Cytuj
Nie wydaje Wam sie ze odbiegliscie troche od tematu?;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 32
Dołączył: 4 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2011r. 11:43  
Cytuj
Ja widziałam w Aptece Dermatica kolo skoku stefczyka ten szampon i chyba nie drogi bo maja ceny hurtowe...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 28 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2011r. 13:13  
Cytuj
hejumiech jeli chodzi o oranzade w proszku to przed spozyciem trzeba rozpuscic ja w wodzie, z piwem w proszku pewnie byloby podobnie, a suchy szampon nie wymaga uzycia wody, wiec rozwazania nad piwem w proszku i porownaniem do oranzady wydaja mi sie co najmniej nie adekwatne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 14 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Marz 2011r. 17:39  
Cytuj
ja kupiłam taki szampon w drogerii w city parku powiem tak może i faktycznie działa i ratuje włosy ale jest bardzo niewydajny mi przy stosowaniu co ok 2-3 dni wystarczył doslownie na 6 użyc a zapłaciłam za niego 15 zł O_o

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 10 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 14:38  
Cytuj
Syoss niebieski tylko cena troche duza ale skuteczny. Ja kupuje w Rossmanie lub Tesco

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 15:45  
Cytuj
Dori, dzień dobry. Na wstępie mój uścisk dłoni. Jesteś stuprocentową kobietą, elokwentną i bystrą. Pytanie dorosłej kobiety gdzie można kupić szampon jest dla mnie ewenementem. Fakt, jestem facetem, nigdy nie używałem sproszkowanych kosmetyków z wyjątkiem pudru na dupcię w czasach niemowlęcych. Z całego serca współczuję Ci bezradności. Ale jednocześnie pragnę Ci pomóc, nie zostawiając Cię z problemem. Szampon skarbie kupisz w sklepie z szamponami, nie ważne czy jest on w płynie, w proszku, w aerozolu czy w słoiku. Udanych zakupów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »