NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Suchy szampon,
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 20:56  
Cytuj
CYTAT
Dori, dzień dobry. Na wstępie mój uścisk dłoni. Jesteś stuprocentową kobietą, elokwentną i bystrą. Pytanie dorosłej kobiety gdzie można kupić szampon jest dla mnie ewenementem. Fakt, jestem facetem, nigdy nie używałem sproszkowanych kosmetyków z wyjątkiem pudru na dupcię w czasach niemowlęcych. Z całego serca współczuję Ci bezradności. Ale jednocześnie pragnę Ci pomóc, nie zostawiając Cię z problemem. Szampon skarbie kupisz w sklepie z szamponami, nie ważne czy jest on w płynie, w proszku, w aerozolu czy w słoiku. Udanych zakupów.


Lucky kochanie jak to nie uzywałes nic w proszku a to co przez nos wciągałes to co ma byc ?
;0air kiss

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 20:56  
Cytuj

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 807
Dołączył: 28 Sie 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 21:06  
Cytuj
Kasiu, nosem to ja mogę Ciebie wciągnąć. A to białe co masz na myśli to nie kosmetyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 21:13  
Cytuj
CYTAT
Kasiu, nosem to ja mogę Ciebie wciągnąć. A to białe co masz na myśli to nie kosmetyk.


no dobra niech ci będzie umiech to troche ci nos upier...air kiss bo ja duża jestem hhahaha

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Maja 2012r. 21:37  
Cytuj
CYTAT
Dori, dzień dobry. Na wstępie mój uścisk dłoni. Jesteś stuprocentową kobietą, elokwentną i bystrą. Pytanie dorosłej kobiety gdzie można kupić szampon jest dla mnie ewenementem. Fakt, jestem facetem, nigdy nie używałem sproszkowanych kosmetyków z wyjątkiem pudru na dupcię w czasach niemowlęcych. Z całego serca współczuję Ci bezradności. Ale jednocześnie pragnę Ci pomóc, nie zostawiając Cię z problemem. Szampon skarbie kupisz w sklepie z szamponami, nie ważne czy jest on w płynie, w proszku, w aerozolu czy w słoiku. Udanych zakupów.



Dzień dobry. Na wstępie pragnę zauważyć iż temat został "wykopany" z września 2010 roku !!!!! Wtedy ów produkt dopiero powracał do łask, a z jego dostępnością było różnie. Dziękuję wszystkim za pomoc, teraz kiedy produkt stał się bardziej popularny (w końcu ileż to już minęło ?)nie ma problemu z jego namierzeniem, ewentualnie wybór producenta może tu być jedynie tematem dywagacji.
Nie rozumiem więc po co te złośliwości, zasada jest jedna "nie mam nic ciekawego do napisania na dany temat - nie zaśmiecam forum".

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 545
Dołączył: 6 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2012r. 09:32  
Cytuj
CYTAT
to troche ci nos upier...air kiss bo ja duża jestem hhahaha


Katarzyno, wszystko co jest mniejsze niż "Rubensowskie natchnienie" powinno spokojnie dać sie wciągnąć bez specjalnego rozdrabniania jezyk

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 504
Dołączył: 15 Paź 2011r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2012r. 12:40  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
to troche ci nos upier...air kiss bo ja duża jestem hhahaha


Katarzyno, wszystko co jest mniejsze niż \"Rubensowskie natchnienie\" powinno spokojnie dać sie wciągnąć bez specjalnego rozdrabniania jezyk

Obrazek


Czekoladko masz racje umiech a jeśo chodzi o czasy rubensowskie i epoke Baroku to z moją figura 2 hihi uważana bym była za wyzutek społeczeństwa lub osobe o niskim statusie społecznym lub osobe wygłodzoną umiech)marne bym miała wtedy powodzenieumiech dzieki za pocieszenie :

mamy taka piękną twarz,za woalem gęsto tkanym z kłamstw ...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 1 Gru 2011r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Maja 2012r. 14:12  
Cytuj
Zamiast suchego szamponu można zastosować puder dla niemowlaków więc Lucky_Luk był blisko;-)))Do podniesienia objętości są pudry got2b firmy Schwarzkopf,działa, tylko włosy są niemiłe w dotyku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »