NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Zespół na wesele,
Posty: 2
Dołączył: 18 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 20:42  
Cytuj
a co powiecie na temat zespolu JOY? graja jeszcze? widzialem kilka dobrych opini na ich temat tylko ze to bylo 2 lata temu...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2010r. 20:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 25 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Paź 2010r. 13:27  
Cytuj
Fakt-pod domem grali,ale że między stołami bujda,bynajmniej na tym,na którym byłam tydzień temu ani nie podeszli do gości!!
Czy grają do końca to nie wiem,bo uciekłam jeszcze przed oczepinami.Poza tym co mi się bardzo w Nich nie spodobało i nie polecę ich NIKOMU,to fakt,że więcej siedzieli na czterech literach niż grali!!A co po takich grajkach,którzy zamiast grać i zachęcać ludzi do zabawy siedzą i co godzinę robią pól godzinną przerwę???
Ja ich na swoje wesele na pewno nie wezme i innym też nie polecam-chociaż wiadomo-każdy ma swój gust.[/cytat]

Droga Anno22 szlak mnie trafia gdy czytam twoja beznadziejna opinie.Jak mozesz pisac ze granie miedzy stolami to bujda ? bylam na nie jednym weselu z ich udzialem i za kazdym razem jest granie miedzy stolami zabawy spiewy itp. każdy jest z nich bardzo zadowolony znam opinie innych ludzi ktorzy tez nie raz bawili sie razem z nimi-opienie sa takie same..na moim weselu tez grali nie bede ukrywac chociaz mialam tego nie pisac bo twoja banalna odpowiedz na moj post byla by taka ze bronie ich bo grali u mnie na weselu .a moze sie poprostu tak zapiłas ze nie pamietałas momentu zabawy miedzy stolami ? albo poprostu wczesniej wyszlas do domu ?to po 1. Po 2 powiem Ci tak grają do konca do tej pory do ktorej zazycza sobie panstwo mlodzi.po 3 robią sobie przerwy tak jak kazdy zespol bo ktory normalny czlowiek nie robi sobie przerwy na chwilowy odpoczynek zjedzenia czegos cieplego lub napicia się po tylu godzinach spiewania i grania ? Mnie to się poprostu wydaje że jestes sztywniara i to w Tobie jest problem a nie w zespole jezykumiechBez odbioru ;] Matiss Rules ! Oby tak dalej chłopcy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 20 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Paź 2010r. 11:49  
Cytuj
dj czy zespól to juz kwestia gustu. Są tacy dj-e co naprawde super graja jak r ówniez są dobrymi wodzirejami. namiar na zawodowego wodzireja byłam, widziałam jak prowadzi wesele superowsko tylko, że on jest z Kielc można zobaczyć jego strone www.wodzirej.net.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 26 Paź 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 11:06  
Cytuj
MATIS NAJLEPSZY !!!!!!!!!!!!

Hej polecam gorąco Zespół Matis jak dla mnie nie ma lepszych. Są przebojowi i super grają !!! Grali u mnie na weselu, na weselu mojej szwagierki, koleżanki i na studniówce mojej i mojej siostry nigdy nie zaliczyli żadnej wpadki. Goście są zadowoleni świetnie się bawią. Grają pod domem, prowadzą młodych do kościoła, grają przy stołach i do ostatniego gościa !!! Przerwy robią prawie tylko na ciepłe posiłki. Dla mnie są najlepsi !!! Matis gorąco polecam !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 28
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Paź 2010r. 11:53  
Cytuj
Polecam zespół Swing Band ze Szkoły Muzycznej - nie fałszują, wyglądają jak ludzie (kiedyś u mojej koleżanki na weselu Pan wokalista wyglądał jak z ulicy, a perkusista miał kapcie w kratkę), bawią gości, mają fajny repertuar, naprawdę polecam!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2011r. 21:01  
Cytuj
Witam.
Czy był ktoś na weselu gdzie grał zespół BLACK HORSE z Niska?
Może ktoś słyszał o nim? będę wdzięczny za info...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »