NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Zespół na wesele,
Posty: 45
Dołączył: 27 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 20:17  
Cytuj
Potrzebuje namiary na fajny zespół na wesele. Wiem ze ten temat już był drążony ale nie mogę go znaleźć w archiwum. Wiec dzięki za wszelkie informacje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 20:17  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 20:21  
Cytuj

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 10:13  
Cytuj
Polecam Gremlins - chyba ogłaszją się w Sztafecie, naprawde fajnie grają

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Wrz 2010r. 18:34  
Cytuj
http://www.matisband.republika.pl/ grają superumiech byłem na weselu jak grali i sam ich mam na swoimumiech grają nawet pod domem, na weselu miedzy stołami i grają dokąd chce para młoda, tak więc spokoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 07:53  
Cytuj
Ja na swoim weselu miałam DJ-a i wszyscy byli zadowoleni. Zaoszczędziliśmy bo płaciliśmy za jedną osobę w sali weselnej a nie 5 czy 6 sztuk. Nie było przerw - muzyka cały czas grała, repertuar do wyboru, piosenki na życzenie. Oczywiście DJ się nie spił i nie bełkotał do mikrofonu a zabawić tez potrafił. Ogólnie byliśmy zadowoleni choć przed weselem jak zapraszaliśmy gości i mówiliśmy, że będzie grał DJ to wszyscy robili głupie miny. Po weselu wszyscy zadowoleni.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 15:25  
Cytuj
CYTAT
Ja na swoim weselu miałam DJ-a i wszyscy byli zadowoleni. Zaoszczędziliśmy bo płaciliśmy za jedną osobę w sali weselnej a nie 5 czy 6 sztuk. Nie było przerw - muzyka cały czas grała, repertuar do wyboru, piosenki na życzenie. Oczywiście DJ się nie spił i nie bełkotał do mikrofonu a zabawić tez potrafił. Ogólnie byliśmy zadowoleni choć przed weselem jak zapraszaliśmy gości i mówiliśmy, że będzie grał DJ to wszyscy robili głupie miny. Po weselu wszyscy zadowoleni.


U mnie podobnie. Wzięłąm DJ-a ze względu na mniejsze koszta. Również się nie spił a zabawa była zaj...ista!!! Duzo konkursów, muza dla każdego, dlatego u mnie na weselu od samego początku bawili się ludzie (a nie dopiero jak sobie popili). Dlatego ja polecam Dj. Słońceumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 27 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 17:42  
Cytuj
tak a co ci maja powiedzieć... nie było beznadziejnie?! ja byłem na dwóch weselach grał dj beznadzieja totalna! a parze młodej nie powiem przecież ze orkiestra jest lepsza..! radzę nie bierz dj serio orkiestra jest lepsza!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 17:55  
Cytuj
CYTAT
tak a co ci maja powiedzieć... nie było beznadziejnie?! ja byłem na dwóch weselach grał dj beznadzieja totalna! a parze młodej nie powiem przecież ze orkiestra jest lepsza..! radzę nie bierz dj serio orkiestra jest lepsza!


Ludzie nie muszą nic mówic. Przeciez od razu widac czy dj jest dobry czy slbay. na moim weselu zaraz po pierwszym tancu wszyscy wyszli sie bawic!! Ten dj zna chyba wiecej konkursow niz ty jestes w stanie sobie wyobrazic!! nie bylo momentu (oprocz posilkow oczywiscie) aby parkiet byl pusty. oczywiście moze sie trafic dj, ktory wogole nie potrafi porwac ludzi do zabawy. Lecz ten ktorego ja mialam super prowadzil wesele.
Ludzie nie musza mowic czy im sie podobalo czy nie, poniewaz bylo widac ze bawia sie zaje..iscie. znakiem tego moj dj sie sprawdzilumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 18:02  
Cytuj
Dzastina, widziałam Twój teledysk z wesela na youtubie. Włączam go za każdym razem kiedy chcę sobie poprawić humor. Naprawdę jest super! Co to za piosenka?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 20:08  
Cytuj
Zzespolow to polecam tylko
MEFFIS
BAFLO
THE BROX
dawno temu bylem na GREMLINSACH ale jak oni teraz graja to niewiem.

Najbardziej to polecam THE BROX


http://www.thebrox.com/

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
Dzastina, widziałam Twój teledysk z wesela na youtubie. Włączam go za każdym razem kiedy chcę sobie poprawić humor. Naprawdę jest super! Co to za piosenka?


Yy..a który teledysk? Z pleneru czy z wesela? Kawałek z teledysku z wesela to Despedidos - Ya es hora de bailar umiech
Ciesze mnie to, że się podoba umiech

Jeśli będziesz miała problem ze ściągnięciem to mogę na poczte wysłać umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10
Dołączył: 25 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Wrz 2010r. 18:25  
Cytuj
Tak, o tą piosenkę mi chodziło umiech A teledyski widziałam dwa jezyk suuuuuuuuuuuuuuuuuuuuper

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 10:27  
Cytuj
My mieliśmy PULS - 2 lata temu w rozsądnej cenie i dobrze grali, goście się super bawili i my również. Wzięliśmy ten zespół prawie w ciemno ale nie żałuję. A u koleżanki na weselu grał ERATO i też był fajny,ale miał zajęty termin naszego ślubu. Powodzenia umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 14:51  
Cytuj
hehe wszystcy oglądają a komentarza to nikt nie wystawi jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 14:58  
Cytuj
Dzastina zapodaj linka zobacze co to za zespol

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 16:17  
Cytuj
RNI tu nie chodzi o zespół tylko o teledysk z mojego weselaumiech MegiSu mówiła, że jej sie bardzo podoba dlatego teraz wszyscy mnie proszą o linkumiech wysyłam na prv

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 21 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Wrz 2010r. 18:22  
Cytuj
CYTAT
Zzespolow to polecam tylko
MEFFIS
BAFLO
THE BROX
dawno temu bylem na GREMLINSACH ale jak oni teraz graja to niewiem.

Najbardziej to polecam THE BROX


http://www.thebrox.com/


heh RNI-JEZOWE widze że zespoły znane z ŁOWISKA umiech też się tam swojego czasu jezdziło umiech a The Brox grał u mnie na studniówce i było świetnie - chłopaki dają czadu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 28 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Wrz 2010r. 20:36  
Cytuj
Polecam zespół EX-MOTIF grali u mnie 12 czerwca i naprawdę bardzo miło się zaskoczyliśmy z żoną

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 75
Dołączył: 11 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 15:43  
Cytuj
a po co wogole sie chajtasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 381
Dołączył: 23 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Wrz 2010r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
http://www.matisband.republika.pl/ grają superumiech byłem na weselu jak grali i sam ich mam na swoimumiech grają nawet pod domem, na weselu miedzy stołami i grają dokąd chce para młoda, tak więc spokoumiech


Fakt-pod domem grali,ale że między stołami bujda,bynajmniej na tym,na którym byłam tydzień temu ani nie podeszli do gości!!
Czy grają do końca to nie wiem,bo uciekłam jeszcze przed oczepinami.Poza tym co mi się bardzo w Nich nie spodobało i nie polecę ich NIKOMU,to fakt,że więcej siedzieli na czterech literach niż grali!!A co po takich grajkach,którzy zamiast grać i zachęcać ludzi do zabawy siedzą i co godzinę robią pól godzinną przerwę???
Ja ich na swoje wesele na pewno nie wezme i innym też nie polecam-chociaż wiadomo-każdy ma swój gust.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 22:29  
Cytuj
Mój pierwszy post - w sierpniu brałam ślub - polecam MOWiZ. Zespół nie ma strony, ale namiary można znaleźc na necie. Grają całkiem dobrą muzykę - raczej z tych weselnych, ale nie typowe disco w polu, można się pobawic i każdy raczej coś dla siebie znajdzie.

U mnie świetnie potrafili dostosowac się do warunków atmosferycznych - straszny upał i szwankująca klimatyzacja - robili na początku częstsze przerwy, gdy się ochłodziło, grali już na wyczucie.

Raczej biorą wesela jednodniowe. My płaciliśmy 3000 zł, ale nie wiem, ile biorą teraz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1759
Dołączył: 17 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2010r. 05:24  
Cytuj
...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 12 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2010r. 09:28  
Cytuj
Byłem na weselichu we wrześniu i gral zespół RINGO są z okolic Borowa-Mniszka naprawde świetnie grają i nie biorą kolosalnych sum za wesela>>bardzo mało grają disco-polo ale repertuar dla każdego na serio dobra zabawa przy ich muzyce>>drugi zespół RINGO jest z Zaleszan ale oni grają w 3-osobowym składzie ale nie polecam{ alkohol}i dyskietki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 104
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: pysznica
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Paź 2010r. 18:52  
Cytuj
zgadzam się że gremlins jest jednym z lepszych zespołów grających na weselach . prowadzę obsługę imprez więc mogę coś na ten temat powiedzieć .grają dla wszystkich tak że każdy jest zadowolony .pochodzą z podwoliny

beza
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 10 Paź 2010r. 21:06  
Cytuj
Czasami lepiej wziasc DJa albo jakiegos wodzireja niz zespol. Teraz tyle tych zespolow jest co z graniem muze nie wiele maja wspolnego.

Bylo sie tez na takich weselach co zespol byl totalna porazka.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »