NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Jak podrywacie dziewczyny w STW???,
Posty: 35
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 17:38  
Cytuj
Jak podrywacie dziewczyny w STW???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 17:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 17:51  
Cytuj
Najlepiej kup sobie auto. W dużej części przypadków Twoje szanse niebotycznie wzrosną. Jeszcze zależy w jakim wieku. Przy młodszych udawaj bogatego łysego przygłupa który najchętniej wszystkich by pobił. Ostatecznie poudawaj kasiastego w planecie albo innym podobnym przybytku. Nigdy przenigdy nie mówi się o literaturze albo muzyce , chyba że jest ona pokroju Timbalanda bo zostaniesz uznany za dziwaka. Często telefon jest też wyznacznikiem tego czy warto się Tobą zaintereować to trzeba zainwestować w jakiegoś SE najlepiej muzycznego z dużym głośnikiem aby móc puścić coś co obraża policję. Pozakładaj konta na portalach społecznościowych bo skoro nie masz 1000 znajomych to po co się interesować? Lansu nie będzie.

Jeśli chcesz poznać kogoś na wyższym poziomie po prostu bądź sobąumiech

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 17:54  
Cytuj
Pytam serio!!!!!!!!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:02  
Cytuj
A kolega Ci serio odpowiedział... chcesz podrywać? no to sory, ale laski, ktore poleca na Twoj podryw beda takie jak Andzej opisujejezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:02  
Cytuj
A ja serio odpowiadam. http://stalo(...)e=&str=1 masz tu podobny temat przewałkowany.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:07  
Cytuj
A Np. na ulicy jak zagadać ???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:16  
Cytuj
Inteligentnie! Bron boze prostactwa i wulgarnych oblesnych tekstow

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:31  
Cytuj
Bez tekstów typu "z którego nieba spadłaś?" To jeszcze zależy w jakim wieku jest kobieta.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 39
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:41  
Cytuj
Idziesz do parku, podchodzisz do dziewczyny, rzucasz pod nogi kasztan, podnosisz i pytasz: "Czy to Twój kasztan".

Podobno działa
Źródło: http://mistr(...)a-podryw

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 20:18  
Cytuj
jak już musisz jakąś gadkę puścić to tylko nie: Bardzo bolało gdy z nieba spadłaś?
czy: twój ojciec musi być piekarzem że takie ciacho stworzył, bo to jest straszne...tak jak i zgubiłem się w Twoich oczach i szukam drogi do serca, pomożesz mi ją odnaleźć?
A nie lepiej podejść i po prostu umówić się?? Będzie zainteresowana to zgodzi się na spotkanie jeśli nie jesteś w jej typie to nic na siłę.

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 21:22  
Cytuj
CYTAT

jak już musisz jakąś gadkę puścić to tylko nie: Bardzo bolało gdy z nieba spadłaś?
czy: twój ojciec musi być piekarzem że takie ciacho stworzył, bo to jest straszne...tak jak i zgubiłem się w Twoich oczach i szukam drogi do serca, pomożesz mi ją odnaleźć?
A nie lepiej podejść i po prostu umówić się?? Będzie zainteresowana to zgodzi się na spotkanie jeśli nie jesteś w jej typie to nic na siłę.


Dokładnie, jeśli dziewczyna jest fajna i na luzie a do tego jestes w jej typie to sie zgodzi ;)Przede wszystkim nie ma co sie zniechecac na starcie przeciez nie masz nic do stracenia prawda? Tylko tak jak kolezanka wyzej unikaj formulek typu
lala bucik ci sie rozwala to nie dziala.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 21:29  
Cytuj
A jak chcesz od razu przykutasić, to możesz spróbować tak jak to w Krakowie robi czasem znajomy szwagra - wybiera z bankomatu z 600zł, idzie do odpowiedniego lokalu, kupuje piwo, siada przy stoliku i w tym momencie niby przypadkiem z wewnętrznej kieszeni kurtki/marynarki wysypuje mu się na blat te 6 stówek, zbiera je i sączy piwo i prawie zawsze jakaś się dosiądzie i pozwoli postawić sobie ze 2 driny, a potem to już z górki smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 474
Dołączył: 26 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 21:38  
Cytuj
CYTAT
A jak chcesz od razu przykutasić, to możesz spróbować tak jak to w Krakowie robi czasem znajomy szwagra - wybiera z bankomatu z 600zł, idzie do odpowiedniego lokalu, kupuje piwo, siada przy stoliku i w tym momencie niby przypadkiem z wewnętrznej kieszeni kurtki/marynarki wysypuje mu się na blat te 6 stówek, zbiera je i sączy piwo i prawie zawsze jakaś się dosiądzie i pozwoli postawić sobie ze 2 driny, a potem to już z górki smiech2.


dawaj namiar na ten lokal ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 59
Dołączył: 5 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 21:46  
Cytuj
Najlepiej jak sie ludzie w sobie powoli zauroczająsmiech2 ja mojego na początku wrecz wysmialam a pozniej samo w praniu wyszlo jest moim zwierzątkiem do dzis;* air kiss pyszczku:*

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 34
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Wrz 2010r. 22:00  
Cytuj
podchodzisz do laski i mówisz "czesc jestem Tomi, zapamietaj sobie to imie bo w nocy bedziesz je krzyczec" albo "wierzysz w miłośc od pierwszego spojrzenia czy mam przed Tobą przejsc jeszcze raz?"smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Wrz 2010r. 07:36  
Cytuj
Obrazek
:-)

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 232
Dołączył: 28 Sie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 08:34  
Cytuj
proponuje program na MTV "Mistrzowie Podrywu" smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 8 Wrz 2010r.
Skąd: Stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 13:36  
Cytuj
BUAHAHA jaki desperataaa...
Chłopie, co ty masz 14 lat czy co??
Do każdej kobiety trzeba podejść indywidualnie... To nie jest tak, że na każdą działają te same bajery.
Są różne dziewczyny, tandetne, ładne i tylko ładne, z niską samooceną itd.
Kwestia wyczucia i bycia sobą. Nie ma co udawać kogoś kim się wcale nie jest bo i tak ktoś złapie cię na tym...chyba, że masz na tyle wyćwiczone udawanie i bajerowanie w co wątpieumiech
Nic na siłe...
chociaż sposobem to i jeża przelecisz...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »