NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Startuje kampania na Prezydenta Stalowej!!!,
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 10:31  
Cytuj
Możesz w to wierzyć lub nie ale ja poprostu kibicuje Filiumiech

Poznałem go z dobrej strony i wiem że to kompenetny kandydat.

Ma bardzo silne argumenty i jestem pewny, że jak dojdzie do jakiś bezpośrednich konfrontacji to wyjdzie z nich z podniesionym czołem.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 10:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 12:14  
Cytuj
Andrzejek napisał:
CYTAT
Bokser, a kto jest twoim kandydatem??

Będę głosował za człowiekiem, którego znam i który ma jakieś doświadczenie w tym co będzie chciał robić. Nie będę czekał z nadzieją, że ten ktoś się sprawdzi czy też nie, na jakby nie patrząc na tym odpowiedzialnym stanowisku w mieście. O kandydacie PO nie słyszałem nigdy nic.
My wyborcy (che che) mamy to do siebie, że głosujemy przeciwko komuś a nie za kandydatem, który chce nam coś dać dzięki swojej mądrości i doświadczeniu. Piękne zdjęcia, obietnice, manipulacje emocjami i medialny szum wokół nachalnie narzucanego kandydata mi nie wystarcza. Poczekamy zobaczymy.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 12:41  
Cytuj
Bokser po prostu pytałem, to chyba nie tajemnica kim jest twój kandydat??

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 12:59  
Cytuj
Ja zagłosuje na R. Fila

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 13:03  
Cytuj
Robert Fila - człowiek orkiestra. Ilością sprawowanych przez niego funkcji można by obdarzyć kilka osób. Tylko, czy nie wydaje Wam się, że większość z tych funkcji jest z mianowania politycznego? Przeczytajcie.

1. Szef Kancelarii Prezydenta. Fila prowadził Szlęzakowi zwycięską kampanie wyborczą w 2002r. Szlęzak się odwdzięczył właśnie tą posadą.
2. Członek Rady Nadzorczej MZK sp. z o.o. - spółki podległej Urzędowi Miasta Stalowa Wola. Kolejny stołek za zasługi polityczne?
3. Wiceprezes Fundacji Uniwersyteckiej też z nadania politycznego - jednego członka zarządu wskazuje "Miasto" Stalowa Wola. Czyżby to był Pan Robert?
4. Agencja Rozwoju Przemysł SA - spółka akcyjna. której właścicielem jest Skarb Państwa. "Dziwnym trafem" funkcje tą otrzymał po wygranych przez PO wyborach w 2007 roku. Przypominam, że wówczas był jedną z ważniejszych osób w kampanii poseł Butryn.

Aha i jeszcze jedno - absolwent KULu. Powód do dumy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 13:04  
Cytuj
strup podaj swoje zasługi dla miasta i podaj zasługi twojego kandydata.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 13:20  
Cytuj
Franciszek Zaborowski - bez niego obecny prezydent by nie istniał. To Zaborowski jest odpowiedzialny za większość inwestycji w mieście, w szczególności tych infrastrukturalnych.

Moje zasługi? Płace podatki. Wystarczy,jak na szarego obywatela. Teraz Ty się pochwal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 13:26  
Cytuj
jak Zaborowski to i Szlęzak, oj nie Szlęzak już się wypalił. Szlęzak jest przykładem na to, że potrzeba jest zmiany ustawy o samorządzie gminnym. Tylko 2 kadencje, a nie jak teraz ile się da.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 13:29  
Cytuj
Franciszek Zaborowski będzie startował ? To naprawdę byłaby ciekawa kandydatura.

Szlęzak ma jednak obecnie największe poparcie - F. Zaborowski jest jego zastępcą i przy wyborze ponownym A. Szlęzaka zapewne dalej będzie sprawował tę samą funkcję. Gdy wystartuje przeciwko to sporo zaryzykuje.

Zdecydowanie byłby obecnie największym konkurentem A. Szlęzaka i chyba jest jedyną osobą, która jest w stanie pokonać Szlęzaka o ile oczywiście ten wystartuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 13:54  
Cytuj
Nie mam pojęcia czy Zaborowski będzie stratował. Jak będzie - ma mój głos. Na pewno nie zagłosuje na File, bo to kolejny partyjny działacz.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 13:57  
Cytuj
CYTAT
Robert Fila to odpowiednia osoba na to stanowisko, mam nadzieję że dzięki jego udziałowi w wyborach, kampania będzie rzeczowa i konkretna


R.Fila moze i był by odpowiednim kandydatem ale ... jest z ramienia PO a tej partii cięzko jest teraz zaufać.

Sądze ze A.Szlęzak ma największe szanse.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 14:03  
Cytuj
Fila partyjny działacz umiech śmieszne. To tak jakby zarzucać politykowi, że jest w partii. A kto ma startować ciocia klocia ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 14:24  
Cytuj
Stalowej Woli nie jest potrzebny polityk ani działacz partyjny, tylko samorządowiec. Fila działaczem partyjnym jest, należy do władz stalowowolskiej PO.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 14:32  
Cytuj
Szlęzak ma zamiar startować do parlamentu w 2011 roku, jak myślisz będzie startował z SiP? (swojego lokalnego ugrupowania) bo ja myślę że z SLD

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 41
Dołączył: 14 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 14:33  
Cytuj
Robert Fila jest przede wszystkim kompetentna osobą. Jak mówi to rzeczowo, ma mocne argumenty. Nie stosuje ciosów poniżej pasa. Przekonacie się o tym juz wkrótce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 53
Dołączył: 3 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 14:37  
Cytuj
Młodość Roberta jest jego ogromną zaletą. W wyborach startuje bo ma AMBICJE, fotel Prezydenta traktuje jako WYZWANIE, jest DYNAMICZNY w działaniu.

Młodość ma to do siebie, że potrafi przebrnąć przez każde mury. A Stalowa potrzebuje dynamicznej osoby, by w perspektywie kilkuanstu lat stać się znaczacym ośrodkiem na Podkarpaciu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 29 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 14:43  
Cytuj
Lata lecą, jedni odchodzą nowi przychodzą, trzeba iść z duchem czasu, miasto musi się rozwijać a nie zasypiać, Fila może to zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 14:46  
Cytuj
krater25 jak młodość jest ogromną zaletą to prezydentem powinien zostać L.Nadbereżny.

Jak wiadomo grabie grabią do ogrodnika a PO jest takim ogrodnikiem ze obiecuje gruchy na wierzbie.

Osobiście zagłosuje na Szlęzaka, jak wystartuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 15:01  
Cytuj
Ojojojojojoj, bo się chłopacyna rozpłynie od tego cukrowania. Bojówka PO w natarciu. I tak teraz będzie wyglądało stalowemiasto. STOP partyjnym kandydatom!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 19
Dołączył: 6 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 15:23  
Cytuj
strup - jakby Zaborowski wystartował to byłoby naprawdę ciekawie - ale to nie zmartwienie dla Szlęzaka tylko dla tego pana Roberta Fili bo nie od dziś wiadomo, że w kancelarii prezydenta nie przepadali za sobą ... a Zaborowski prowadził teraz sprawą inkubatora przez miasto więc mógłby powiedzieć o rzekomych zasługach pana Fili w tej inwestycji prawdę...

myślę, że Fila właśnie tego kandydata - czyli Zaborowskiego może obawiać się naprawdę - bo tworzenie fikcji jakoby Fila stworzył Inkubator w Stalowej Woli to niezły mit na który sam Szlęzak też nie pozwoli i szybko medialnie to wybije z głowy chłopaczkom z PO z głowy...

powiedźmy sobie szczerze - Fila fajne, że startuje bo młody i będzie ciekawsza kampania - ale gość nie ma szans najmniejszych - wystarczy spytać co zrobił w powiecie jako radny - przecież on się nie odzywał nawet - do czasu kiedy zapadła decyzja że będzie kandydował i wtedy o budynku diany się produkował ... a tak to zero

nie jest też tajemnicą, że gość został radnym powiatowym tylko i wyłącznie dzięki Szlęzakowi - bo ten gdy Renata Butryn została posłem przekonał dwóch następnych na liście osób, żeby nie brali funkcji radnego - i tak Fila został radnym i wszystko co miał radny nadzorcze stanowiska dodatki premie wszystko od Szlęzaka - więc jednym słowem bardzo nie w porządku się zachował do swojego mocodawcy ....

Szlęzak po raz trzeci !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 77
Dołączył: 21 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 15:49  
Cytuj
U mnie Szlęzak jest stracony przede wszystkim z jednego powodu: przedszkola. Jego bezczelne zachowanie w stosunku do rodziców będę miał długo w pamięci. Gdyby nie pamiętne spotkanie w Balladzie, pewnie postawił by na swoim (prywatyzacji). W ogóle za co się nie weźmie to jest zadyma. Zaborowski robi mu (miastu) całą dobrą robotę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 17:14  
Cytuj
Gadacie, gadacie i gadacie....... zaborowski, shrek, fila... a kto wyugra? Wieslaw Siembida, a dlaczego? jest człowiekiem reprezentatywnym, którego nie będziemy sie wstydzili. jestem pewny, że w inwestycje i rozwoj mista włozy cale serce. mój glos nalezy do Siembidy!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3559
Dołączył: 4 Sie 2010r.
Skąd: Stalówka
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:47  
Cytuj
CYTAT
Gadacie, gadacie i gadacie....... zaborowski, shrek, fila... a kto wyugra? Wieslaw Siembida, a dlaczego? jest człowiekiem reprezentatywnym, którego nie będziemy sie wstydzili. jestem pewny, że w inwestycje i rozwoj mista włozy cale serce. mój glos nalezy do Siembidy!


dobry dowcip smiech2 "nie będziemy się wstydzili" smiech2 już się wstydzimy ;) (a przynajmniej ja ;) )

"Wilki nie przejmują się tym , co myślą o nich barany"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Gadacie, gadacie i gadacie....... zaborowski, shrek, fila... a kto wyugra? Wieslaw Siembida, a dlaczego? jest człowiekiem reprezentatywnym, którego nie będziemy sie wstydzili. jestem pewny, że w inwestycje i rozwoj mista włozy cale serce. mój glos nalezy do Siembidy!


Co stefek liczysz na jakiś etacik?
Reprezentatywny?
Dobre którego nie będziemy sie wstydzili dobre, dobre:-)))))
jestem pewny, że w inwestycje i rozwoj mista włozy cale serce ja tez jestem pewny, tylko jak patrzę jak ocieplają budynek starostwa i za jaką kasę to nie wiem czy nas będzie stać na takiego Prezydenta:-)))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 19:20  
Cytuj
A ja sie wstydze za wypoeidzi typu:

"to sa prosci ludzie gowno wiedzą, wali mnie to"!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »