NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
dobra siłownia w stalowej, dobra siłownia w stalowej
~~worner
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 06:36  
Cytuj
zacząłem ten wątek z tego względu iż mieszkam w mieście niby dużym chociaż wcześniej mieszkałem w ciut mniejszym mieście i mój temat dotyczy dobrej siłowni - chodziłem swego czasu do topgym ale znudził mi się klimat, sprzęt nie najwyższej jakości, ciasnota i brud. Leciała tam praktycznie metallica, ceny też w stosunku do standardu mieli zbyt wygurowane i moje pytanie gdzie można porządnie poćwiczyć???

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 06:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~aeaeao
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 19:57  
Cytuj
polecam BUSHIDO! na wojska polskiego, budynek znajduje sie w okolicy Video Max\'a, naprzeciwko bloku nr 3.

 
 
 
 
~~jaaaaaaaa
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 14:34  
Cytuj
Piwnica,ponuro i pełno śmierdzących osobników,tez polecamchytry

 
 
 
 
~~siłownia
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 16:03  
Cytuj
witam.mam pytanie czy ma ktos do sprzedania sprzet typu ławeczka badz sztangi + obciążenia ? z chęcią odkupie!!!! podaje maila michal_sw_(at)_tlen.pl

 
 
 
 
~~mlody
ff
Wysłany: 4 Gru 2008r. 23:32  
Cytuj
CYTAT
zacząłem ten wątek z tego względu iż mieszkam w mieście niby dużym chociaż wcześniej mieszkałem w ciut mniejszym mieście i mój temat dotyczy dobrej siłowni - chodziłem swego czasu do topgym ale znudził mi się klimat, sprzęt nie najwyższej jakości, ciasnota i brud. Leciała tam praktycznie metallica, ceny też w stosunku do standardu mieli zbyt wygurowane i moje pytanie gdzie można porządnie poćwiczyć???


http://fitnesscenter.pilicka.pl/

 
 
 
 
~~worner
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 15:39  
Cytuj
top gyma zamykają czy co tam się dzieje ??? dziś zauważyłem ze reklamy pościągane i sprzętu brak.pozdrawiam

 
 
 
 
~~kasica
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:29  
Cytuj
Nie zamykają, tylko przenoszą na drugą stronę ulicy, tam gdzie kiedyś była siłownia (potem Ultima).umiech
Pozdrawiam

 
 
 
 
~~nnnnnn
ff
Wysłany: 8 Gru 2008r. 18:39  
Cytuj
CYTAT
Nie zamykają, tylko przenoszą na drugą stronę ulicy, tam gdzie kiedyś była siłownia (potem Ultima).umiech
Pozdrawiam


To z powrotem przenoszą tam gdzie był do końca 2004 roku ???

 
 
 
 
~~kasica
ff
Wysłany: 10 Gru 2008r. 07:15  
Cytuj
Tak, wydaje mi się, że już przenieśli, ale pewna nie jestem. Wczoraj nawet ulotki widziałam.umiech

 
 
 
 
~~rozczarowana
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 10:45  
Cytuj
Idę sobie na areobik, co zastałam??
zero reklamy żadnej informacji, pusto w oknach...pytanie Moje Gdzie jest TOP GYM??? Czemu nie ma żadnej informacji o przeniesieniu? Czyżby szef zapomniał o klientach i ich zapomniał poinformować o nowej lokalizacji? Czy ktoś z Was wie gdzie znajduje się obecnie top gym?

 
 
 
 
~~joakuf
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 12:17  
Cytuj
Nowy top gym znajduje sie pod bankiem PKO SA w bialym domu. Wejscie jest kolo apteki i gabinetow lekarskich. Obok top gymu jest wielki szyld Twoje Finanse, ktory od razu rzuca sie w oczy ;)

 
 
 
 
~~bahuz
ff
Wysłany: 25 Sty 2009r. 13:59  
Cytuj
hej a jakie ceny w tym bushido?i sprzet tylko dla jakichs ciezarowcow czy cos na schudniecie tez jest??

 
 
 
 
~~nowysilacz
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 18:54  
Cytuj
jest jeszcze silownia w budynku MOSIRu tylko nie wiem czy jest to silownia do uzytku oublicznego czy tylko dla sportowcow zrzeszonych w Mosir.jak ktos wie to prosze pisac

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »