NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Nokia n97 mini,
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 13:11  
Cytuj
Witam, zamierzam zmienic telefon i mysle o tym modelu. Na różnych forach jest wiele sprzecznych informacji na jego temat. Czy ktoś z Was używa tego fona? Jesli tak to prosiłbym o jakąs opinie. Z góry dzięki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 13:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 221
Dołączył: 21 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Wrz 2010r. 13:55  
Cytuj
polecam model n96...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 132
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 02:53  
Cytuj
dzięki za rade, ale niestety era już nie oferuje tego modelu:/

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 03:47  
Cytuj
nie znam sie na telefonach ale pomysl o innej sieci :] mnie abonament w erze na telefon leci 10 rok, umowa wychodzi w pazdzierniku, mam tez u nich abonament na bc od niecalego roku, dzwonili i wysylali smsy bym sie zglosil do ery, poszedlem i oferta jaka uslyszalem wola o pomste do nieba, poprosilem pania by mi przeliczyli moj pakiet i cena moejego abonamentu od kogos nowego rozni sie raptem o 6 zeta miesiecznie :] bankowo przenosze sie do play dostalem tam ponad 2 razy wiecej minut i darmowe do play i na stacjonarne :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 10:15  
Cytuj
Ifeel ale pomysl o zasięgu.
Chciałem np kupić internet ostatnio i praktycznie zasięg jest tylko w miastach a to duża wada.
Na necie można się doczytać że z telefonem też różowo nie jest często gubi się po wioskach

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 11:00  
Cytuj
ja mam N97 duża telefon ogólnie super ;) chodz faktem jest ze czasami sie muli ;P ale do dzwonienia i smsowania bardzo dobry! a i foteczke pstryknie tez cacy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2010r. 15:33  
Cytuj
CYTAT
Ifeel ale pomysl o zasięgu.
Chciałem np kupić internet ostatnio i praktycznie zasięg jest tylko w miastach a to duża wada.
Na necie można się doczytać że z telefonem też różowo nie jest często gubi się po wioskach

wiekszosc moich znajomych juz w play siedzi i sobie chwala, jedyne co zlego o tej sieci slyszalem to tak jak napisales internet, nie spodziewali sie takiego zainteresowania i za slaby sprzet jest :]
w kazdym razie internet z ery to tez zaden fajerwerk, kiedys go chwalilem bo w stalowej i okolicy najblizszej sie sprawdza, ale z perspektywy czasu wg mnie to chujnia, ten modem hauweia ktory daja jest do dupy, zeby zasieg lepiej lapal musialem dokupic antenke i wieszam go na metrowym kablu usb :] nie wiem czy to moje szczescie ale juz kilka razy mialem problemy z 3g, modem niby wykrywal umts ale co 15 sek na minute/dwie zrywal polaczenie i trzeba bylo przechodzic na edge, modem z orange starszej generacji w tych miejscach bez problemu jedzie na umts :] dzisiaj internetu z ery tez bym nie wybral

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »