NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
obwodnica niska,
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 23:57  
Cytuj
witam wszystkich moze zainteresuje Was taki tenat , wypowiadam sie na forum stalowej woli ale chcialbym zeby o tym przeczytalo jak najwiecej osob. Dzis na ulicy tysiaclecia w Nisku doszlo do powaznego wypadku to juz nie pierwszy raz zostaje potracona osoba przez samochod na tej tak tranzytowej trasie ktora przebiega przez osiedle gdzie mieszkja ludzie. O ile dobrze pamietam to przed wyborami w swoim programie mial cos do powiedzenia o obwodnicy Niska Pan starosta ale po wyborach nikt juz nic chyba nie pamieta????? Po co poszerzac ul tysiaclecia zeby szybciej i z wieksza czestotliwoacia jezdzily tiry posrod naszych domow?????? glupota do roboty urzedasy zeby przez tyle lat nie bylo zadnych planow na obwodnice wstyd i chanba....... Dzis stalo sie nieszczescie mloda dziewczyna zostala potracona przez tira , chodniki ktore za nasze podatki zostaly zrobione z 5 lat temu juz zostaly rozebrane bo co ma byc bezpieczniej??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sie 2010r. 23:57  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 02:42  
Cytuj
Józef69
czyli gowno wiesz w temacie
obwodnica bedzie !!
plany juz sa!
nawet ludzi chcieli wysiedlac !!!
ale ...
do 2012 moze cos ruszy !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 07:21  
Cytuj
Od kilkunastu lat rusza i nie może bo albo jakieś ptaszki i pająki albo brak hajsu. Ale lepiej aby ludzie ginęli niż lobbować bo urzędnikom tak słabo płacą.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 11:02  
Cytuj
Plany i moga byc co jakisz czas slychac ze plany obwodnicy sa ale co z tego gdzie konkrety????????? Pare lat temu tez mowili i na tym sie zakonczylo....... Ja polityka lokalna sie nie zajmuje wiec nie wiem moze wszystkiego i nie znam szczegolow ale napewno jeszcze przez dlugie lata tej obwodnicy nie bedzie to za trudne dla nizanskiego magistratu starostwa i generalnej dyrekcji.......

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sie 2010r. 14:06  
Cytuj
Panie Józef69

jak Andrzej dodał
ptaszki itd !
plus nie uregulowana sprawa z gazociągiem !

nie bronie tu nikogo !!
wiem co nieco bo mi Teściów chcieli wysiedlić i nawet pismo dostali, tyle ze gdzieś po drodze sie plany zmieniły i ze obwodnica ma "biec" inaczej ! a jak , to juz czarna magia, bo sobie nie bardzo potrafie to wyobrazić którędy!

domniemam ze jak ruszy z Stw, rownolegle ruszy z Niska !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »