NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Frac, FRAC DELIKATESY
Posty: 51
Dołączył: 17 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 21:33  
Cytuj
Pytanie do osób, które palecają Frac i kupują tam wędliny. Podajcie nazwę wędlin, które są w tym sklepie smaczne. Bardzo rzadko tam kupuję, a jak już kupię wędlinę, to żadna mi do tej pory nie smakowała, a na drugi dzień była niezjadliwa. A brałam tam (Frac Niezłomnych) zawsze te nieco droższe. Podajcie konkretne nazwy wędlin, które warto kupić, bo nie chcę wybierać na tak zwane oko i znów się rozczarować. Mi sobiście smakują wędliny z Matiasa: szynka gotowana, szynka pieczona, żywiecka i krakowska.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 21:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1863
Dołączył: 9 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 21:34  
Cytuj
Akurat w nawiasie zasygnalizowałem, żeby to stwierdzenie traktować z przymróżeniem oka...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 496
Dołączył: 3 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 21:46  
Cytuj
szynka gotowana, szynka pieczona, żywiecka i krakowska. - to nie szynki tak samo do 20 zł sera zółtego się nie kupi lecz produkty seropodobne. A co do matiasa czytałem że tam dopiero mają śmierdzący biznes mięsny...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 174
Dołączył: 20 Lut 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Gru 2012r. 22:09  
Cytuj
Nie rozumiem nad czym się ludzie rozczulacie....jeżeli co cos Wam nie smakuje (lub sama chemia) to zawsze można kupić schab lub kawał karkówki zamarynować i upiec... Ja tak robię i nie narzekam!!! A wiem co jem (no może nie do końca) Ktoś mi powie że tyle to za dużo bo woli kupić pare ''deko'', owszem reszte mozna poporcjować i zamrozić! Przynajmiej mam świeże i zminimalizowaną dawkę chemii.

Nie wiem, kto pisze scenariusz mojego życia, ale widzę że ma ogromne poczucie humoru.... :D
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 147
Dołączył: 25 Lis 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 00:05  
Cytuj
A powiedz mi czy woda ktora masz w kranie czy powietrze ktorym oddychasz to nie chemia? Bo mnie sie wydaje ze wszystko co dookola nas otacza to chemia. Zarowno to co dobre i to co złe to chemia. Ciekawe skad slowo chemia kojarzy sie ludziom z samymi zabojczymi zwiazkamigood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2494
Dołączył: 9 Sty 2011r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 00:40  
Cytuj
Wędliny we Fracu to porażka, ceny po 25 - 30 zł a zawartość mięsa 60%. Poza tym wszystkie inne produkty też bardzo drogie. Jedyny plus, że dobre pieczywo zawsze można kupić, nawet przed 22.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 11:45  
Cytuj
CYTAT
Pytanie do osób, które palecają Frac i kupują tam wędliny. Podajcie nazwę wędlin, które są w tym sklepie smaczne. Bardzo rzadko tam kupuję, a jak już kupię wędlinę, to żadna mi do tej pory nie smakowała, a na drugi dzień była niezjadliwa. A brałam tam (Frac Niezłomnych) zawsze te nieco droższe. Podajcie konkretne nazwy wędlin, które warto kupić, bo nie chcę wybierać na tak zwane oko i znów się rozczarować. Mi sobiście smakują wędliny z Matiasa: szynka gotowana, szynka pieczona, żywiecka i krakowska.
Patrz na cenę, te za około 40zł /kg
knazia, synecka, szynka krucha, schab z domowej wedzarni, krakowska z rozbioru extra, kabanosy extra za 50zł/kg

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Gru 2012r. 17:28  
Cytuj
CYTAT
Uderz w stół a nożyce się odezwą, alison, uprzejma inaczej pracownico Fraca smiech2

Hmm... udzieliłam się również w wątku na temat lodowiska umiech i pewnie tam też pracuję mlotek

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »