NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Gdzie zamontowac gaz do auta?,
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 21:35  
Cytuj
Witam!
Gdzie za rozsadne pieniazki mozna zamontowac dobra coinstalacje gazowa do samochodu

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sie 2010r. 21:35  
Cytuj

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 09:24  
Cytuj
Rzeszów lub Łańcut u nas masz dwa zakłady - Słowika któego nie polecam i na Agatówce też nie polecam. o ile nie jest to prosta mieszalnikowa instalacja to szukaj porządnej firmy

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 319
Dołączył: 27 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sie 2010r. 10:22  
Cytuj
Zgadzam się z tym co napisał Jacek85, u nas nie ma dobrych zakładów.
Podobno jest dobry zakład w Tarnobrzegu (znajomy ostatnio zakładał). Podaję namiary: Instal Gaz tel:15 641 58 00, gsm:601 510 553
Jeszcze lepszy jest w Mielcu (Rafał Małek gsm: 601 351 890) ale tam się trzeba umawiać i podobno długo się czeka.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 24 Kwie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola/Zarzecz
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Wrz 2010r. 20:37  
Cytuj
Dziekuje

PawloSt
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 24 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 20:02  
Cytuj
a dlaczego nie polecacie na stalowej np.słowika ....?

miałeś styczność z nimi czy tylko gdzieś dosłyszałeś ....?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 20:10  
Cytuj
jeju znowu to samo ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 20:20  
Cytuj
CYTAT
a dlaczego nie polecacie na stalowej np.słowika ....?

miałeś styczność z nimi czy tylko gdzieś dosłyszałeś ....?


Ja miałem styczność, zakładali mi gaz w vw vento , nie chce się rozpisywać ale osobiście nie polecam. Przy każdej wymianie filtra powietrza problem z płynną pracą silnika na gazie, częsci które były montowane były uszkodzone ( to wina producenta) Miałem nieszczelne przewody, przy właczaniu nawiewu , we wnątrz smierdział gaz. Pojechałem powiedziałem jaki jest problem a właściciel mówił ze autko ma swoje lata i pewne elementy są już nieszczelne - zgadł , tyle ze były to przewody od gazu.

Samochód był mi potrzebny codziennie i problemowoe były częste wizyty w warsztacie aby znowu coś ustawić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 20:36  
Cytuj
CYTAT
Ja miałem styczność, zakładali mi gaz w vw vento , nie chce się rozpisywać ale osobiście nie polecam. Przy każdej wymianie filtra powietrza problem z płynną pracą silnika na gazie, częsci które były montowane były uszkodzone ( to wina producenta) Miałem nieszczelne przewody, przy właczaniu nawiewu , we wnątrz smierdział gaz. Pojechałem powiedziałem jaki jest problem a właściciel mówił ze autko ma swoje lata i pewne elementy są już nieszczelne - zgadł , tyle ze były to przewody od gazu.

Samochód był mi potrzebny codziennie i problemowoe były częste wizyty w warsztacie aby znowu coś ustawić.


Problemy z praca silnika po wymianie filtra powietrza to wina Slowika? Nie wazne kto by Ci zamontowal ta instalacje, ktora masz to i tak by ci obroty szalaly.
Nie mowie tego, zeby bronic Slowika, bo bylem tam pare razy i nie zawsze bylem zadowolony.

Tak przy okazji to z pod IE nie mozna sie zalogowac - HTTP 404

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 20:48  
Cytuj
[/cytat]
Problemy z praca silnika po wymianie filtra powietrza to wina Slowika? Nie wazne kto by Ci zamontowal ta instalacje, ktora masz to i tak by ci obroty szalaly.
Nie mowie tego, zeby bronic Slowika, bo bylem tam pare razy i nie zawsze bylem zadowolony.

[/cytat]


To nie wina Słowika bo on tylko wziął pieniądze umiechSpedziłem sporo czasu aby to wszystko dograć i tak nie jest jak powinno, zapomniałem dodać ze stelaz pod butle zamontowany był na dwóch śrobach, które w krótkim czasie byłu poluzowane. Samemu musiałem wiercić dodatkowe otwory i wkładać pozostałe śruby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 21:03  
Cytuj
mi montował słowik i wszystko działa bez zarzutu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Wrz 2010r. 21:18  
Cytuj
mialem stycznosc w 2 autach i i u slowika i na agatowce nie radzili sobie z regulają. tylko na polserwisie jako tako szło ale zamkneli

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »