NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Odzież ciążowa w Stalowej Woli,
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 11:33  
Cytuj
czy w Stalowej Woli jest sklep z odzieżą ciążową oprócz jednego w tesco - oba sklepy w okolicach hali targowej są niestety już zamknięte

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 11:33  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 16 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 12:13  
Cytuj
Witam!!!
jest jeszcze sklep na białych domach nazywa się chyba Puszysta Pani albo Odzież XXL nie pamiętam dokładnie ale maja też w swojej ofercie ubrania ciążowe. Można też dostać fajne ciuchy w sklepie "indyjskim" w Centrum 4
pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 12:42  
Cytuj
Ja też zauważyłam miernotę w Stalowej jeśli chodzi o ciuchy ciażowe, a w czymś muszę przecież chodzić. Najgorzej będzie zimą, ale... na razie się nie martwię. Nie mówię już o cenach za ubrania ciążowe, które uważam za spore przegięcie, bo przecież za miesiąc trzeba znów kupić coś na zadek (bo z tym najgorzej). Jak na razie się zaopatrzam na ciuchach, ale i w tym przypadku trzeba pochodzić i przeszperać sporo szmatek.

Życzę powodzenia!

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 13:32  
Cytuj
no właśnie w Stalowej jest gorzej niż źle ja kupuje na allegro ale niestety ciągle nie mogę trafić w rozmiar zostaje tylko chyba Rzeszów tam w markowych sklepach są stoiska dla przyszłych mam i można trafić na fajne wyprzedaże

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 13:42  
Cytuj
Tez kupiłam co nie co na Allegro, ale nie chcę przesadzić w wydawaniu kasiory. Jestem w 5-tym m-cu, a już przerażają mnie przyszłe wydatki związane z dziecięciem. Dlaczego to musi tyle kosztować sciana co Poród mam planowany na styczeń, głęboka zima... Jestem jednak dobrej myśli.

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 14:30  
Cytuj
A ja widziałam fajny sklep z odzieżą ciążową w tym budynku co Maraton, tylko od strony apteki, kwiaciarni Galeria i sklepu z oknami. Byłyście tam?

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 437
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sie 2010r. 21:01  
Cytuj
O kurczę, nie widziałam nic w tym rejonie...widocznie patrzyłam w innym kierunku nie wiem Pójdę w sobotę, chętnie zobaczę, co w tym sklepie "piszczy". Dzięki za info!

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 1 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2010r. 08:36  
Cytuj
no właśnie ten sklep w biało-czerwonych na hali jest zamknięty tak samo jak ten po drugiej stronie w budynku rzemieślnika od strony tych nowych budek. może tylko z powodu urlopu ale niestety ja polowałam na te sklepy od ponad miesiąca

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Sie 2010r. 12:25  
Cytuj
Oj, w takim razie sorki za nieaktualnie info. Byłam pewna, że jeszcze kilkanaście dni temu jak byłam na rynku widziałam ten sklep jezyk

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2010r. 16:05  
Cytuj
Niestety w Stalowej jest baaaaaaardzo mały wybór w sklepach i mało jest takich sklepów, a ceny wołają o pomstę do nieba :/ za elegancką bluzkę zapłaciłam koło hali prawie 90 zl a za spódnicę jeansową ponad 100....:/...za halą w budce ze spodniami jeansowymi można kupić spodnie ciążowe za 50 zł, bo sama kupowałam umiechpozdrawiam wszystkie przyszłe mamy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sie 2010r. 16:07  
Cytuj
a i wszystkie ubrania kupuje przeważnie na allegro i jestem zadowolona bo jest dużo taniej umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2011r. 20:56  
Cytuj
Fajne ciuszki ciażowe są na białych domkach w puszystej czy jakos tak ja obkupiłam sie na cała ciąze polecam fajna obsługa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 14:13  
Cytuj
Czy ktoś opierntuje się może czy w dużych sklapach sieciowych typu H&M w Rzeszowie są stoiska z odzieżą ciążową? A może ktoś zna jakiś fajny sklep z odzieżą ciążową w Rzeszowie lub gdzieś w okolicy, bo to co jest u nas w mieście jest tragiczne, a w zasadzie nie ma nawet w czym wybierać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
sua
sua
sua
Posty: 20
Dołączył: 21 Lut 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lut 2012r. 19:14  
Cytuj
W Rzeszowie w Respanie i dwa w Full Markecie(I piętro),spory wybór.W Stalowej ja osobiście nie znalazłam żadnego sklepu.Ale najlepiej poszukaj na allegro jest o wiele taniej(bo te ciuchy i tak są okropelnie drogie).Polecam tez nie kupować nic na zapas,bo ciało bardzo się zmienia mniej więcej co dwa miesiące.Mam nadzieję,że troszkę pomogłam bo sama miałam z tym problem;)Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 137
Dołączył: 22 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 18:43  
Cytuj
Chcialam odswiezyc temat. Gdzie sa jakies sklepy z ciuchami ciazowymi, i czy np. mozna gdzies nabuc uzywane????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 60
Dołączył: 19 Kwie 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Marz 2012r. 22:28  
Cytuj
W Rzeszowie w H&M są ubrania!ja kupiłam 2 pary spodni i spódnicę. Ceny może są wysokie ale rzeczy bardzo dobre jakościowo, więc warto zainwestować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 19 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Marz 2012r. 09:47  
Cytuj
znam ten problem..w Tesco kupilam jeansy za 195zl i po kilku dniach zaczely obsuwac sie z talii:/...wiem, ze niektorych moze to urazi, ale ja naprawde fajne ciuchy i to niektore z metkami kupowalam u takich kobitek z tylu hali, obok sklepu z bronia, stoja z uzywana odzieza..naprawde mnostwo spodenek, dlugich i krotkich kupilam po 20 zl..mozna przymierzyc w domu i oddac lub wymnienic..no i na allegro powolowac na sukienkiumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 08:53  
Cytuj
Odświeżam temat.
Gdzie w Stalowej na chwilę obecną są sklepy z tematu wątku?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1463
Dołączył: 17 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 09:20  
Cytuj
w stalowej to chyba nigdzie. w tej całej puszystej pani czy jakoś tak wieś tańczy i śpiewa, a nigdzie indziej nie znalazłam ciuchów typowo ciążowych. ja polecam h&m.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 30 Cze 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 09:29  
Cytuj
No u nas to w ogóle wieś jest, bo żeby kupić dobry ciuch ciążowy trzeba jechać do Rzeszowa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 16
Dołączył: 26 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lip 2012r. 09:52  
Cytuj
Odzież ciążową ma Pani w komisie "Nie z tej bajki" na poniatowskiego na przeciwko Lidla. Dużo firmowych ciuchów i innych rzeczy dla dzieci. Polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lip 2012r. 10:38  
Cytuj
Lumpeksy good NIE RAZ można spotkać fajne ciuszki i niedrogo uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 19:21  
Cytuj
Odświeżam, czy ktoś się orientuje czy w naszym mieście można gdzieś kupić spodnie ciążowe??? Te sklepy o których była mowa już nie istnieją ;(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 178
Dołączył: 10 Sty 2012r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 19:28  
Cytuj
Spodnie ciążowe sa w tym lasku koło hali targowej. Ja tam kupiłam, jestem z nich zadowolona. Za tydzień będę miała swoje do sprzedania za 30 zł, dałam 60 zł umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 30 Cze 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2015r. 19:56  
Cytuj
Ooo to super przejdę się tam w takim razie. A co to za rozmiar? Bo chętnie odkupie jak coś :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Szukam ... »