NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
Deichmann w Stalowej, Czy ktoś słyszał gdzie i kiedy będzie?
Posty: 89
Dołączył: 7 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2010r. 14:25  
Cytuj
Hej, przy okazji poszukiwania pracy w sieci natknęłam się na ogłoszenie że poszukują:
KIEROWNIKA SKLEPU
Miejsce pracy: Stalowa Wola
Nr ref.: K/Stalowa Wola
Dla zainteresowanych stanowiskiem może podam od razu link i ułatwię szukani: https://deichmann.humanwayapp.com/o/VGEDBC
Więc chyba otwierają gdzieś w końcu ten sklep. Byłoby fajnie, bo mały wybór obuwia mamy w Stalówce.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2010r. 14:25  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2010r. 17:06  
Cytuj
Obserwuje z biegiem czasu jak rozwija się Stalowa . Musze przyznac ,że kiedys bylo to zwyczajne miasteczko podchodzące pod wieś z wielkim rynkiem w rozwadowie . To wszytsko miało kiedys swój urok . W niedziele niemal każda rodzina pędziła z usmiechem na twarzy do kościoła , a teraz? Teraz zamiast do kościoła większosć woli pojechac na zakupy do TESCO lub CENTRUM nie mówiąc juz o KAUFLANDZIE i CITY PARKU . Super ! Ja oczywiście cieszę się ze Stalówka się rozwija . Ale nie chcę ,żeby z biegiem czasu zrobiła się TU duża zatłoczona warszawa :( Oczywiście DEICHEMANN przydał by się umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 27
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2010r. 17:09  
Cytuj
Oj mogliby otworzyć, bo bardzo lubię ten sklepgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2010r. 17:36  
Cytuj
~moooniss000 nie martw się Stalowej do Warszawy brakuje jakiś 40 lat rozwoju, więc póki co bez obaw. A tak na marginesie sprecyzuj się czy jesteś za rozwojem czy nie ? Bo póki co z twojej wypowiedzi się dowiedziałem że niezdecydowana jesteś umiech

Każda kobieta jest piękna, bowiem nawet chwast na pustyni jest kwiatem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2010r. 19:18  
Cytuj
i dobrze ,ze powstanie nowy sklep , zyskaja na tym mieszkancy. Stalowa jest mlodym miastem i wiadomo , ze nie jest tak rozwinieta jak Warszawa ,ktora czerpie pieniadze z calego kraju. Ktos napisal ,ze Stalowa jest 40 lat do tylu , a warto wspomniec ze Warszawa jest minimum 300 lat do tylu do Londynu i jakies 150 do niedalekiej Pragi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 06:45  
Cytuj
Nie mogę się już doczekać Deichmann'a w tych okolicach smiech2

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 36
Dołączył: 28 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 18:14  
Cytuj
m87 wlasnie to mialem napisac jak daleko stalwce do Warszawy a co dopiero do Londynusmiech2 a tutaj sie ludzie tak jaraja ze jakis sklep nowy powtaje, to tylko swiadczy o mentalnosci ludzi stad,widac swiata poza podkarpaciem nie widzieli ze tak sie jaraja czymkolwieksmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 18:17  
Cytuj
A Ty pewnie piszesz z anglii kiedy masz przerwe od skladania hamburgerów w mc donalndzie?mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 19:30  
Cytuj
skladac hamburgery to mozesz jedynie w polsce bo niczego innego nie znajdziesz. Londyn jest miastem przeogromnym mozliwosci rozrywki, rozwoju i nigdy polskie miasto nawet nie dojdzie do 15 % tego potencjalu umiech
To ,ze ludzie sie ciesza z otworzenia nowego sklepu to dobrze, nie powstanie w polsce przez dluzszy czas zaden z wyzszej czy sredniej polki , wiec nalezy sie cieszyc tym co jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 19 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 22:11  
Cytuj
Ciesze sie ze takie sklepy są otwierane... ale jednoczesnie nie chce zeby ze syalowej zrobiła się jakaś wielka 'kupa' sklepów i tylko sklepów . Moim zdaniem w Stalowej brakuje jakiegos pięknego parku,nie poniszczonych ławek ,spokoju. Jesli juz miałyby powstawac te wszystkie sklepy lepieej by ylo zeby byly one w tej całej galerii która ma powstac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 22:16  
Cytuj
Mysia niestety to prawda lata świetlne co najmniej różnią nas w tym wypadku od Anglii. Nic sie w Polsce nie zmieni dopóki ludzie nie zmienią swojej mentalności: złe parkowanie, brak gospodarza, trwonienie pieniędzy na byle co , czy stawianie krzyży gdzie popadnie to nas nie przybliża do zmian, ale zacofania przykro to stwierdzić, ale taka jest prawda i nowy sklep niczego nie załatwi dopóki my sami nie weźmiemy się do roboty sorki za szczerość, ale wiem co piszę.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 324
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 22:51  
Cytuj
Blackrose Mysia niestety to prawda lata świetlne co najmniej różnią nas w tym wypadku od Anglii. Nic sie w Polsce nie zmieni dopóki ludzie nie zmienią swojej mentalności: złe parkowanie, brak gospodarza, trwonienie pieniędzy na byle co , czy stawianie krzyży gdzie popadnie to nas nie przybliża do zmian, ale zacofania przykro to stwierdzić, ale taka jest prawda i nowy sklep niczego nie załatwi dopóki my sami nie weźmiemy się do roboty sorki za szczerość, ale wiem co piszę. okokok

Sama prawda.

Powinniście się cieszyć z nowych miejsc pracy.
W wielu krajach w miastach obecnie żyje się z handlu i usług.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 223
Dołączył: 14 Lip 2010r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 23:01  
Cytuj
To jeszcze tylko Empiku bedzie brakowalo umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 12:57  
Cytuj
Wie ktoś gdzie bedzie i kiedy ????

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 791
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd: Kielce
Ostrzeżenia: 60%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 14:53  
Cytuj
CYTAT
Obserwuje z biegiem czasu jak rozwija się Stalowa . Musze przyznac ,że kiedys bylo to zwyczajne miasteczko podchodzące pod wieś z wielkim rynkiem w rozwadowie . To wszytsko miało kiedys swój urok . W niedziele niemal każda rodzina pędziła z usmiechem na twarzy do kościoła , a teraz? Teraz zamiast do kościoła większosć woli pojechac na zakupy do TESCO lub CENTRUM nie mówiąc juz o KAUFLANDZIE i CITY PARKU . Super ! Ja oczywiście cieszę się ze Stalówka się rozwija . Ale nie chcę ,żeby z biegiem czasu zrobiła się TU duża zatłoczona warszawa :( Oczywiście DEICHEMANN przydał by się umiech


No to mnie rozbawiłaś. Jeśli dla Ciebie sklep obuwniczy jest wyznacznikiem rozwijania się miasta to spróbuj zamieszkać gdzieś w większym mieście przynajmniej na kilka mc. Zmienisz zdanie że sklepy tu nie odgrywają jakiejś poważnej roli.

Nie ma takiego okrucieństwa ani takiej niegodziwości, której nie popełniłby PiS, kiedy pojawi się zagrożenie w postaci utraty władzy.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 17:56  
Cytuj
Majster

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 517
Dołączył: 29 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2010r. 20:51  
Cytuj
koło dużego Tesco za rejonem energetycznym

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »