NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Helena Wolińska zbrodniarka stalinowska nie żyje,
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 21:53  
Cytuj
Pewnie dzialal razem z bratem Kurskiego. Btw. slyszeliscie, ze jeszcze nic nie znalezli u Sikorskiego? Tak dobrze zakamuflowali zabojstwo, ze dowodow jeszcze nie znalezli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 21:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~hate eternal
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 23:49  
Cytuj
Cały temat mozna podciągnąć pod wielce ważną dla świata informację, która trzy tygodnie temu obiegła świat. Hitler miał jedno jądro!!! smiech2

 
 
 
 
Posty: 287
Dołączył: 25 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Gru 2008r. 23:52  
Cytuj
Ale tak napisali w teczkach, czy jest to pewne i zostalo opublikowane w ksiazce autorstwa IPN z pominieciem istotnych faktow? Mozliwe, ze nie dowiemy sie bez ekskomuniki, eksplozji albo ekshumacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 07:32  
Cytuj
CYTAT
Ziorro ale o tym to ja już słyszałem na początku lat \'90, kiedy, przynajmniej u nas, nie było jeszcze googli itp. Michnik pochował teczki osób, które mogły mu się przydać na później. Czy działał sam? Szczerze w to wątpię.


Na początku lat dziewięćdziesiątych słyszałem również o zawartości czarnej teczki Stana Tymińskiego oraz o liście agentów sporządzonej przez Antka Macierewicza – a czy ktokolwiek przy zdrowych zmysłach wierzy że to prawda zaklopotany

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 07:34  
Cytuj
Tyminski byl sponsorowany przez pentagon i o tym wie kazdy kto sie interesuje troche wydarzeniami na swiecie

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Gru 2008r. 07:41  
Cytuj
No popatrz! Ten pentagon to jednak jest :szok:
A ja tyle lat byłem przekonany że przez Talibów zamieszkałych w Arabii Saudyjskiej jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »