NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6
Do dziewczyn ze Stalowej Woli ..., moje obserwacje pewnego zjawiska
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 13:59  
Cytuj
CYTAT
;) Jak widać niektórzy muszą nauczyć się czytać ze zrozumieniem to wtedy będą wiedzieć co można nazwać bzdurą - no i nauczyć się śmiać z angielskiego humoru.
Np.
\"Przychodzi klient do zakładu pogrzebowego i pyta pracownika:
- Czy jest szef?
- Szefa nie ma, wyjechał po towar\".



Najpierw piszesz, że przemilczysz a później dalej zawodzisz.

Mam gdzieś to, że niby chcesz teraz wszystko obrócić w żart. Twoja PIERWSZA wypowiedź rozwaliła mnie całkowicie, to tak jakbyś napisała, że w Stalowej nie ma NORMALNYCH dziewczyn. Teraz Cię bronią inne laski, bo nie chce im się nawet popatrzeć parę tematów wyżej.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 13:59  
Cytuj

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 17 Wrz 2010r.
Skąd: SW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 14:02  
Cytuj

"Więc po co sama szufladkujesz.Mi Twoje pochodzenie nie przeszkadza, ale nie pisz bzdur." /cyt


tego dotyczyła wywiedź przemilczę.


Mam gdzieś to, że niby chcesz teraz wszystko obrócić w żart. Twoja PIERWSZA wypowiedź rozwaliła mnie całkowicie, to tak jakbyś napisała, że w Stalowej nie ma NORMALNYCH dziewczyn. Teraz Cię bronią inne laski, bo nie chce im się nawet popatrzeć parę tematów wyżej./ cyt.


Gdybyś czytała ze zrozumieniem to byś wiedziała, że moja wypowiedź dotyczyła wątku głównego,a nie wszystkich dziewczyn ze Stalowej Woli. Ale widocznie do nich należysz skoro tak to do siebie wzięłaś?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 1 Paź 2006r.
Skąd: Stalowa
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 16:03  
Cytuj
Kobieto to chyba Ty nie rozumiesz co piszesz. Przeczytaj z 10 razy minimum to zrozumiesz, że swoją wypowiedzią obrażasz kobiety ze Stalowej Woli. Część to możliwe, że puste laski, tipsiary itp. a czy takich u Ciebie na wsi nie było ? (pytanie retoryczne). W moim życiu poznałam wiele dziewcząt z tego miasta i naprawdę są to fajne,wartościowe, mądre, niezależne kobiety. Dla mnie temat zakończony.

Dorii
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 17:44  
Cytuj
Hej nie rozumiem stwierdzenia, że nie ma normalnych dziewczyn. Może bardziej sprecyzujesz jaka wedlug ciebie powinna być normalna dziewczyna. Jestem pewna, że w Stalowej jest dużo fajnych osób może po prostu nie trafiles na te ,,fajne"

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 18:07  
Cytuj
skończcie ten daremny temat w końcu. Co za różnica kto skąd jest? Pochodzenie nie zmieni buractwa i nie ma się co na miejsce zamieszkania powoływać. umiech A prowokatorów olać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 95
Dołączył: 7 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Paź 2010r. 22:45  
Cytuj
Normalnie drugi dzień tu jestem i dopiero czytac zaczynam, ale jak już zaczęłam z tym wątkiem, tak skończyc nie mogłam jezyk Wciągające to to niczym "Moda na sukces" ;)

Wrażliwy i rozsądny chłopiec spotyka dziewczynę, a jej przeciągłe i uwodzicielskie spojrzenia dają do zrozumienia, że owa dziewczyna pragnęłaby czegoś więcej - jej oczy sam zdają się mówic, że pragnie stabilizacji, spokoju i głębokiego zrozumienia od rozsądnego chłopca. To wszystko nie wyklucza oczywiście żaru namiętności. Niestety szybko poznajemy straszną prawdę - dziewczyna ma już swojego "księcia" (nic to, jej oczy wręcz krzyczą i proszą o uwolnienie!!!). Niestety rozsądny chłopiec, nie mając odwagi wyrwac dziewczęcia ze szponów "gangstera", zamyka się w sobie, a ujściem dla jego rozpaczy i goryczy staje się możliwośc wyżalenia na łamach lokalnego forum. Chłopiec, jako że wrażliwy i rozsądny jest (choc oczywiście niepozbawiony własnych "doświadczeń" - jak sam przyznał), to na podstawie tego zdarzenia wysnuwa wniosek, że teraz to już na pewno żadna chciec go nie będzie, bo gangsterem nie jest. Bo przecież te dziewczyny (bo skoro ta jedna należy do grupy wszystkich, to znaczy oczywiście, że wszystkie są takie, jak i ona) nigdy na niego więcej uwagi nie zwrócą, a nawet jeśli zwrócą, to i tak aktywne będą tylko ich oczęta...
Wrażliwy chłopiec spotyka się ze zrozumieniem tylko części czytelników forum, ale za to wywołuje burzę dotyczącą tego, jaką ta kobieta w zasadzie jest - bo że pusta lala i trzpiotka, to wiadomo, do tego materialistka na pewno...

Ech, wylałam swe wypociny, więc może już poważniej do tematu przejdę.

Strasznie tu wszyscy uogólniacie - jak "przypakowany" i "znany", to gangster na pewno, jak umalowana i kiczowato ubrana, to "sucz" na pewno. Do tego w mieście o żenada, a na wsi to cacy, albo na odwrót.

Założycielu wątku, skoro zwracasz uwagę tylko na dziewczyny, które wyglądają Ci na "dobrą sucz", to dlaczego później masz pretensje do innych dziewczyn i uogólniasz? Sam się zniżasz do ich poziomu (bo w postach od razu wywyższyłeś się ponad nie - te "suczki"), nie próbując się nawet rozglądnąc za normalną (w pozytywnym tego słowa sensie) dziewczyną.

Tak poza tym, to krytykujecie tylko dziewczyny, które prowadzają się z tymi "bysiami", zupełnie prawie zapominając o samych "bysiach" - bo jak taki znajdzie sobie "dobrą d..." to jest wporzo i "przech...".

W zasadzie nie powinno nas obchodzic, czy dziewczyny prowadzają się z inteligentem w rogowych oprawkach, czy z facetem, którego głównymi pasjami są siłownia i piwo (no chyba, że przyjaciółmi, czy bliską rodziną jesteśmy). Skoro się prowadzają, to widocznie chcą.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 11:52  
Cytuj
Zeby mieszkac w stalowce to trzeba byc twardym, ponoc tu sama gangsterka mieszka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 11:53  
Cytuj
no cóż...niektórzy to mają we krwi jezyk

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 11:55  
Cytuj
No coz ja nie mialam i musialam na wioske uciekac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 12:04  
Cytuj
Akitka - przecież Ci nie napiszę że to się rzuca w oczy jezyk - tylko Ci powiem ,że takie jest życie czasem smiech2

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 12:06  
Cytuj
Anulka, ale mam juz 2 czerwone lampeczki w avatarku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 12:12  
Cytuj
Czy to coś zmienia? Osobiście to gratuluję :* Ci kochana tych lampeczek

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 111
Dołączył: 4 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 12:14  
Cytuj
Anulka zdradzisz mi ile lampeczek potrzeba zeby dostac sie do zarzadu ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 12:22  
Cytuj
.....to było tak dawno ,że nie wiem smiech2 ,polecam - spytaj u głównego z zarządzających smiech2

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 13:10  
Cytuj
Wybory się zbliżają więc wiele się tu może zmienićjezyk

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 273
Dołączył: 2 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 13:13  
Cytuj
Tak czy inaczej - dziewczyny jesteście KOCHANE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 317
Dołączył: 2 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Paź 2010r. 13:14  
Cytuj
Rozumiem, że byłeś w planecieumiech)

Odważni nie żyją wiecznie ale ostrożni nie żyją wcale !
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »