NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Do dziewczyn ze Stalowej Woli ..., moje obserwacje pewnego zjawiska
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 22:02  
Cytuj
To że dziewczyny wybierają atrakcyjnych fizycznie partnerów to nie jest jakaś ich głupota ale instynkt. Ludzie już od początku swego istnienia (zreszta nie tylko ludzie) instynktownie wybierają silnych partnerów o ładnym ciele bo daja oni większe szanse na zdrowe potomstwo. Dzięki temu dany gatunek nie wymiera lub nie ulega pogorszeniu "genetycznie" ( osobnik z wadami jest odrzucany przez atrakcyjnych czyli nie przekazuje "defektów" tym którzy ich nie mają.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 22:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 22:42  
Cytuj
Genialnie to napisałeś.
Dopisałbym, że najedł się sterydów, pała zmalała i wylądował na zapleczu w sklepie wielki gangsta. Szkołe pierdolił, skończył gimnazjum, czy zawodówke i teraz zgrywa, że jest okej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lip 2010r. 22:50  
Cytuj
czy ja wiem jezyk genialnie? wg tego to powinni zakazac krzyzowek brzydkich z ladnymi, bo gatunek coraz slabszy :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 03:01  
Cytuj
atrakcyjny ????
owszem
ale bo liftingach , botoksach, napakowanych koksem, czy chemią ??
tak dzieci beda bardzo zdrowe umiech
zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 03:36  
Cytuj
CYTAT
czy ja wiem jezyk genialnie? wg tego to powinni zakazac krzyzowek brzydkich z ladnymi, bo gatunek coraz slabszy :]
Widac naturalny mechanizm czyli fakt ze ładne laski nie chca się wiązac na stałe z chucherkami o płucach orzechów włoskich wystarczy zeby gatunek sie doszczętnie nie zepsuł .Oczywiscie oficjalnie w cywilizowanym kraju takich przepisów nikt nie przyjmie na taką skalę ale...
W III Rzeszy dokonywano eutanazji na chorych bądź nawet lekko opóźnionych obywatelach niemieckich. Ba, Hitler już dawno nie żył a przymusowej sterylizacji w celu zachamowania psucia społeczeństwa dokonywano w cywilizowanych podobno Stanach Zjednoczonych czy Szwecji. I to wszystko niedawno,bo jeszcze w drugiej połowie ubiegłego wieku. Zreszta państw które w ten sposób dbały o czystosc rasy jest wiecej, niewyklucza się, że w Czechach sterylizowano przymusowo Romów jeszcze kilka lat temu.

Ale tak sobie czytam pierwszego psota gdzie sa podane mijesca pracy tych facetów i powiem szczerze że w niektórych to po kilku miesiącach mozna zarobić więcej niż osoby po KUL-u w niektórych urzędach po 6 latach pracy. Więc jak dziewczyna wybierze sobie inteligenta to tez wcale w kokosy nie musi opływać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 97
Dołączył: 17 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 10:27  
Cytuj
CYTAT
To że dziewczyny wybierają atrakcyjnych fizycznie partnerów to nie jest jakaś ich głupota ale instynkt. Ludzie już od początku swego istnienia (zreszta nie tylko ludzie) instynktownie wybierają silnych partnerów o ładnym ciele bo daja oni większe szanse na zdrowe potomstwo. Dzięki temu dany gatunek nie wymiera lub nie ulega pogorszeniu \"genetycznie\" ( osobnik z wadami jest odrzucany przez atrakcyjnych czyli nie przekazuje \"defektów\" tym którzy ich nie mają.

P!erdolicie hipolicie. Teraz facet ma zapewnić hajs rodzinie - dawniej musiał upolować zwierzaka. Także intuicja w dzisiejszych czasach zeszła na bok. Tym bardziej że jak ktoś już wspomniał tacy ludzie są po wewnętrznych szkodliwych 'liftingach'.


Odnośnie 'Jägermeister'a' - generalnie trzymam się zasady. Z debilami nie rozmawiam, wiesz dlaczego ? Bo sprowadzisz mnie do swojego poziomu i pokonasz doświadczeniem. Już trochę wypowiadasz się na forum, ale niestety nie potrafisz podjąć rozmowy na poziomie. Zwykłe lanie wody, głupie docinki nie na temat, zresztą ja swój czas szanuje - strzała.



I wyciągnij sobie morał z tego filmiku:
http://www.youtu(...)=related

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 22:41  
Cytuj
[/cytat]
P!erdolicie hipolicie. Teraz facet ma zapewnić hajs rodzinie - dawniej musiał upolować zwierzaka. Także intuicja w dzisiejszych czasach zeszła na bok. Tym bardziej że jak ktoś już wspomniał tacy ludzie są po wewnętrznych szkodliwych \'liftingach\'.


[/cytat]

Nie zrozumiałes tego co pisałem a włąściwie zrozumiałeś zbyt dosłownie. Kobiety wybieraja partnerów kierując się wykształconym przez tysiące lat ewolucji instynktem. Wybór jest podświadomy i nie są w stanie zmienic go zmiany kulturowe ostatnich lat.Trzeba czasu na "przekodowanie".
Co do tych wewnetrznych liftingów to nie maja one najmniejszego nawet znaczenia bo nie twierdziłem nigdzie ze te pary beda miały zdrowsze dzieci.Przedstawiłem ogólne mechanizmy jakimi kierują się kobiety (mężczyzni w pewnym stopniu tez i nawet zwierzaczki)przy wyborze partnera. Że one (mechanizmy) nie zawsze są skuteczne to chyba nie jest niczym dziwnym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 22:56  
Cytuj
Dekapitator
lifting i botoks , to moze za duzo powiedziane , ale koks i chemia ??

po nte zauwazyles jak takie zwiazki sie koncza z pakerami dresami pseudo mafiozami ??

kazdy dupczy sie w swoja strone !!!!

ziom mowie zaje.. cie jak , a tego sku.. to zabije
a panna i tak idzie na lewo
o koksie nie wspomne !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 26 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2010r. 01:50  
Cytuj
CYTAT
Dekapitator
lifting i botoks , to moze za duzo powiedziane , ale koks i chemia ??

po nte zauwazyles jak takie zwiazki sie koncza z pakerami dresami pseudo mafiozami ??


To nie ma znaczenia jak się te zwiazki kończą ja tego nie oceniłem ani razu więc te pytania nie są do mnie. Pisałem tylko o powodach (są oczywiście jeszcze inne)z jakich się takie związki rozpoczynaja.
Napisze jeszcze raz najprosciej jak potrafie- jednym z powodów wyboru takiego a innego partnera jest jego wyglad zewnetrzny. Ładne opakowanie sugeruje ze osobnik posiada dobre geny i związek z nim zwiekszy szanse na zdrowe potomstwo. Tak oczywiście zawsze nie jest, wiec nie piszcie znowu o chorych dzieciach spłodzonych z koksujacymi kolesiami bo to nie ma żadnego związku z moja opinią w tej sprawie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2010r. 19:33  
Cytuj
Kilka trafnych spostrzeżeń tu padło, ale niestety problem zdaje się sięgać pokolenie wyżej. Wiadomo, szkoła jak szkoła, podwórko jak podwórko, różne syfy w głowie się stamtąd przynosi, ale po to jest mądry rodzic, żeby nauczyć dziecko te syfy weryfikować. Skoro wszyscy wokół ubierają srebrne, oczojebne obcasy na halę targową, a mama daje na to pieniądze, to chyba jest to ok. A potem ciężko się już "nawrócić". A mądry nauczyciel to wiadomo, jaki ma dziś autorytet - upierdliwa menda.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2010r. 23:38  
Cytuj
Dużo mądrzenia się i (pseudo)psychologicznych wywodów. Prawda jest taka, że młodym dziewczynom podobają się "źli chłopcy". Na pewno są bardziej fascynujący i pociągający, niż ci grzeczni i ułożeni. Dopiero później, w czasie próby stworzenia trwałego związku okazuje się, że ważniejsze są inne rzeczy, niż to zło w oczach i respekt na podwórku. I wtedy w cenie stają się ci inteligentni, obrotni, elokwentni, pracowici etc. (choć nikt nie powiedział, że ten zły chłopiec nie może taki być).

No właśnie - stereotypy. Od razu nasuwa mi się trochę inny temat, dotyczący dziewczyn tzw. "bramkarzy". Też są postrzegane jako głupiutkie blondyny, dyskotekowe niunie, pustaki, bo zadają się z "takimi" facetami. A czasami to tak bardzo mija się z prawdą ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Lip 2010r. 23:55  
Cytuj
stereotypy plotki
skads sie to bierze
"bujda" ze "koksowi" nie staje
to tez bajka ???

....Prawda jest taka, że młodym dziewczynom podobają się "źli chłopcy".....

jacy zli ze komus krzywde robia , czy ja sama traktuje jak burka podworkowca
to juz pisalem
odcknij sie

stereotyp dziewczyn bramkarzy
tak / nie
dzisiaj tu jutro tam
taki bramkaz co weekend ma dziunie ps "na stale"
zalezy jaka impa

a po co sie zadaja ? bo na wjazd nie stac !!!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 00:02  
Cytuj
gdzie 404 z glownej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 00:10  
Cytuj
http://stalowemiasto.pl/forum/forum.php?mode=pokaz_posty&id=605500#605500

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 00:30  
Cytuj
CYTAT
stereotypy plotki
skads sie to bierze
\"bujda\" ze \"koksowi\" nie staje
to tez bajka ???

....Prawda jest taka, że młodym dziewczynom podobają się \"źli chłopcy\".....

jacy zli ze komus krzywde robia , czy ja sama traktuje jak burka podworkowca
to juz pisalem
odcknij sie

stereotyp dziewczyn bramkarzy
tak / nie
dzisiaj tu jutro tam
taki bramkaz co weekend ma dziunie ps \"na stale\"
zalezy jaka impa

a po co sie zadaja ? bo na wjazd nie stac !!!!!


Czy koksowi staje? Nie wiem, nigdy nie sprawdzałam.

Jacy "źli"? Różni. I tacy, o których piszesz. I inni. To ma mniejsze znaczenie.
No i nie jest regułą rzecz jasna.

Stereotypy - jasne, skądś się biorą. Ale dla wielu są też krzywdzące. Jak jedziesz za granicę i patrzą na ciebie jak na złodzieja, to pokornie pochylasz głowę i myślisz sobie: moi rodacy zapracowali na to przez lata, biorę to na klatę? Czy czujesz jakąś niesprawiedliwość.
To tak odnośnie do tych dziewczyn bramkarzy. Trafiłeś jak kulą w płot.
Ciekawe, czy jakiegoś znasz. Albo dziewczynę, narzeczoną, żonę jednego z nich?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 00:42  
Cytuj
artona , przykro mi o tym pisac
, ale troche sie obracalem miedzy tym LEGO
reszte znasz
lub sie domysl

lub zarzuc kolejny stereotyp = domysł

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 00:50  
Cytuj
No cóż - ja też się obracam (choć mam nadzieję już niedługo).
I ok - powiedzmy, że wiem skąd wziął się stereotyp i nie jestem nim zszokowana. Ale mam wrażenie, że dotyczy on mniejszości, nie zaś większości. A już takich chojraków, o jakich piszesz - nie znam ani jednego.

Ale nie o tym był ten wątek.

A domysł to nie stereotyp. I odwrotnie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 01:16  
Cytuj
atrona
ciety jezyk
podziwiam
lecz
"ja sie obracam ... mam nadzieje ... ze juz nie dlugo ..."
to wklepalem recznie
ale dajesz do myslenia
cytat dalej :
I ok - powiedzmy, że wiem skąd wziął się stereotyp i nie jestem nim zszokowana.

bo znasz kolezanki chlopaka czy koilezanki znajomych zioma chlopaka ???

juz wiesz skad sie wziol stereotyp
to nie musi byc prawda
sama to wnioskujesz

hojrakow

hmmmm

inna i dluuuga historia !!!
ps "juz nie dlugo " najlepszegogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 17 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 03:22  
Cytuj
A może tych dziewczyn po prostu nie stać na lepszego faceta, bo, patrząc prawdzie w oczy, czym mają zaimponować?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 15 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 15:28  
Cytuj
Pituch, zazwyczaj nie mam większych problemów ze zrozumieniem czytanego tekstu, ale muszę przyznać, że z twoich wypocin niewiele rozumiem. Nie potrafię odgadnąć "co autor miał na myśli".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 21:30  
Cytuj
Przez 25 lat w Stalowej Woli spotkałem następujących gangsterów:
- chodzący na siłkę, koksujący lub nie
- biegający z towarem, gotowi sprzedać kumpli za 5g
- chodzący na mecze, lub tylko w dresiku
- jeżdżący starymi bmw lub audi z agrotuningiem
- inni, lubiący bijatyki i towarzystwo wyżej wymienionych

Czy powinno nam zależeć na ślicznych kobietach mających taki gust? Nie wydaje mi się. Nie wydaje mi się, żeby takie kobiety miały jakikolwiek gust. Nie jest mi ich szkoda, w przyszłości poniosą konsekwencje swoich decyzji. Teraz są za głupie, żeby to zrozumieć.

Tak w ogóle słyszał ktoś kiedyś o jakimś gangsterze ze Stalowej Woli? =)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 21:41  
Cytuj
Nic , ino lans - tak to widze.
Potem dupa pęka na porodówce i przełącznik uruchamia rozsądek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 22:40  
Cytuj
CYTAT
Tak w ogóle słyszał ktoś kiedyś o jakimś gangsterze ze Stalowej Woli? =)


Stalowa Wola ma swoich gangsterów tych co siedzą i tych co dopiero terminują...neutralny Niestety w tzw zorganizowanych grupach przestępczych nasi pseudo gangsterzy traktowani są jak pariasi...neutralny Dyplomata_RP zapytał no wiec odpowiem Artur W...cz ”Rajtuz” korona... & Robert K... ”Lopez” itd...Nie trzeba wielkiego wysiłku aby wiedzieć kto gdzie i na jakiej dzielnicy(osiedlu)jest kim...neutralny

Pozdr DrSör

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 72
Dołączył: 28 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lip 2010r. 22:53  
Cytuj
Nie wiem czy jest sens ciągnąć Cię dalej za język, ale jestem ciekaw skoro nie dane mi było na nich trafić za co siedzieli? Za produkcję lub handel kilogramami towaru? Za pobicia ze skutkiem śmiertelnym? Za konkretne włamania i kradzieże? Czy może tylko za danie jednej czy drugiej osobie w pysk przy okazji zabierając jej komórkę (czyt. głupotę)? Jak możesz i jest to jawna informacja kiedyś już podawana to napisz, chętnie się dowiem czegoś nowego o ludziach, których mogę minąć na ulicy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2010r. 11:41  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem czy jest sens ciągnąć Cię dalej za język, ale jestem ciekaw skoro nie dane mi było na nich trafić za co siedzieli? Za produkcję lub handel kilogramami towaru? Za pobicia ze skutkiem śmiertelnym? Za konkretne włamania i kradzieże? Czy może tylko za danie jednej czy drugiej osobie w pysk przy okazji zabierając jej komórkę (czyt. głupotę)? Jak możesz i jest to jawna informacja kiedyś już podawana to napisz, chętnie się dowiem czegoś nowego o ludziach, których mogę minąć na ulicy.


Uważam że na pytanie kulturalnie odpowiedziałem...neutralny
Cała reszta w ogóle nie dotyczy tematu...neutralny

Pozdr DrSör

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »