NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »
Nowy Temat Odpowiedz
gdzie na fitness?,
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 16:02  
Cytuj
Chciałabym zapisać się na fitness, czy moglibyście mi polecić jakieś fajne miejsce i jak to wygląda cenowo?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 16:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 148
Dołączył: 7 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 16:24  
Cytuj
Ja osobiście polecam Walkexercise na Poniatowskiego (wejście obok poczty i lumpeksu na piętrze. Wiecej informacji znajdziesz na stronie www.walkexercise.pl Wejściówka 10zł (za godzinę) lub możliwość wykupienia karnetu. Naprawdę fajna sprawa umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 139
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 16:38  
Cytuj
A ja chodzę do wg mnie najlepszego klubu. W Jubilacie jest FitnessCenter. Największy wybór zajęć w Stalowej wg mnie. Są zarówno rano jak i po południu, a do tego najtaniej! Karnet szkolny/studencki na codzienne wejście bez ograniczeń kosztuje tylko 50 zł! Normalny karnet na codzienne wejście chyba 70 zł jeśli dobrze pamietam. Są też mniejsze karnety na 6 i 10 albo 12 wejść ale zdecydowanie najbardziej opłaca się ten codzienny. Jak ktoś chce szybko pozbyć się kilogramów najlepsze są zajęcia we wtorki, czwartki i soboty o 16.30 z panią Bogusią! Są świetne. Super sprawa też jest fittball rano i wieczorem - świetne na nogi i pośladki! Ale o prócz tych zajęć są też inne m.in. aerobik, tae-bo i inne. Naprawdę polecam. Jednorazowe wejście na fitness to 7 zł raptem. Do tego w połowie lipca klub będzie miał w ofercie też super bieżnie pod ciśnieniem, na których błyskawicznie można pozbyć się zbędnych centymetrów, do tego siłownia, sauna i solarium jak ktoś lubi. Do tego co dla mnie ważne nie ma duzych tłumów dzięki dużej ilości zajęć i sporej sali do fitnessu.

Dla mam istotne też może być to, że w klubie jest kącik dla dzieciaków więc można przyjść z dzieckiem i nie będzie się nudziło umiech

TaKŻE... Mam nadzieję do zobaczenia na sali o 16.30 umiech

Teraz z ciekawości sprawdziłam gdzie indziej cenniki i np. w Bushido 50 zł kosztuje karnet na 10 wejść tylko! Plusem jest tylko to, że mają tam jogę jak ktoś lubi, ale tylko w soboty... Zajęcia prowadzi też Pani Bogusia ale z tego co wiem to straszny tłok na nich jest więc niewygodnie się ćwiczy - dlatego ja chodzę do Fitness Center na jej zajęcia, bo tam się nie obijam o drugą osobe i mogę swobodnie ćwiczyć. 8 zł za jednorazowe wejście.

W top gym z kolei w ogole nie ma zajęć w sobotę i są tylko wieczorem w tygodniu. Raz tam byłam u Pani Bogusi i tez nie polecam bo ciężko się tam ćwiczy. Ceny to karnet bez ograniczeń aż 90 zł! 8 wejść - 45 zł :/ na 12 - 60 zł. Jednorazowe wejście 7 zł jak w fitnesscenter.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 18:10  
Cytuj
Właśnie byłam w Jubilacie i chyba zapisze się na piłki bo są przed południem i Pani w recepcji powiedziała, że jak na początek i dla kogoś bez kondycjizarumieniony powinno być super.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 12:13  
Cytuj
CYTAT
A ja chodzę do wg mnie najlepszego klubu. W Jubilacie jest FitnessCenter. Największy wybór zajęć w Stalowej wg mnie. Są zarówno rano jak i po południu, a do tego najtaniej! Karnet szkolny/studencki na codzienne wejście bez ograniczeń kosztuje tylko 50 zł! Normalny karnet na codzienne wejście chyba 70 zł jeśli dobrze pamietam. Są też mniejsze karnety na 6 i 10 albo 12 wejść ale zdecydowanie najbardziej opłaca się ten codzienny. Jak ktoś chce szybko pozbyć się kilogramów najlepsze są zajęcia we wtorki, czwartki i soboty o 16.30 z panią Bogusią! Są świetne. Super sprawa też jest fittball rano i wieczorem - świetne na nogi i pośladki! Ale o prócz tych zajęć są też inne m.in. aerobik, tae-bo i inne. Naprawdę polecam. Jednorazowe wejście na fitness to 7 zł raptem. Do tego w połowie lipca klub będzie miał w ofercie też super bieżnie pod ciśnieniem, na których błyskawicznie można pozbyć się zbędnych centymetrów, do tego siłownia, sauna i solarium jak ktoś lubi. Do tego co dla mnie ważne nie ma duzych tłumów dzięki dużej ilości zajęć i sporej sali do fitnessu.

Dla mam istotne też może być to, że w klubie jest kącik dla dzieciaków więc można przyjść z dzieckiem i nie będzie się nudziło umiech

TaKŻE... Mam nadzieję do zobaczenia na sali o 16.30 umiech
.


Zgadza się. I z tego co się orientuję to od czwartku 15 lipca będzie tam dostępna bieżnia vacu, rewelecyjna sprawa www.fitnesscenter.pilicka.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Lip 2010r. 14:44  
Cytuj
Jesli chodzi o klub i wygodę to jedna sprawa, jesli chodzi o intensywnośc wysiłku, to druga, ale najwazniejsza jest fachowość osoby prowadzącej.

Najlepsza instruktorką w Stalowej Woli jest bez dyskusji Marta Rybak.

Tylko ona poprowadzi zajęcia profesjonalnie, a nie na "łapu capu" byle mocniej i szybciej.

Prowadzi zajęcia w szkole tańca Merenque.

http://www.fitness-mr.pl/zajecia.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 26
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lip 2010r. 15:09  
Cytuj
Ja osobiście polecam Walkexercise na Poniatowskiego
szczególnie dla tych co szybko chcą schudnąć rewelacja good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 30 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lip 2010r. 15:11  
Cytuj
Próbowałam tej bieżni vacu, rewelacja good Pół godziny w takiej kapsule to tak jak 4 godziny intensywnego aerobiku, super sprawa i chyba w Stalowej jest tylko jedna w Fitness Center z tego co się orientuję, a druga w Janowie Lubelskim.
http://fitne(...)osci.htm

jest już tylu chętnych że trzeba się wcześniej zapisać żeby się dostać, czyli jednak coś to daje skoro jest takie zainteresowanie ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Sport »