NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Kretyn na niebieskim skuterze w okolicach Centrum4, Tylko czekać na tragedię
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 21:37  
Cytuj
Jakiś dzieciak buja się skuterem w okolicach Centrum 4. Dzisiaj młotek jechał z pasażerem bez kasku po chodniku (?!) i wjechał prostopadle na ulicę nie patrząc na nic. Wyprzedzał rowerzystów z prawej strony trąbiąc na nich. Podobno to nie pierwsza jego akcja. RST 19R...
Widzieliście?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 21:37  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 22:01  
Cytuj
...a tak zapytam po co ci to??? z policji jestes??zaklopotanyzaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 16 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 22:08  
Cytuj
Ok, a masz coś zamiar zrobić w tym zakresie ? Czy tylko nas informujesz o zaistniałym incydencie ? Żeby nie było pytam tylko z ciekawości.

Każda kobieta jest piękna, bowiem nawet chwast na pustyni jest kwiatem.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 22:33  
Cytuj
Ci ze skuterów maja wyobraźnie. jedziemy ze ślubną w zeszłym tygodniu do ziemi niżańskiej 60-70 km/h a młody koles skuterem jechał szybciej.. nie wyglądał mi na 18 latka a skuterem jechał koło 80 km/h - nie wiedziałem ze to tyle pojedzie. skuterek czerwony taki retro style

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 23:05  
Cytuj
Wystarczy ze byl przerobiony za 70cm a nie 49 jak typowy motorower i leci nawet ponad 100 umiech wiem sam po sobie jak to jest miec motorower 70cm good
Kiedyś sie takim jezdzilo umiech

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1264
Dołączył: 12 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 6 Lip 2010r. 23:38  
Cytuj
To jakas plaga...Ja wczoraj okolo 20 wracajac rowerem z lotniska wTturbi w Pilchowie napotkalem takich 2 debili na skuterach szalejacych po tej remontowanej drodze tam..chyba ich wkurzalo to ze mijalem ich goralem po tych dolach a oni tymi zlomami i probowali poszlaec ale im cos nie wychodzilo..Dalej nastepnych 2 matolow szalalo na sciezce rowerowej wzdluz obwodnicy nie zwazajac na rowerzystow..przechodiow i ludzi na rolkach..a policja jak zwykle siedzi na stacjach benzynowych na kawie i ma wszsytko w d...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 151
Dołączył: 24 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 09:46  
Cytuj
Powiem tylko tyle.... jeśli któremuś z obrońców wpadłby pod koła, krzyczeli by: "gdzie była Policja, gdzie byli rodzice" .... bo na to że rozum się gdzieś znajdzie raczej nie ma co liczyć.sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 527
Dołączył: 15 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lip 2010r. 16:11  
Cytuj
CYTAT
To jakas plaga...Ja wczoraj okolo 20 wracajac rowerem z lotniska wTturbi w Pilchowie napotkalem takich 2 debili na skuterach szalejacych po tej remontowanej drodze tam..chyba ich wkurzalo to ze mijalem ich goralem po tych dolach a oni tymi zlomami i probowali poszlaec ale im cos nie wychodzilo..Dalej nastepnych 2 matolow szalalo na sciezce rowerowej wzdluz obwodnicy nie zwazajac na rowerzystow..przechodiow i ludzi na rolkach..a policja jak zwykle siedzi na stacjach benzynowych na kawie i ma wszsytko w d...

Tych dwoje mijało mnie na ścieżce wzdłuż obwodnicy tydzień temu. Więc chyba lubią to miejsce. Nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby jechali tą szerszą asfaltową. Ale wybrali wąską z kostki (sic!)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »