NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Bojkot Diany!!,
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:34  
Cytuj
Co to ma być, że podczas wyborów prezydenta Polski kiedy to kazdy jak glonojad jest rpztyeczepiony do mediow Diana nawala o 19 47! Brak tv brak netu!! brak telefonu!! Bojkotujemy Dianę...
Takie wpadki sie nie zdarzaja to jest istna kpina z abonentow jestem zazenowana i zirytowana tym faktem! poszlam na wyopbry wybierałam naszego prezydenta i chce mieć dostep do wyników tak samo jak inni opbywatele. Za cos palcę co miesiac! W takim razie za co?? Za to, ze nie moglam obejrzec wyników wyborów?? wyborów ktore byly jedyne w sowim rodzaju????mlotekmlotek

kto zostal tak samo psozkodowany jak ja niech sie dolącza!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 762
Dołączył: 7 Sty 2008r.
Skąd: RST/RNI
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:40  
Cytuj
U mnie też nie było :(

Czym różni się parlamentarzysta od dziwki? Dziwka jak dostanie pieniądze to spełnia życzenia klienta.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:42  
Cytuj
u nas tv diana nie dostarczała sygnału tvn już o 18tej a po 19tej nie odbiera żaden program

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:42  
Cytuj
Ludzie była mega nawałnica. nei ich wina że sygnał padł.
moja droga to samo z Nką , polsatem cyfrowym i netem konkurencji. Niestety zlewa konkretna.

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:44  
Cytuj
Zlewa sie skonczyła duzo duzo wczesniej.. ok moze to nie ich wina ale zadnego komunikautu nic nic zupelnie nic!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5015
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:47  
Cytuj
ale jaki komunikat dziewczyno. Widać że nie wiesz o czym piszesz. TVN padł na kilku platformach wczesniej widocznie. Diana padło dopiero gdy coś przylało. A jakim cudem może być komunikat gdy nie ma sygnału ?

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 20:56  
Cytuj
polsat bedzie za free nie placzcie !!
jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Brak tv brak netu!! brak telefonu!! Bojkotujemy Dianę...


Ciekawa propozycja. jestem za.
a skoro rzuciłaś pomysł, teraz tylko napisz - w jaki sposób mam bojkotować.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 21:44  
Cytuj
CO ma brak sygnału z satelity do braku sygnału w "kablu"?
Pikantna ?!
Uwielbiam opinie laików . Będzie próbować przekonać otoczenie do swoich racji nie mając pojęcia o czym w ogóle mowi (patrz -pisze)
Jak już ktoś pisał powyżej , brak sygnału był spowodowany przez nawałnicę.
Kablówka odbiera sygnał z satelity jak każdy użytkownik anteny satelitarnej , więc gdy nie ma sygnału to nie ma sygnału !!!!!!!
Gdybyś zobaczyła "śnieg" w TV to całkiem inna sprawa , a jeśli nie masz pojecia o czym piszesz to zaprzestan i zmien kolor włosów z powrotem na blond.....
good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 105
Dołączył: 7 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 21:47  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Brak tv brak netu!! brak telefonu!! Bojkotujemy Dianę...


Ciekawa propozycja. jestem za.
a skoro rzuciłaś pomysł, teraz tylko napisz - w jaki sposób mam bojkotować.


w taki ze mnie sie konczy z nimi umowa na neta i jej nie przedluze......


//nie piszemy z caps lockiem - anulkacool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 21:48  
Cytuj
a u mnie najpierw nie było żadnego programu, a potem na kanale, gdzie odbierałem tvn24, była tv trwam :szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 21:51  
Cytuj
CYTAT
a u mnie najpierw nie było żadnego programu, a potem na kanale, gdzie odbierałem tvn24, była tv trwam :szok:


BO TV Trwam jest z Astry (19E) , a na Astrze akurat był dobry sygnał, tylko z Eutelsata nic dzialac nie chcialo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 451
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 21:54  
Cytuj
Pytanie do administracji. Nazwę tvn 24 (czyt. te fał en - dwadzieścia cztery) należy "ospamować" a nazwę tv trwam już nie? Co jest grane ? Świętość czy stronniczość ?

Swoja drogą ja z diany przymierzam się zrezygnować w najbliższym czasie. To nie była pierwsza i ostatnia awaria. Zaniki nie są też spowodowane tylko przez burze. Jakiś jemioł nagminnie bawi się w administratora o różnych porach dnia co również skutkuje częstymi i długimi zrywami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 173
Dołączył: 22 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lip 2010r. 22:19  
Cytuj
CYTAT
w taki ze mnie sie konczy z nimi umowa na neta i jej NIE PRZEDLUZE......


Ja nie mam neta z diany :(
Wieczór zacząłem oglądać na necie. Ale nie o to chodzi.
A jak zbojkotujemy TV?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 17 Marz 2010r.
Skąd: stąd
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 07:32  
Cytuj
no jeżeli taka "ulewa" może spowodować takie kłopoty to pogratulować technicznego przygotowania.
Jak sie taki Solorz dowie że wystarczy trochę ulewnego deszczu a miasto zamienia się w ostatnią wiochę to da se spokój z inwestycjami tutaj.
ja rozumiem - trąba powietrzna, ogromne wyładowania atmosferyczne czy wreszcie ulewa przez cały dzień, ale żeby takie cuś rozwaliło cały system?zarumieniony
dobrze by było gdyby diana chociaż zamieściła jakieś wyjaśnienie przez zwykły szacunek dla utrzymujących ich firmę klientów (o rabacie na abonament nie wspomnę).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 259
Dołączył: 1 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 10:00  
Cytuj
na niektorych kanalach byl komunikat " no signal" hehe a na odbiorniku mediasata (cyfra +)gdzie odbieraja np.ZIG ZAP , taki komunikat zastepuje czerwony kwadracik .
Oj na piśmie trza wygodnickim tlumaczyc co sie dzieje sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:29  
Cytuj
Witam.
Ja od kilku lat nie korzystam wogole z uslug Diany.

Wogole jakos obrazu z tej kablowki to gorzej niz porazka.

Lata mialem Cyfre+ teraz mam N-ke - i jakosc jest rewelacyjna.

Wogole podziwiam ludzi ktorzy kupuja nowe telewizory i korzystaja z kablowki - i to jeszcze takiej miernej jak Diana.
Przeciez kupujac TV lcd czy plazme zwlaszcza tak od 32- cali w gore to obowiazkowo trzeba kupic jakas platforme cyfrowa.
Bo taka Diane to mozna ogladac co najwyzej na 14 calowym tv.

Ja bardzo polecam N-ke - mialem cyfre nie bylo zle - ale N-ka ma lepsza jakosc - 100 razy lepsze dekodery.


Tak po za tym to polecam jeszcze cos fajniejszego - dekoder Dreambox. Dzieki niemu mozna kupic sobie u ludzi w necie dostep do pelnego pakietu cyfry (kosztujacego w Cyfrze cos kolo 170 zl miesiecznie) za 20 zl miesiecznie jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:33  
Cytuj
CYTAT


Tak po za tym to polecam jeszcze cos fajniejszego - dekoder Dreambox. Dzieki niemu mozna kupic sobie u ludzi w necie dostep do pelnego pakietu cyfry (kosztujacego w Cyfrze cos kolo 170 zl miesiecznie) za 20 zl miesiecznie jezyk


a wiesz ze sharing jest karalny , twoje IP zostało własnnie przekazane do KPP w Stalowej Woli

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:46  
Cytuj
Spoko - do CBŚ, ABW, FBI, CIA, Mosadu tez zostalo przekazane ?

Zapewne jakims pajacem z Diany jestes - ale nie martw sie niedlugo przygotuje artykulik - sharingu itp.

Po co ludzie maja przeplacac za ciulowa jakos Diany jak za pare groszy mozna miec zejebiste jakosci praktycznie kazda platforme cyfrowa.

Sharing jest nielegalny - jesli sie go udostepnia - ale ci co na tym zarabiaja to ca cwane osoby - wiec nie ma co sie martwic.
Po za tym jak sie placi takiej osobie to na druku przelewu nei podaje sie swoich prawdziwych danych adresowych i nazwiska - a tylko login - z jakiego bedziecie korzystac umiech

Wiec spoko - jak ktos sie chce dowiedziec wiecej na ten temat niech pisze na PW, a niedlugo na tym portalu napisze porzadny artykulik "jak ogladac cyfrowe platformy TV platnej za grosze".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:53  
Cytuj
co ty koles za glupoty wypisujesz? Jak zlapia dawce to zlapia i Ciebie, zarowno czy to idzie przez newcamd, czy gboxa, czy mbox, najpierw sprawdzaja po wyciagu z konta ( no chyba ze placisz na poczcie) a potem jada po IP, nadluchuja porty. Nie badz taki cwany.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 11:58  
Cytuj
Hahaha.
No wlasnie trzeba byc cwanym i placic na poczcie.

Ponadto to ze nawet znajda twoje IP o osoby zlapanej to zawsze i tak tak sie wytlumaczysz - ze probowales program w celach edukacyjnych - i za to nikomu nie placiles ani grosza.

Taka sytuacje miala rok temu dwojka moich znajomych i nikt im nic za to nie zrobil i nie zrobi.

Wiec nie strasz ludzi !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
zdaniem stróżów prawa także odpowiedzą za przestępstwo.

A moim zdaniem im ciula zrobia.

Po za tym jest jest jeszcze jedna sprawa:
- jak w mieszkaniu jest zameldowanych kilka osob to najpierw policja musiala by udowodnic ktora z osob stoi za tym procederem !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 40
Dołączył: 11 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:31  
Cytuj
Tak po za tym to jest duza roznica miedzy udostepnianiem sharingu a pobieraniem kluczy.

CYTAT
Nielegalny odbiór programów telewizyjnych, z płatnych, kodowanych platform cyfrowych jest przestępstwem. Jeżeli sprawca korzysta z urządzenia dla własnych potrzeb podlega karze grzywny, natomiast za czerpanie z tego typu praktyk korzyści majątkowych grozi kara grzywny, ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.


W ostatecznosci jakby ktos nie byl ostrozny i cos poszlo nie tak - to grozi mu grzywna - zapewne kilka stówek - nie wiecej.

Po za tym za takie cos Sad w Polsce nie moze dac duzej kary - jak lekarce - przez ktora zginela mloda osoba daje kare 10 tys. zl - a ta lekarka te kase odrobi w miesiac !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8
Dołączył: 4 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Lip 2010r. 12:56  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »