NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Hot Spot Starostwo, LIMITY DANYCH
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 00:25  
Cytuj
Co się dzieję z hot spotem ze Starostwa Powiatowego, chodzi o pobieranie danych, nic się nie da pobrać, jakiś limit chyba wprowadzili bo do max 200 kb plik pobiera i automatycznie przerywa tak jak by pobrało cały plik, o co chodzi czy tak już zostanie bo jeśli tak to do d..y z takim netem co się nawet radia z neta nie da posłuchać ... :/ neutralnysciana

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 00:25  
Cytuj

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Lip 2010r. 12:12  
Cytuj
HotSpot służy głównie do przeglądania stron www a nie zaraz do pobierania. Chcesz ściągać to załóż sobie prywatne łącze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 16:34  
Cytuj
Odświeżam
Jakie jest hasło na hotspota na urzędzie miasta, znajduje mi sieć ale woła kod wspóldzielony do wlan :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 16:53  
Cytuj
Na tym hot-spocie nie było nigdy hasła, po uruchomieniu przeglądarki wyskakuje strona starostwa z okienkiem do zalogowania i po prostu klikasz w '' wejdź '' i już net śmiga, okienko z logiem służy zapewne dla admina i nic w nie nie wpisujemy bo jak wiadomo nie mamy żadnego konta uśmiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 17:07  
Cytuj
Odnośnie pobierania danych po mojej interwencji u informatyka w Starostwie wymieniono lub naprawiono na nowy nadajnik ponieważ ten limit pobierania wynikał z wadliwego działania tegoż sprzętu, na parę miesięcy założony został zastępczy nadajnik pod nazwą '' starostwo_zapas '' ale od niecałego miesiąca otrzymałem wiadomość od informatyka, iż działa już nadajnik właściwy prosząc mnie o aktualną opinię na temat jego działania. Aktualnie jadę na płatnym necie i nie za bardzo interesuję się już tym hot-spotem ale od czasu do czasu go używam, na moją prośbę jako uwagę zwiększono prędkość tego necika nie jest to demon prędkości ale inaczej być nie może ponieważ regulacje prawne nie pozwalają darmowym hot-spotom na zwiększanie prędkości pobierania jak i wysyłania danych w sieci internet do określonego progu w celu ochrony komercyjnych płatnych łącz ( UOKiK ). umiech

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 349
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Maja 2012r. 19:15  
Cytuj
Do cacany61 , sorry ale myślałem, iż chodzi Ci o hot spot Starostwo bo temat tego dotyczy

Czymże jest życie, jeśli nie szeregiem natchnionych szaleństw? Trzeba tylko umieć je popełniać! A pierwszy warunek: nie pomijać żadnej sposobności, bo nie zdarzają się co dzień. Autor: George Bernard Shaw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 20 Lis 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Maja 2012r. 11:38  
Cytuj
Mogłem założyć nowy temat, ale nic się nie stało, dzięki za informacje dobrze wiedzieć że koło starostwa mamy taki internetumiech

Będę miał możliwość to sprawdzę jeszcze raz internet pod urzędem miasta, może rzeczywiście tam rownież nie trzeba wpisywac hasła, ciekawy jestem czy ten internet również jak ten ze starostwa był robiony dla okolicznych mieszkanców? - bo jeśli tak to w ostateczności podszedłbym tam i może podanoby mi hasłoumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »