NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 817 818 819 820 821 822 823 ... » »»
Prawo i Sprawiedliwość, Wszystko co dotyczy PiS i jego rządów
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 23:07  
Cytuj

Obrazek

Tradycyjnie.


Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 23:07  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4985
Dołączył: 5 Paź 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 20 Lut 2020r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
CYTAT

Kandydat do fotela prezydenta,spotykał się z psami w schronisku.chytry
Wynik rozmów nie jest znany.nie wiem
Kundle trzymają jezyk za zębami,ale podobno ustalenia były lepsze niż w sprawie onkologii.zaklopotany
Futrzaki popierają go"za-żarcie".Wszystkie łapy i "daj głos" hau,hau,na Pana Andrzejagood
Potem będzie waruj.......



Jak ktoś nie potrafi nic merytorycznego wnieś do dyskusji to robi z siebie idiote próbując udawać kabareciarza.

Alko jest dla ludzi jusek, ale umiar należy zachować. Publiczne wypowiedzi po spożyciu niszczą już twój mizerny wizerunek.


@M70
W tym kraju,teraz, być idiotą to komplement.ok
Jednak konkurencja podniosła poprzeczkę że tzw.żółte papiery kretyna, to zbyt mało.Dzięki Tobie.good
Tak jak kiedyś wyznacznikiem inteligencji był czerwony pasek na świadectwie w podstawówce,a czarny pas w karate.
Masz pas tęczowy. Gej plus LBGRTV und AGD mlotek
Nie oceniam Twojej inteligencji, ale dziekuję za krytykę.jezyk
O ile jest ona merytoryczna.Szału nie było.neutralny

Pomyśl,raz jeszcze pomyśl...Trudne to jest,boli.:szok:
Wracając do mojego wpisu na Forum.
Kto normalny prowadzi politykę społeczną Polaków w schronisku dla zwierząt?nie wiem
Jestem kabareciarz?A czy Górski nie jest ulubionym kabareciarzem Prezesa Prezydenta?zaklopotany
Mogę Ciebie adoptować,ale najpierw pokaz książeczkę szczepień na dudawirusa i kaczogrypę.potluczony

PS.Czy to ja mam zwidy?3m sie

https://demot(...)isku-PiS

Czytałem...poyebało kogoś.zdegustowany

Ale Ty to ogarniasz.No?Powiedz że tak!Bądź jedynym "normalnym baranemumiech" w naszym strzyżonym stadzie owiec.placze

PRAWDA JEST JAK OPERACJA, KTÓRA RATUJE ŻYCIE. KŁAMSTWO TO "LEK" KTÓRY NA CHWILĘ DAJE ULGĘ, SATYSFAKCJĘ, ALE ZABIJA.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 00:42  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 10:47  
Cytuj
Kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność to już żadne dziecko nie zachoruje na nowotwór. A nawet jak zachoruje to ogromne nakłady na służbę zdrowia ( takie jak w latach 2007-2015) spowodują że ten temat będzie pomyślnie załatwiony...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 11:54  
Cytuj
CYTAT
Kiedy rudy Mesjasz przywróci utraconą praworządność to już żadne dziecko nie zachoruje na nowotwór. A nawet jak zachoruje to ogromne nakłady na służbę zdrowia ( takie jak w latach 2007-2015) spowodują że ten temat będzie pomyślnie załatwiony...


wystarczyło nie wspierać takiego kiczu taką kwotą gdy w koło ważniejsze potrzeby

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 565
Dołączył: 1 Lut 2017r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 11:54  
Cytuj
...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 10 Paź 2017r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 12:45  
Cytuj
mam pytanie do dzialaczy opozycyjnych, ktos cos wie kiedy w stalowej woli bedzie pani magozata kidawa? bardzo hacialbbym ja zobaczyc bo to moja ulubiona polity

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 29 Kwie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 13:01  
Cytuj
CYTAT
wystarczyło nie wspierać takiego kiczu taką kwotą gdy w koło ważniejsze potrzeby


Wiem, lepiej bylo za platfusow jak wogole nie wiedziałeś gdzie i na co idzie kasa, ludzie co sie z wami dzieje??? Jak mozna byc tak naiwnym!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 13:07  
Cytuj
Było lepiej za PO ? a skąd takie przemyślenia?
Jesteś naiwniakiem i jeżeli PO było ciulowe to teraz trzeba być cicho bo PiS jest ciutke lepszy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 13:10  
Cytuj
Społeczeństwo ma bardzo krótką pamięć, propaganda lewicowa skutecznie wypiera prawdziwe wartości jakimi powinien kierować się człowiek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
Społeczeństwo ma bardzo krótką pamięć, propaganda lewicowa skutecznie wypiera prawdziwe wartości jakimi powinien kierować się człowiek.


No i chyba wiecej wartosci jest w dawaniu na chorych niz na tvp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 14:11  
Cytuj
Gdyby na chorych nie szły żadne pieniądze to przyznał bym ci dedek racje. Wiem że każda złotówka na leczenie ludzi jest bardzo ważna, ale igrzyska też są potrzebne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 14:12  
Cytuj
Mi wyszło trochę inaczej ( musiałem się przewalić przez setki stron dokumentów) ale pomoc publiczna , pożyczka czy dotacja celowa ( jak zwał tak zwał) dla mediów publicznych zawsze istniała:

Obrazek


https://mobile.twitter.com/MA_Zielinski/status/1230521126100652035


Nie jest stuprocentowo pewne bo liczył gość z FOR ( popłuczyny Balcerowicza) ale dają jako taką orientację w temacie...


A rok 2020 jest na różowo , bo ta dotacja nie przeszła procesu legislacyjnego. Czyli może się skończyć na czerwonym.



Zaraz poszukamy rozliczeń wydatków na służbę zdrowia ( zwłaszcza onkologię). I przekonamy się kto i o ile dawał więcej...


Ale tak dla równowagi:

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 14:29  
Cytuj
CYTAT
Gdyby na chorych nie szły żadne pieniądze to przyznał bym ci dedek racje. Wiem że każda złotówka na leczenie ludzi jest bardzo ważna, ale igrzyska też są potrzebne.


Tu chodzi mi o to że tvp to wielkie nic. Niech sobie żyje z reklam po co tam nasza kasa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 632
Dołączył: 21 Marz 2018r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 14:40  
Cytuj
A co myślicie o tym, żeby pieniądze przeznaczone na budowę obwodnicy Stalowej Woli (a są to pokaźne kwoty) przeznaczyć na ratowanie i rozbudowę szpitala w Stalowej Woli i pozyskanie specjalistycznej kadry lekarskiej dla niego?
Dodatkowo, co szczególnie ważne, utworzono by oddział dla dzieci chorych na raka z najlepszym dostępnym wyposażeniem. Jurek Owsiak sprzedałby całą swoją firmę złoty melon i za to kupiłby ten nowoczesny sprzęt medyczny.
Ja wiem, wygoda jazdy też jest ważna, ale czy można ją porównać ze zdrowiem dzieci?!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 14:44  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Gdyby na chorych nie szły żadne pieniądze to przyznał bym ci dedek racje. Wiem że każda złotówka na leczenie ludzi jest bardzo ważna, ale igrzyska też są potrzebne.


Tu chodzi mi o to że tvp to wielkie nic. Niech sobie żyje z reklam po co tam nasza kasa

To teraz wyobraź sobię że są ludzie którzy mają inne zdanie, osobiści lubię oglądać TVP i uważam że jest to telewizja na wiele wyższym poziomie od innych polskojęzycznych, komercyjnych dostępnych w naszym kraju( bardzo mało reklam) Każdy obywatel ma swoje zdanie, jednym się dotacja podoba innym nie, i ty powinieneś to uszanować. Gdyby te pieniądze zostały zabrane z onkologi to też bym psy wieszał na rządzących, ale jest kasa na onkologie i z tego co widać z roku na rok coraz większa i jest też kasa na igrzyska, bo to też lud potrzebuje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3147
Dołączył: 20 Marz 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 16:16  
Cytuj
Skoro osobiście TVPis ci się podoba to zapłać też osobiście.

Socjalistom podoba się kiedy ludzie nie wiedzą za co płacą i płacić muszą. Podoba się też udawanie że dostają coś od państwa.

socjalizm totalitarny zmienił się w koncesyjno-etatystyczny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 16:27  
Cytuj
CYTAT
Skoro osobiście TVPis ci się podoba to zapłać też osobiście.

Socjalistom podoba się kiedy ludzie nie wiedzą za co płacą i płacić muszą. Podoba się też udawanie że dostają coś od państwa.


Oczywiście że płacę.

Dotacje na media to kasa nie tylko na TVP, ale również radio, np. Radio Rzeszów i inne regionalne. Takie radia nie komercyjne są całkiem inne od tych komercyjnych, prowadzą np. audycje dla dzieci. Świat nie kończy się na RMF FM czy Zetce gdzie większość czasu antenowego to reklamy. Te regionalne media nie przetrwały by bez dotacji państwowych, tak jest w wielu krajach.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 16:31  
Cytuj
Swiat byłby piękny gdyby istniał tylko TVN, Polsat i Super Stacja - regresja.
Tusek otwarcie namawiał do niepłacenia za abonament Telewizji Polskiej - postęp.
Pożyteczni?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 787
Dołączył: 17 Sie 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 16:46  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
Gdyby na chorych nie szły żadne pieniądze to przyznał bym ci dedek racje. Wiem że każda złotówka na leczenie ludzi jest bardzo ważna, ale igrzyska też są potrzebne.


Tu chodzi mi o to że tvp to wielkie nic. Niech sobie żyje z reklam po co tam nasza kasa

To teraz wyobraź sobię że są ludzie którzy mają inne zdanie, osobiści lubię oglądać TVP i uważam że jest to telewizja na wiele wyższym poziomie od innych polskojęzycznych, komercyjnych dostępnych w naszym kraju( bardzo mało reklam) Każdy obywatel ma swoje zdanie, jednym się dotacja podoba innym nie, i ty powinieneś to uszanować. Gdyby te pieniądze zostały zabrane z onkologi to też bym psy wieszał na rządzących, ale jest kasa na onkologie i z tego co widać z roku na rok coraz większa i jest też kasa na igrzyska, bo to też lud potrzebuje.


powiedz to chorym ktorzy nie moga uzbierac na leczenie

mozna wypuscic kanały platne tvp cos ala hbo

a jak szanowany jest oglądacz innych stacji a podatki i abonament idzie na tvp

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 884
Dołączył: 1 Lis 2011r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 17:19  
Cytuj
Państwo łoży też na teatry, muzea. Może z tego też zrezygnujemy, niech utrzymują się z biletów. Nawet to popre bo nigdy nie byłem i nie będe w teatrze gdyż mnie to nie interesuje. Tak szanowani są ci co do teatru chodzić nie chcą? Nie podoba mi sie to że kasa z moich podatków idzie na teatr z którego nie korzystam.
Spora kasa idzie na oświatę, niech płacą rodzice za naukę swoich dzieciaków.

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia, lub od propagandy smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 17:22  
Cytuj
Z wklejonego (przez kłamcę) wykresu wynika, że nigdy nie było takiej dotacja na TVP w historii. Jakieś były ale jak wynika z wykresu Max 500 milionów. Nigdy taka kwota jak teraz.

Czyli Edek sam potwierdza, że kłamał.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1687
Dołączył: 17 Sie 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 80%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 18:52  
Cytuj
CYTAT
Z wklejonego (przez kłamcę) wykresu wynika, że nigdy nie było takiej dotacja na TVP w historii. Jakieś były ale jak wynika z wykresu Max 500 milionów. Nigdy taka kwota jak teraz.

Czyli Edek sam potwierdza, że kłamał.






Andrzejku po pierwsze nie dalej jak wczoraj pisałeś że jestem kłamcą a ty z takimi nie rozmawiasz. A dzisiaj sam zaczynasz zagadywać. Chyba mnie naprawdę lubisz albo się stęskniłeś od wczoraj...

Po drugie ( skoro już się przełamałeś ) rzeczywiście z danych od pana z FOR wynika że w okresie rządów koalicji PO-PSL dotacje dla mediów publicznych nie przekroczyły 500 milionów złotych. Niekoniecznie się z tym zgadzam bo weryfikacja materiału jest dosyć skomplikowana. Budżetu nie tworzą ludzie twojego pokroju , zatem nie jest tak że pan Andrzejek dostanie informację że w kolumnie takiej i wierszu takim jest ujęta wysokość dopłaty rządu do mediów publicznych . To tak nie działa. Sam siedziałem nad tym dłuższą chwilę i przekonałem się o tym empirycznie. W każdym razie według mnie poprzednicy dopłacali więcej niż to czego doliczył się cytowany przeze mnie ekspert , ale clou sprawy jest inne. Poprzednicy dopłacali grube miliony , tylko w ramach najróżniejszych zabiegów księgowych , które zaciemniają obraz sytuacji. Obliczenia pana z FOR są o tyle istotne że taki zakuty i uparty łeb jak twój dostanie informację ( w miarę wiarygodną),że te dopłaty miały w ogóle miejsce . Do tej pory pewnie żyłeś w radosnym przeświadczeniu że Tusk nie dawał ani grosza. A tu niespodzianka!

Po trzecie wrzuciłem ci celowo rozliczenia budżetu żebyś dał coś z siebie. Tyle że wymagało to nieco wysiłku , widać przeceniłem twoje możliwości. W każdym razie przeglądnij i przelicz udostępnione przeze mnie rozliczenia budżetu i wtedy pogadamy. Ja to zrobiłem i może rzeczywiście miliarda nie było ( o takiej kwocie pisałem) ale dużo więcej niż te pół miliarda od pana z FOR. Przelicz to o wtedy pogadamy bo na razie nie mamy o czym. To jest coś na zasadzie ,gdybym postawił twierdzenie naukowe nad którym siedziałem całymi dniami a ty w ciągu jednej sekundy to dezawuujesz bo w pierwszej linijce znalazłeś źle postawiony znak interpunkcyjny. I całe twierdzenie do kosza.


Jestem otwarty na merytoryczną i rzeczową debatę ( sześćset czy siedemset milionów) . Czy jesteś na nią gotów?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 8428
Dołączył: 17 Kwie 2016r.
Skąd: PiSLamaBad
Ostrzeżenia: 100%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 19:38  
Cytuj
Nie dyskutuję z klamcani, co nie oznacza że znikam z forum.

Na świecie są dwa rodzaje ludzi: tacy którzy myślą, że rząd stara się działać w ich najlepszym interesie oraz tacy, którzy myślą - Nathan Fraser
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 10532
Dołączył: 9 Sty 2015r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 21 Lut 2020r. 19:39  
Cytuj
Chcecie debatować o tym czy są nam potrzebne konkurencyjne do zagranicznej tuby propagandowej media?
TVP i Polskie Radio to jedyna kontrolowana przez Polaków (gdy wygrają wybory) ogólnopolska sieć informacyjna. Przypomnę jak zawzięcie próbowali folksdojcze i bolszewiki wykluczyć głos polskich katolików za czasów przyznawania koncesji na multipleksie.

PO nie miało i nie ma żadnego interesu w inwestowaniu w polskie media, oni już mają ogólnopolskie media x3 umiech Środki budżetowe były więc minimalne,. nierozwojowe.
Totalni nie mieli żadnego interesu inwestować w polskie stocznie oraz w strategiczny dla przyszłości habu komunikacyjnego LOT.
Dla nich to konkurencja do zduszenia.


Poziom hipokryzji: zona max+

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
«« « ... 817 818 819 820 821 822 823 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »