NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
sklep z dostawą do domu, sklep z dostawą do domu
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 21:06  
Cytuj
Witam,

Już niedługo powstanie sklep spożywczo przemysłowy z dostawą do domu. Mam do Was klika pytań, czy pasują Wam takie opcje:

1) sklep czynny 7 dni w tygodniu w godz. 5-24

2) dostawy do domu w godz. 5-24 płatne 15 zł w dowolne miejsce w Stalowej Woli i okolic ( po za granicami miasta 1,2 zł za km)

3) stała codzienna dostawa do domu, abonamet od 50 zł za wersję podstawową

Czekam na Wasze opinie i pozdrawiam serdecznie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 21:06  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 21:23  
Cytuj
15 zł za jednorazową dostawe do domu ? jesli tak to troche za drogo.

Jeżeli Wasz sklep jest nastawiony na kazdego klijenta to taka dostawa przejdzie tylko w sytuacjach awaryjnych ( butelka się konczy, goście przyszli, itp) ewentualnie ludzie chorzy, starsi.

Osobiście wole się przejśc i miec pietnastaka w kieszeni umiech Nie wiem jak ludzie z większą gotówką, mocno zapracowani umiech

To jest tylko moje zdanie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 69
Dołączył: 13 Paź 2008r.
Skąd: stalowa wieś
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 21:32  
Cytuj
15 zł heh taka taxowka z dowozem umiechmlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 21:40  
Cytuj
zdecydowanie za droga dostawa i jak wyżej wspomniano - tylko sytuacje awaryjne wypalą np.brak alkoholu na imprezie....bo ludzi starszych to raczej nie będzie stać ze skromnej emeryturki...Jeszcze 2-4zł owszem ale 15??? Ciekawe jaka będzie marża w takim sklepie wynosić w porównaniu do przyblokowych sklepików....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 21:51  
Cytuj
Witam,

Czytajcie troszkę ze zrozumieniem umiech

1)

15 zł tak za sporadyczną dostawę np. jak komuś butla się kończy, tym bardziej, że jest np na działce na grillu umiech

2)

Np dla emerytów codzienna dostawa świeżych produktów w najtańszym abonamencie 50 zł (50 zł na 30 dni = 1.6 zł)

3) marża taka sama jak w sklepikach osiedlowych. Dowóz to tylko dodatek umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 21:59  
Cytuj
Tak....choć z abonamentem to dobre z pewnością dla osób starszych które mają problemy z poruszaniem ....to powinno się przyjąć.....
A za takie jednorazowe zakupy np całodniowe tj:coś na śniadanie obiad i kolacje....to ile za dostawę?

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
LOP
LOP
Posty: 160
Dołączył: 3 Lut 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:06  
Cytuj
Z tego co kojarze to juz kiedys byl podobny sklep w Stalowej, jak widac sie nie sprawdzil. Niestety ten tez niema racji bytu, takie moje zdanie, bo :

1. emeryt liczy kazda zł i na bank nie da 50 zł z abonament
2. ludzie w wiekszosci robia drobne zakupy w sklepikach osiedlowych bo daja im na zeszyt
3 . ci co maja kase to maja i samochod i z regoly robia zakupy raz w tygodniu

pomijam juz fakt ze stalowa do najbogtszych miast nie nalezy, skoro np. taka telepizza nie jest w stanie wyrobic bo maja droższa pizze o 10 zł niz stalowowolskie pizzerie to jak ktos ma bulic za zakupy. Jak dla mnie tylko i wylacznie zakupy awaryjne.

Nigdy nie prowadź dyskusji z debilem... najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a następnie pokona doświadczeniem
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:09  
Cytuj
Witam,

Jeśli są to zakupy na jedną dostawę w najnższym abonamencie to 0 bo masz abonament.

Za jednorazowe większe zakupy na pewno taniej umiech

wybacz, ale nie chcę ujawniać całej polityki mojej firmy umiech przed otwarciem, a przynajmnie przed akcją marketingową.

Jedyne co mogę jeszcze zdradzić to to, że firma zajomwałą się będzie również realizacją recept,płatnością rachunków, usługami pocztowymi i wiele innym sprawami życia codziennego, na które coraz częściej nie mamy czasu.

Pozdrawiam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:16  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Czytajcie troszkę ze zrozumieniem umiech

1)

15 zł tak za sporadyczną dostawę np. jak komuś butla się kończy, tym bardziej, że jest np na działce na grillu umiech

2)

Np dla emerytów codzienna dostawa świeżych produktów w najtańszym abonamencie 50 zł (50 zł na 30 dni = 1.6 zł)

3) marża taka sama jak w sklepikach osiedlowych. Dowóz to tylko dodatek umiech


Myśle ze przeczytałem to ze zrozumieniem.

Abonament jest dla mnie jak łancuch - rozumiesz . Więc ja napewno bym go nie wybrał, więc jak kilka razy w m-cy bym chciał skorzystać z Waszych usług, jestem kasowany 15 zł za każdą dostawe.

Jest to dobre rozwiązanie dla osób starszych ewentualnie chorych ale nie sądze by zdrowy emeryt na Polskiej emeryturze umiech wyskakiwał co miesiąc z tych pieniędzy, bo plan dnia takiego emeryta chyba nie jest tak napięty aby nie miec czasu na poranne zakupy umiech Poza tym napewno nie bedziecie mieć prodouktów aby zapewnić 100 % zadowolenie swojego klijenta ( ktoś wezmie chleb od Was ale bułki woli od innego) więc i tak musi już wyjśc na zakupy.

Myśle ze te 15 zł powinno zabrzmieć 5-7 zł a za zakupy powyzej 30 - 50 zł gratis.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 384
Dołączył: 9 Wrz 2009r.
Skąd: RST-LU
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:20  
Cytuj
Jak dla mnie 15 zeta to nie jest wcale za drogo , charytatywnie tego robil nie będziesz , za wygodę sie płaci . i pewnie jak powstanie to skorzystam , nie mam czasu i wnerwia mnie łażenie na zakupy

pozdrogood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 108
Dołączył: 26 Marz 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:27  
Cytuj
Oby się Ci (Wam) udało z tym interesem, bo pomysł oryginalny, ale...
Popieram poprzedników. Stalowa, to mała mieścina (wszędzie blisko) no i nie oszukujmy się, ale dużo osób nie ma pracy i liczy każdy grosz...
Abonament 50 zł, wydaje mi się za drogi. Za 50 zł starsze małżeństwo przeżyje cały tydzień. A poza tym zakupy zawsze może zrobić za darmo: córka/ syn, wnuczek/wnuczka, czy nawet sąsiad. Zakupy robi się 2 razy w tygodniu.
A poza tym starsi ludzie tylko tyle mają do roboty, że wyjdą na zakupy, pogadają przy okazji z panią ekspedientką. To dla nich rozrywka jezyk


CYTAT
Jedyne co mogę jeszcze zdradzić to to, że firma zajomwałą się będzie również realizacją recept,płatnością rachunków, usługami pocztowymi i wiele innym sprawami życia codziennego, na które coraz częściej nie mamy czasu.


Dużo moich znajomych płaci rachunki przez internet. Zawsze to bez kolejki i bez opłat pocztowych.

Polecam ich, bo ich znam i uważam, że są świetni: www.piksarstudio.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:32  
Cytuj
Do Ktosik:

Sklep jest po to, żeby ZADOWALAŁ klienta. Jeśli ktoś chce chleb od Rostka będzie Go miał, jeśli bułki chce z Zasania - będzie miał a jeśli zażyczy sobie bagietkę z Tesco - też ją dostanie umiech Po to jest abonament. I nie musi być jak łańcuch - ustalasz wcześniej dostawę na np. poniedziałek, środa, piątek - chcesz dodatkwo w sobotę - dzwonisz, meilujesz, skłądasz zamówienie na stronie i Masz - za free bo Masz abonament.

A co do porannych zakupów - kiedyś przyjdzie zima i tak miło już nie będzie umiech zaliczy jeden z drugim glebę na nieodśnieżonym chodniku i się zastanowi umiech

Zresztą wolisz wstać z cieplutkiego wyrka i łązić po mrozie za bułką albo czymś na :klina" czy otworzyć tylko drzwi za 1.6 zł ...

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:41  
Cytuj
rozumiem ze sklep juz jakis prowadzisz ? masz zaplecze wiec sanepid z glowy ? czy bedziesz kupowal wszystko na biezaco ? jakby to byla strona internetowa gdzie mozesz ilestam produktow wyklikac to si ale codziennie nikt nie ebdzie jadl tego samego :] przez telefon srednio tlumaczyc na co mam ochote :] co rozumiesz jako swieze produkty ? warzywa, owoce ? musialbys miec to naprawde swietne bo kazdy takie cos lubi obadac przed raz przywieziesz z dupy i wiecej nie zamowia :] jak buteli braknie na grillu taksiarz za 15 zeta bez problemu przywiezie, a chetnych na to i tak jak na lekarstwo, brakuje mlodym ktorzy sie ze zlociszami licza i wola sie przejsc, a starzy sa zaopatrzeni zazwyczaj :] jakis czas na na dowoz bedzie od zlozenia zamowienia, piszesz ze bedziecie zajmowali sie platnosciami realizacja recept ? ile osob myslisz zatrudniac ? to jest kupa czasu na stanie w kolejkach, a niestety internet wszystkiego nie zalatwi bo wiekszosc bedzie chciala miec pieczatke od urzednika, a nie wydruk z kompa :]
na emerytow za bardzo bym u nas nie liczyl niedomagajacych bedzie niewielu, licza sie ze zlociszami, a kolejne napewno nie beda mieli zaufania do czegos takiego :]
szczegolow nie mozesz zdradzic ale w takiej postaci jak to podales to absolutnie tego nie widze nie w stalowej, jakbys np ustawil sie codziennie do ilustam osob na dostawe pieczywa to jak najbardziej ale tu wszystko chcecie robic masa do ogarniecia :] kilka biurowcow w stalowej jest jakbys tam sie wstrzelil na kompleks, zbieral zamowienia od pracownikow z ranca(jak chcesz ten abonament koniecznie zostawic to nawet jakis grupowy mozna zorganizowac), a przed wyjsciem z roboty bys wsio dowiozl, to mialoby rece i nogi z logistyka przynajmniej by sie problemy rozwiazaly bo za kazdym byle gownem bys kursu nie musial robic :]
w kazdym razie powodzenia :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 22:57  
Cytuj
CYTAT
Zresztą wolisz wstać z cieplutkiego wyrka i łązić po mrozie za bułką albo czymś na :klina\" czy otworzyć tylko drzwi za 1.6 zł ...

pozdrawiam


no chwila... przeciez byla mowa, że 15 zł za dowoz a1,6 to za kilometr poza miastem wiec chyba to troche wiecej....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 23:04  
Cytuj
dyskusja się rozkręca to dobrzeumiech

1,6 zł przy abonamencie (50:30= 1,66)

umiech

pozdrawiam

do If33lG00d :

Logistyką dostaw się nie martw - temat jest do ogranięcia umiech

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 23:18  
Cytuj
wszystko jest do ogarniecia, ale o to chodzi zeby sie jak najmniej narobic i jak najmniej owkurwiac :] rozumiem ze watpliwosci chcac nie chca rozwiac nie mozesz :] napisz chociaz ile osob w tym bedzie bralo udzial i czy masz swoj sklep :] to sporo powie a tajemnica chyba niewielka ;-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Cze 2010r. 23:22  
Cytuj
ifelek ->
CYTAT
Witam,

Już niedługo powstanie sklep spożywczo przemysłowy z dostawą do domu. Mam do Was klika pytań, czy pasują Wam takie opcje:

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 00:11  
Cytuj
ano wlasnie nie wiem jak to kminic :] no niby ma powstac sklep, ale z opisu bardziej wyglada mi to na sprzedaz uslug a nie produktow, bez sensu np jezdzic po bagietki do tesco jezeli bylyby swoje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 00:23  
Cytuj
ale jeśli klient chce tescowe i będzie miał abonament to dostanie tescowe czytałeś....a jak to rozumieć to indywidualne podejście każdego.....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 00:43  
Cytuj
przy odpowiedniej reklamie może wypalić
tylko to 15 zeta mnie odstrasza..., słowa abonament po prostu nie "trawię" może inną nazwę wymyśl? no i jakąś elastyczność tej...dyspozycyjności? smiech2
powodzonka na tym trudnym rynku umiech

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 00:45  
Cytuj
to jest za indywidualne ;-) ale nic szczekajmy ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 65
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Rzeszów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 02:15  
Cytuj
wilgny coś takiego w STW? hehe bardzo marniutki pomysł. nie radzę....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 08:16  
Cytuj
If33lG00d - a widziałeś gdzieś w STW by którś sklep "produkował" swój chleb i bagietki?

Jeśli klient jest aż tak wybredny, że z produktów stalowowolskich i okolicznych piekarni nie wybierze nic dla siebie i zażyczy sobie bagietkę z tesco (bo jak zeschnie to idealnie się nadaje do trzepania dywanów) to pojedzie kierowca po taki produkt i go dostarczy.

do hilfe24; a co to samo otwiersz? umiech

pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 08:29  
Cytuj
Wnioskuje ze to nie będzie sklep ( czy będzie mozna Was odwiedzić indywidualnie, bedziecie mieć swoj punkt czynny od 5 do 24) tylko firma który przywiezie, załatwi, zrealizuje ?

Wilgny widziałeś sklep który zadowalał klienta, chyba ktoś inny jest od tego umiech , sklep moze najwyzej spełniać oczekiwania.

Mam pytanie jeżeli wykupił bym u Was abonament i zazyczył sobie zakupy 2x dziennie, do tego dojdzie moje zapominalstwo i czasami wyjdzie 3x dziennie - czy ciągle bedzie ta sama opłata 50 zł ? ( bo mam abonament)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 201
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Cze 2010r. 08:48  
Cytuj
to będzię normalny, "fizyczny" sklep, który będziesz mógł codziennie odwiedzić. Sprawy indywidualne - a Twoja jest indywidualna - będą miały indywidualną ofertę. 50 zł to jest baza.

A co do zadowolenia umiech :

Jeśli klient znajduję w sklepie to czego chce - to jest to spełnienie jego oczekiwań, natomiast jeśli dodatkowo zakupy ma dostarczone do domu a dodatkowo jeszcze może przy tym wysłać listy, zrealizować receptę, czy zapłącić za prąd to jest zadowolny z takiej usługi umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zakupy »