NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
okna,
Posty: 31
Dołączył: 17 Lut 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 11:24  
Cytuj
Witam !chcę wymienić okna ,wiem wiem , jest masa firm ,ale kto wymienia naprawdę solidnie (nie trzeba sprzątać tydzień później) no i ceny ma rozsądne?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 11:24  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 85
Dołączył: 5 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 12:11  
Cytuj
ja ostatnio wymienialam okna za skrzydło balkonowe i za 2 okna pokojowe zapłaciłam 1800 zł z montażem (gdzie 500 zł za okno i 100 zł za montaż z piankowaniem i obróbką na ścianach)jezyk uważam że to nie dużo w porównaniu ze stalową wolą gdzie tutaj poniżej 2000 zł nie chciał nikt wymienić a firma solidna bo sprzątneła po sovbieumiechumiechumiech uśmiecha okna wymieniałam w zaklikowie u Dariusza Szyszki uśmiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 86
Dołączył: 11 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 21:40  
Cytuj
ja polecam Pana Chmure ze St.Woli - ekspresowa wymiana, pelen profesjonalizm i przystepne ceny umiech ja jestem bardzo zadowolona!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 18 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Cze 2010r. 14:47  
Cytuj
E tam,

Jest tyle firm, że można by zwariować.
Wymienianie tu kogokolwiek jest mało wirygodne.

Najlepszą rekomendacją są znajomi lub sąsiedzi.

Jak widzisz, że komuś montują zapytaj potem czy są zadowoleni.
Cena i reklama to nie wszystko.
Nawet najlepszy produkt jak żle zamontowany jest do bani.

Firmy się reklamują, oczerniają innych, wychwalają siebie pod niebiosa i takie tam. Ogólnie różnie to jest.

Jak ktoś kogoś oczernia to lepiej od razu uciekać.
Tylko miernoty sięgają po takie środki bo brak im swoich argumentów.
Zresztą nikt na poziomie tego w branży nie robi, jedynie nieudacznicy.

Najlepiej zapytać komu montowali i gdzie i tam szukać informacji o zadowoleniu z produktu i całokształtu.

A już najlepszą rekomendacją jest informacja o zakupie sprzed roku. Wtedy wychodzi kto wziął kasę i kamień w wodę a kto dalej dba o swoja renomę w razie potrzeby.

Człowiek myślący, wydający czasem kilkanaście tysięcy złotych właśnie tym się kieruje przy zakupie a nie ładną gadką z wkładką zakamuflowanych lub nie oczernień pod kątem konkurencji.

Pamiętajcie czym więcej oczernień tym wiekszy krętacz.

Miłych zakupów umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Cze 2010r. 00:15  
Cytuj
Smutna prawda jest taka że po roku nie ocenisz czy okna są ok conajwyżej zobaczysz czy się dobrze otwierają.
Jest kilka firm które cenią się ale okna produkują od wielu lat i są ludzie którzy montowali je 10 czy 15 lat temu i nie narzekają.
nie chce robić reklamy tym firmom ale prawdą jest że i oka z krakowa i z sokołowa przeneisione pod kraków pomimo wysokiej ceny są na lata

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 15:33  
Cytuj
Witam, zwracam sie z tym samym pytaniem. Ktora firme polecacie przy wymianie okien. Jesli ktos moze to prosze podac orientacyjne ceny okien uwzgledniajac ich wymiary oraz cene montazu. Z gory dziekuje, za odpowiedzi. Pozdrawiam jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 16:53  
Cytuj
Przede wszystkim trzeba się zastanowić jakie chcemy okna:
- drewniane
- plastikowe
- alu - ale w domach tego się raczej nie montuje umiech

Jedna firma może produkować świetne okna plastikowe, ale beznadziejne drewniane.

Ja wole okna drewniane, są na lata, możliwość ich renowacji, są naturalne, przy ew. pożarze nie wydzielają tyle szkodliwych substancji co PCV, dobry surowiec (klejonka) na okna drewinane gwarantuje ich trwałość

Okna PCV, z czasem robią się żółte (choć, obecna technologia, obecne profile bardzo długo zachowują swoje pierwotne kolory), łatwo je utrzymać w czystości, ale i same się łatwiej brudzą.

W przypadku zakupu okien drewnianych warto zapytać producenta o klejonkę, czy posiada odpowiednie certyfikaty, o jej pochodzenie.

Montaż, nawet najlepsze i najdroższe okno, źle zamontowane to w błoto wydane pieniądze.

Podstawowy błąd: pianka montażowa wbrew swojej nazwie NIE SŁUŻY do MONTAŻU okna ! Ona ma jedynie uszczelniać styk ościeżnica - mur. Okna montujemy na kotwy, dyble. Te ostatnie są wykorzystywane nagminnie, zbędnie. Montaż na dyble uszkadza ościeżnicę, jest brzydki estetycznie. Za to jest dużo prostrzy w zastosowanie, dlatego tak popularny.
Kotwy montujemy w okolicach naroża (10-15 cm od naroża), oraz pod słupkami, dodatkowo w połowach wysokości (szerokości), w przypadku okien ciężkich (np. dębowych czy też z szybami antywłamaniowymi należy jeszcze zagęścić kotwy).
Niedopuszczalne jest klinowanie okna na długości ramiaka (chyba, że w danym miejscu występuje słupek, czy ślemię).

W zależności od konstrukcji ściany, okno ma swoje położenie w murze. Inaczej okna się montuje w ścianach 2W (do stuku z ociepleniem), inaczej w 3W (w warstwie izolacji), a jesczze inaczej w ścianach 1W.

Kiedyś uszczelniało się, gazetami, słomą, dzisiaj uszczelniamy pianką montażową (czasem taśmą rozprężną)!

w blokach, często mamy przypadek, gdzie po bokach okna, nie ma sciany, a jedynie wypełnienie z płty pilsniwoych. Jedynie górą i dołem mamy element żelbetowy (czy też z cegły).
Niedopuszczalne w takim przypadku jest montowanie okna jedynie do dołu i góry (bo po bokach nie ma montować do czego). Jedynym rozwiązaniem jest wstawienie np. kątowinka, czy cewownika utwierdzonego na dole i górze. Dopiero do niego montujemy okno.

Pamiętajmy. Najlepsze okno źle zamontowane szybko nas zawiedzie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 20 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 16:58  
Cytuj
ześ sie panie sm naprodukowalsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 14 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 17:29  
Cytuj
oknoplast - solidne okna z krakowa . miesci sie siedziba w rozwadowie przy glownej drodze. pozdrawiam good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 13 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Lip 2010r. 19:24  
Cytuj
Wiadome, ze okna drewniane sa lepsze, ale ich cena w stosunku do okien plastikowych jest znacznie wyzsza i nie kazdy moze sobie na nie pozwolic. Jesli chodzi o okna plastikowe, to ktora firma w Stalowej Woli ma najlepsza oferte uwzgledniajac zarowno cene okna i montazu ? Prosze o jakies konkrety umiech:cwaniak:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 12 Lip 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2010r. 08:57  
Cytuj
A więc ja mam ten sam problem i zastanawiam sie nad wymiana okien i niewiem ktorą firme wybrać dzisiaj ruszam na miasto pojeżdze popytam zobacze na ile wycenią wymiane poszczegolne firmy umiech jeżeli dowiem sie jakichs konkretow dam znac umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
liz
liz
liz
Posty: 55
Dołączył: 26 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2010r. 09:16  
Cytuj
ja bralem w Gawo okna avante (wg sprzedajacego mercedes wsrod okien), kultura pracy tych okien pozostavia troche do zyczenia. okucia byly niedawno regulowane a juz strzelaja i trzaskaja. Brama garazowa (tez wg sprzedajacego mercedes - normstahl)zamontowana kiepsko. Byli juz regulowaci (chodzila dobrze 2 tygodnie)i teraz znowu bede ich wzywal bo brama na pilota ale trzeba pomagac rekami bo mechanizm sam zamyka ja tylko do pewnego mometu i jak sie reka nie pomoze to wraca. Kupa kasy za okna i brame, a dzialaja jakby byly z niskiej polki, a brama jeszcze nizej

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 23 Lut 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Wrz 2010r. 12:36  
Cytuj
Niestety pytajcie u znajomych ,którzy wymieniali a najlepiej idzcie zobaczyć sami jak wyglądają i pracują okna.

To jedyna rzetelna metoda.

Sprzedawcy wychwalają swoje, a oczerniają konkurencję ( moje to mercedes a ich to badziew).
Piękna gadka niejednego urzekła a potem płakał b nie sprawdził.


Najlepiej od takich uciekać jak najdalej albo prosić o namiary klientów u których można ooglądać (najlepije trzech czterech żeby do znajomego nie odesłali).

I wszystko wtedy bedzie jasne.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2010r. 13:13  
Cytuj
Tylko nie kupuj w rozwadowie, oszczędź sobie tego co ja przeszłam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 16 Wrz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2010r. 21:55  
Cytuj
CYTAT
Tylko nie kupuj w rozwadowie, oszczędź sobie tego co ja przeszłam.




Witam!
Ja właśnie mam okna z rozwadowa firmy Jezierski i jestem bardzo zadowolona to chyba zależy gdzie kupiłaś z tego co wiem w rozwadowie jest kilka salonów.

POLECAM PANA CHMURE! Okna i montaż rewelacja. Jestem zadowolona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2857
Dołączył: 17 Maja 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Wrz 2010r. 22:23  
Cytuj
ja kupowalem w drew panelu w rozwadowie 4 lata temu i mucha nie siada :]

Sprzedam
iPhone 6 64GB Gold
nowka sztuka w zafoliowanym pudelku, cena 2700 do negocjacji- wiadomosc pw
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Wrz 2010r. 10:13  
Cytuj
Nie, to nie te firmy o których piszecie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Wrz 2010r. 20:49  
Cytuj
Bardzo proszę o wycenę firmy które zajmują się stolarka okienną
WYMIARY OKIEN

szerokość- 150x wysokość 150 - 4szt- symetryczne komory R+RU
90x150 - 2szt - RU
170x150- 1szt - R+RU symetryczne
90x130- 2szt - RU
120x120- 3szt - jedno komorowe RU
150x230-1szt z ruchomym słupkiem, poprzeczka poziomą
150x210-1szt z ruchomym słupkiem, poprzeczka poziomą RU
90x210-2szt z poprzeczką, uchylne
OKNA białe w klasie A , 5-komorowe
Proszę o podanie ceny netto bez montażu
i kontakt
POZDRAWIAM
mail pawelr147_(at)_onet.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »