NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
dlaczego ptaki bija w okno ?:],
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:08  
Cytuj
przyciemnilem szyby w pokoju folia samochodowa dosyc ciemna i sie zaczelo ^^ 1-2 razy dziennie, ptak wpada w moje okno i to nie tak ze puknie, tylko przy....la fest, a ja nie spieszac sie moge zejsc na dol i zgarnac go do gara jakby byla potrzeba, jakies pomysly dlaczego tak sie dzieje ?:]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:14  
Cytuj
Jak dosyć ciemna to może ptaszysko sobie myśli, że to jakaś dziura jest czy coś takiego, bo wcześniej jak nie miałeś naklejki tylko samą firankę to widziały to sobie jako przeszkodę nie wiem. Jaskółki np. bez oporu lubią sobie tak śmigać
Btw, masz okazję żeby sprawdzić jak smakuje niedzielny obiad z kilku wron zamiast kurczaka good.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:40  
Cytuj
ta odchowane na hucienej paszy !!!
muszą byc extra, szkoda ze nie świecą Pgood:

ps gdzies tu wyczytalem, cos o odbiciu !!!
lukales jak wyklada szyba od zewnatrz ??
w sensie czy nie jak by lusterko umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:56  
Cytuj
narazie sama drobnica szkoda schodzic ^^ 2 bocianie gniazda mam przy chalupie moze sie jaki zapedzi smiech2
tak zerknalem, czarna dziura, lustro w zadnym razie z bardzo bliska jedynie sie obadac mozna :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 715
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 19:35  
Cytuj
A może życie im sie nie podoba i maja nadzieje na szybka i bezbolesna śmierć?? Wolą wylądować jako posiłek niż żyć marnym życiem. Daj ogłoszenie że oddasz za darmo ptactwo na rosół. Biednych studentów dokarmić należysmiech2

Boże, daj mi cierpliwość, bo jak dasz siłę to ich rozp*erdolę!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 21:12  
Cytuj
CYTAT
przyciemnilem szyby w pokoju folia samochodowa dosyc ciemna i sie zaczelo ^^ 1-2 razy dziennie, ptak wpada w moje okno i to nie tak ze puknie, tylko przy....la fest, a ja nie spieszac sie moge zejsc na dol i zgarnac go do gara jakby byla potrzeba, jakies pomysly dlaczego tak sie dzieje ?:]


Jakiś Ty kreatywny IFG jezyk nie pomyślałabym.... poluj na gołębie, podobno rosołek z gołębi najlepszy jezyk Jak można przyciemniać okna folią samochodową smiech2 nie no spoko, pozdrawiam jak zwykle miło

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 21:36  
Cytuj
Jak Ci sie bocian właduje w okno to może wlecieć do srodka czasami goodgood Ale.. po co przyciemniałeś szyby w pokoju nie rozumie? nie lepiej było żaluzje albo jakieś rolety? smiech2 ale żeby przyciemniać? hm.. u mnie czasami nietoperz w szybe stuknie w nocy i nie wiem co sie z nim dzieje bo tylko zakwiczy tak i cisza smiech2

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 21:52  
Cytuj
bocian nie wleci bo antywlamaniowa to sie nie przebije smiech2 pozbylem sie firanek pozbylem sie zaslonek, nic nie dynda za okno nie leci, jak chce moge na cala szerokosc otworzyc i nie patrzec jak firanka sie dziurawi :] rolet/zaluzji nie zakladalem bo nic bym nie widizal, tak zamykam wszystko jak na dloni, a ja moge nawet z gola dupa biegac ^^ wieczorem mam zapalone swiatlo, uchyl w oknie, cmy i komary sie nie pchaja, a byla masakra :]
pozdrowienia od wiesmaka lady^^ jak zwykle mile

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 22:35  
Cytuj
Ah.... no prawie i by się miło zrobiło... jakoś mało złośliwy jesteś czyżbyś niedomagał jezyk
Dobry wieśmac nie jest zły smiech2smiech2smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 23:00  
Cytuj
juz chyba wiem w czym byl problem ^^ przez ten caly czas siedzailem na blueconnect z ery i dlatego taki upierdliwy bylem :] dzisiaj pierwszy dzien na 70kb radiowki i ze mnie uszlo :]
btw nie wierze ze pani aglomeracja slaska/wysoki obcas/sephora dobre slowo o wiesmakach napisala ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 04:20  
Cytuj
FoxyLady
a czym folia mieszkaniowa ???

no k.....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 07:28  
Cytuj
CYTAT
juz chyba wiem w czym byl problem ^^ przez ten caly czas siedzailem na blueconnect z ery i dlatego taki upierdliwy bylem :]


będę tęsknić jezyk

CYTAT
nie wierze ze pani aglomeracja slaska/wysoki obcas/sephora dobre slowo o wiesmakach napisala ;]


No widzisz jak Cie zaskoczyłam, nie spodziewałbyś się smiech2smiech2smiech2
IFG, mam nadzieje ze na tej foli nie porobiły się załamania od powietrza, jak na niektórych autachjezyk Pozdrawiam, ciepło i słonecznie umiech

Foxy

P.s
CYTAT
PITUCH:
FoxyLady
a czym folia mieszkaniowa ???

no k.....


No włąśnie, no k..... wszystkim co wymienił IFG, a nie użył:]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Cze 2010r. 15:18  
Cytuj
slonce wychodzi to jakos bardziej do zycia jestes :] w zimie to tragedia byla ^^ w razie potrzeby daj znac blueconnect na polce lezy :]
zostawilem sobie pecherza wielkosci piesci i jak mi sie nudzi to siadam na parapecie i prowadzam go po calej szybie :]

ano nie wszystkim foxy, taka folia z prawdziwego zdarzenia na chalupe to folia zewnetrzna ^^ jest kilka razy drozsza, podobno wypada ja montowac od zewnatrz, a nie na otwartym oknie od srodka, musialbym rusztowania rozkladac, sporo wywalonych nie za fajnie pieniedzy i pognieciona cebula, dziekuje za takie rady jezyk zawsze wiedzialem ze mozna na ciebie liczyc ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 09:40  
Cytuj
CYTAT
slonce wychodzi to jakos bardziej do zycia jestes :] w zimie to tragedia byla ^^ w razie potrzeby daj znac blueconnect na polce lezy :]


Ba! Jak będę czuła niedosyt złośliwości i uszczypliwości to nie omieszkam Cię powiadomić

CYTAT
ano nie wszystkim foxy, taka folia z prawdziwego zdarzenia na chalupe to folia zewnetrzna ^^ jest kilka razy drozsza, podobno wypada ja montowac od zewnatrz, a nie na otwartym oknie od srodka, musialbym rusztowania rozkladac, sporo wywalonych nie za fajnie pieniedzy i pognieciona cebula,


Masz racje, jeszcze byś spadł z tego rusztowania i sobie krzywdę zrobił.

CYTAT
dziekuje za takie rady jezyk zawsze wiedzialem ze mozna na ciebie liczyc ;]



Polecam się na przyszłość!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 10:05  
Cytuj
To tylko IFG moze meic taki problemsmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 212
Dołączył: 10 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 11:33  
Cytuj
Jak nie siłą to sposobem.umiechWolę mało stylową prowizorkę niż męczyć się w wielkim stylu. good Przynajmniej nikt ci nie zagląda w okna i nie komentuje jakie masz firanki, bo i to się często zdarza. smiech2 Nie kumam takich ludzi i już. :szok: Z tego samego powodu nie odsłaniam żaluzji ( chyba nie są stylowe ups...). smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »