NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Moto-Cross-Sigma, Co sądzicie ?
Posty: 15
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 20:02  
Cytuj
Czy ktoś z was robił tam prawo jazdy ? Jakie są wasze opinie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 20:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 21:56  
Cytuj
A co chcesz kolego dokładnie wiedzieć na temat tego ośrodka? Ja robiłem w nim prawo jazdy na kategorię A i B w 2006 roku, kiedy to jeszcze chodziłem do ZS nr 1 przy ulicy hutniczej. Chętnie pomogę jak cośumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 167
Dołączył: 27 Lis 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:14  
Cytuj
Ja właśnie robie tam prawo jazdy, jestem zadowolona instruktorzy są wporządku, prowadzący kurs świetnie tłumaczy, zdawalność w jest na drugim miejscu z rangingu ośrodków szkolenia. Wielu moich znajomych robiło tam prawko i zdali za 1-2 razem umiech

Niestety, przyszłość nigdy nie przychodzi - zawsze jest teraźniejszość.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 13 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:25  
Cytuj
Owego czasu, gdy robiłem tam prawko to gdybym mógł wybrać inny ośrodek to z pewnością bym to zrobił. Dlaczego? Otóż często zdarzało się, że instruktor się spoźniał albo kończył jazdy 10, a nawet 15 minut wcześniej. Na koniec podliczając to w całość wychodziło tego czasu sporo, który umknął mi niestety. Zdawalność jest okej, z tego co mi wiadomo ośrodek jest w czołówce jeżeli chodzi o Stalową Wolę, często miałem okazję jeździć do Tarnobrzega na 2-3 godzinki, także zaliczam to jako wielki plus. Gdy ja robiłem prawko na kategorię B uczyłem się na Oplu Corsa, w przyzwoitym stanie technicznym. Ceny bardzo konkurencyjne. Instruktorze też w miarę. Na koniec dodam, że kat. B zdałem za drugim razem, kat. A za pierwszym. Wybór należy to Was.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »