NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Fontanna, Kiedy włączą tą fontannę
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 14:16  
Cytuj
Juz mnie krew zalewa jak patrzę na bezczynność naszych władz.
Codziennie przechodzę w poblizu nieczynnej fontanny. W oklicy przechadza się mnóstwo osób starszych i matek z malutkimi dziećmi. Fontanna była takim punktem bazowym wokól którego był przyjemny chłód i mozna było dzieciakom pokazać i posiedziec w pobliżu. A teraz pustynia, po co w ogóle stoi ta betonowa konstrukcja. Jesli miasto stworzyło fontanne to niech bedzie konsekwentne i ciągnie jej utrzymywanie. Czy naprawde to k9osztuje takie bajońskie sumy?/ W innych miastach jakos przez lata działaja ale u nas to się oczywiście nic nie da. Pan ZAborowski przeciez niedawno obiecywał włączenie, nawet był artykł a tu cisza. Po prostu bylejakość i beznadzieja w tym mieście../.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 14:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 9 Cze 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 14:27  
Cytuj
masz racje. nic w tym mieście nie funkcjonuje tak jak powinno. Nie ma nawet gdzie posiedziec, odpocząc wszedzie tylko odrapane ławki, sterty smieci. Nie wspominajac o jakims porzadnym parku. Pewnie jeszcze dlugo minie zanim puszcza wode do fontanny-oszczednosci. Ale zazwyczaj tak jest oszczedza sie marne pieniadze na pierdolach jak mozna by było gdzie indziej.zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 15:39  
Cytuj
Wydaje mi się że jest zepsuta, a czemu jej nie naprawią to już nie wiem. Może koszty?? A może nie naprawią bo naprawiają co roku, a gnoje psują???

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 16:02  
Cytuj
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek
Obrazek

goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 08:30  
Cytuj
CYTAT
Wydaje mi się że jest zepsuta, a czemu jej nie naprawią to już nie wiem. Może koszty?? A może nie naprawią bo naprawiają co roku, a gnoje psują???


Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 12:28  
Cytuj
Moze i zepsuta ale i zanieczyszczona jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 181
Dołączył: 22 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 21:23  
Cytuj
Z tą fontanną to jest jedna wielka masakra według mnie w Stalowej powinno być takie miejsce np. w parku, że móc sobie usiąśc np na trwie jak jest w duzych miastach pospacerowac a nie gdzie nie pojsc tam jakies problemy w parku ,,miejskim" jeżdżą pociągi a w innych peło meneli a jak jest już kawałek zieleni to zakaz deptania trawy. Zero miejsca do relaxu a władza ma wszystko gdzieś.

I\'d rather be hated for who I am, than loved for who I am not.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 25 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 02:26  
Cytuj
CYTAT
w parku ,,miejskim" jeżdżą pociągi a w innych peło meneli a jak jest już kawałek zieleni to zakaz deptania trawy

Już będzie można deptać trawę good
http://wiadomosci.wp.pl/wid,12339331,drukuj.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 04:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Wydaje mi się że jest zepsuta, a czemu jej nie naprawią to już nie wiem. Może koszty?? A może nie naprawią bo naprawiają co roku, a gnoje psują???


Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.


Dobry Ty jesteś nabijacz postów!! już 3 raz czytam to samo napisane przez ciebie w 3 różnych tematach mlotekgood

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 07:31  
Cytuj
Huraa1! Wreszcie włączyli. Przechodze sobie wczoraj i własnym oczom nie wierzę, nareszczie działa. Mam nadzieje, że całe wakacje pociagnie..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 13:33  
Cytuj
No taaak . Teraz trzeba kogoś pociągnąć jeszcze do odpowiedzialności . Bo to co widać (patrz foto) to jest nic innego jak celowe i bezmyślne narażanie na śmierć . Prokurator się kłania.
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/98288d970dc91de7.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a462678cfc5b2e3e.html

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/df6cf4386c22af35.html

Nie wiem jak wstawić fotki żeby się otwierały tutaj ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 16:50  
Cytuj
To, że kable wystają kable to nic nie znaczy...
Prąd w nich nie płynie wiec.. po co taki szum?

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 17:21  
Cytuj
Skoro nie płynie prąd to po co są poskręcane prowizorycznie (bez użycia kostek)i zaizolowane? A nawet jeśli nie ma tam prądu , to można tą dziurę zabezpieczyć jakimś kawałkiem blachy nawet ze względów estetycznych. Ale po co ? No nie StefanS51 ? Po co ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 19:50  
Cytuj
Może obecnie nie posiadają zaślepki do tego??zaklopotany

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 20:14  
Cytuj
To jak nie posiadają to niech jej nie uruchamiają!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 20:14  
Cytuj
To jak nie posiadają to niech jej nie uruchamiają!!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 20:56  
Cytuj
Ja nie widzę w tym nic złego że wystają przewody na dodatek są one w osłonach, nie wystają zatem gołe druty miedziane które mogłyby spowodować jakiekolwiek niebezpieczeństwo.. Mam nadzieję, że i to zostanie nie długo zakryte całkowicie żeby nie kuło ludzi w oczy.
Dzisiaj szedłem koło tej fontanny o godzinie 14.20 i gorszym widokiem były dla mnie dzieci w wieku no może 10 lat kąpiące się dosłownie w tej fontannie byli że tak to ujmę w (gaciach) biegali po brzegu tej fontanny i to jest niebezpieczne wg mnie.. przecież jakby sie taki wyglebał złamanie albo skręcenie gotowe.. wtedy płacz.
Warto było by nad tym pomyśleć.. by napisać przed fontanną jasno ZAKAZ KĄPIELI! wykrzyknikwykrzyknik

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
Ja nie widzę w tym nic złego że wystają przewody na dodatek są one w osłonach, nie wystają zatem gołe druty miedziane które mogłyby spowodować jakiekolwiek niebezpieczeństwo.. Mam nadzieję, że i to zostanie nie długo zakryte całkowicie żeby nie kuło ludzi w oczy.
Dzisiaj szedłem koło tej fontanny o godzinie 14.20 i gorszym widokiem były dla mnie dzieci w wieku no może 10 lat kąpiące się dosłownie w tej fontannie byli że tak to ujmę w (gaciach) biegali po brzegu tej fontanny i to jest niebezpieczne wg mnie.. przecież jakby sie taki wyglebał złamanie albo skręcenie gotowe.. wtedy płacz.
Warto było by nad tym pomyśleć.. by napisać przed fontanną jasno ZAKAZ KĄPIELI! wykrzyknikwykrzyknik


a jak dziecko złapie taki przewodzik mokrą ręką... ??co

\"Nigdy nie mów wszystkiego, co wiesz, ale wiedz zawsze, co mówisz.\"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 336
Dołączył: 6 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 21:10  
Cytuj
W ten sposb przewody sie izoluje w domu!! i kazdy odpwoaida za swoje bezpieczenstwo a tutaj?? kpina jakas!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Cze 2010r. 21:22  
Cytuj
Mokre to te kable są na pewno cały czas i nie ulega to wątpliwości, gdyby miało być zwarcie i kogoś zabić czy porazić było by już dawno.. no ale jednak nie powinno to tak sterczeć jakby nie było.:cwaniak:

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 07:58  
Cytuj
Ciekawe ile będzie działać ta fontanna? Pewnie dopóki gnoje nie zniszcza czegoś, albo jakis poważny wypadek się stanie.
Praktycznie nie ma dnia zebym nie widziała tam kapiącej się bandy dzieci. Myslę,że ktos powinien coś z tym zrobić. Byłam wczoraj i juz było ok. 18-tej jak sie kapało towarzystwo ok 5 osób w wieku 10-12 lat. Zabawy w wodzie sa bardzo agresywne. Polegają na spychaniu się na wzajem z murka do wody, wsadzaniu rak do wodotrysku i ochlapywaniu wszystkich postronnych osób. Nie mówiąc już o tym że i małe dzieci chodzą a raczej biegaja po brzegu czesto nawet rodzice na to nie reagują. Cieszą się,że dzieciaki maja zabawę. Myslę,zecoś sie powinno z tym zrobić żeby ten proceder ukrucić. Ostatnio mówili w teleekspresie,że jakies wyrostki wykąpały sie noca w fontannie nagrał ich monitoring i skończyło sie to 1500 zł grzywny.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 1 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 08:02  
Cytuj
A może okratować? oczywiscie wysokim okratowaniem.Fajnie by to wyglądało haha.. Ale znajac zycie to zaraz by dziurę wycieli, albo na złom rozkradli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 551
Dołączył: 4 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 08:32  
Cytuj
CYTAT
Nie wiem jak wstawić fotki żeby się otwierały tutaj ...


pobierz kody/bezpośredni link do zdjęcia i wstawia się
w img /img

, albo prawy przycisk myszy/pokaż obrazek i (link z roz. .jpg) j/w

Obrazek

ps. jeśli płynie tam prąd to jest fuszerka i pewnikiem to zasłonią, albo wyłączą - makabra.

I w ciekawych czasach żyć nam przyszło - niestety, konserwatystą jest ten kto woli kobiety. Pozdrawiam myślących.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2231
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2010r. 21:21  
Cytuj
Z tym kąpaniem sie dzieciaków to masakra.. i zle sie to skonczy. Powinien byc prze fontanną jakis regulamin good

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »