NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
skandal w Stalowej Woli !!!!,
Posty: 2215
Dołączył: 7 Kwie 2010r.
Skąd: z 2irlandii:-) tuska
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 22:57  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 22:57  
Cytuj

"Naród, który zabija(abortuje)własne dzieci, jest narodem bez przyszłości
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:09  
Cytuj
Wklej to w aferach POuśmiech

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2230
Dołączył: 7 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Cze 2010r. 23:13  
Cytuj
No przecież to juz było że jakiś gnojek urwał kibel w Planecie.. a tak na marginesie skopałbym mu dupsko! Przyjdzie taki typ urwie kibel i potem sa problemy z wejsciem do planety, ja osobiscie nie mam ale czasami widze jak przychodzą normalni ludzie widać ze chca pobawic ale nie maja 18 lat, i wołają od nich dowód a przyjdzie ekipa gnojów to takich wpuszczaja bez problemowo, na dodatek sprzedaja alkohol!

:)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Marz 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 00:14  
Cytuj
Ja nie wiem gdzie sa rodzice? Zeby dziecko w wieku 16 lat lazilo po dyskotekach w dodatku pijane i jeszcze demolowalo toalety! Szok ! Patologia! No ale tez wielkie brawa dla wlascicieli i ochrony stalowowolskich dyskotek ze dorabiaja sie na pijanych dzieciach. zawsze to pare groszy jak zaplaci wstepa i wypije ze 2 piwa bo przeciez wiecej takiemu nie trzeba a jak kibel rozwali no to juz do sadu! smiech2scianamlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 02:22  
Cytuj
Do tych Naleśników wyżej!

Skoro jesteście tacy mocni to podajcie chociaż jakieś namiary na siebie to może wtedy słownie wytłumaczycie temu "16-latkowi" co o tym myślicie?? ;) ale pewnie nie starczy Wam na to odwagi! i potraficie być mocni po drugiej stronie monitora a tak to sraka w majtach!

Pozdro Pajace!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 03:55  
Cytuj
xxxx1938

prawo hamburabiego
łapy obciać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 04:13  
Cytuj
xxxx1938

mam nadzieje ze ziom zmadrzeje
ciekawe jakby on zareagowal za te 5-10-20 lat , jakby kiedys ktos przyszedl do jego knajpy i ja rozpie.... ???

co mnie wpienia, najgorzej, jak go skarza, to za te 5-10-20 lat i tak otworzy knajpe i tak dostanie koncesje na alkohol

wiec do unijnych krajow nam daleeekooooo
tam juz nie dostanie nigdy

polskie prawo sucks !!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 10:19  
Cytuj
Właściciel lokalu powinien dostać jeszcze kare za tą sytuacje, dlaczego ? Bo wpuścili niepełnoletnią osobe i na ich terenie maloletni spozywał alkochol, ewentualnie wpuścili maloletniego pod wpływem alkocholu.

Tylko teraz nr.1 jest kibel a nie pytanie w jaki sposób ta osoba się tam znalazła. Z tego co pamiętam ochrona jest w tym przedsionku. Więc moze warto wyciągać konsekwencje od osób dojrzalszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 11:36  
Cytuj
nikt z Was nie był przy tym i jedynie co to opieracje się na faktach opisanych przez pismaków! więc nie pierdolcie czy to On rozwałił! bo skoro nie wiesz! nie było Cie przy tym! więc nie pisz głupot i zastanów się! a jak tacy dalej mocni jestescie to wytłumaczcie słownie na zywo temu "16-latkowi" co o tym myslicie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 245
Dołączył: 8 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 11:55  
Cytuj
Zaraz, zaraz na jakiej podstawie odpowie przed sądem dla nieletnich? 16 latek rozbił kibel, co stanowi mienie prywatne, w grę w tej sprawie wchodzi jedynie powództwo cywlne. Domyślam się, że 16 latek odpowie za to, że był pijany, a sąd będzie dociekał jak 16-latek wszedł w posiadanie alkoholu. Właściciele kluby, są chyba niespełna rozumu dzwoniąć na policję, mogą teraz stracić koncesję, zapłacić wyskoką karę, itd. Gdyby 16-latek ukradł kibel to byoby to o innego, bo wartość przedmiotu kradzieży wynisi wtedy powyżej 250 zł.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 52
Dołączył: 25 Maja 2009r.
Skąd: Żelazowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 18:24  
Cytuj
xxxx1938 ty jakiś ograniczony jesteś czy może kolega tego typa od rozbijania kibli? Tak cię rajcuje rozwalanie cudzego mienia? Pewnie wyznawca JP100%.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Cze 2010r. 23:15  
Cytuj
CYTAT
Do tych Naleśników wyżej!

Skoro jesteście tacy mocni to podajcie chociaż jakieś namiary na siebie to może wtedy słownie wytłumaczycie temu \"16-latkowi\" co o tym myślicie?? ;) ale pewnie nie starczy Wam na to odwagi! i potraficie być mocni po drugiej stronie monitora a tak to sraka w majtach!

Pozdro Pajace!!


nie zauważyłam
abyś Ty podał swoje namiary
a może sraka w majtach??

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 02:09  
Cytuj
Czytaj k.... ze zrozumieniem!

nikt z Was nie był przy tym i jedynie co to opieracje się na faktach opisanych przez pismaków! więc nie p.... czy to On rozwałił! bo skoro nie wiesz! nie było Cie przy tym! więc nie pisz głupot i zastanów się! a jak tacy dalej mocni jestescie to wytłumaczcie słownie na zywo temu "16-latkowi" co o tym myslicie!


Jakbyś zauważyła to Ja nie cisne na chłopaka i nie wyzywam Go tak jak te Pajace którzy w normalnym swiecie nie mają włąsnego zdania i ich słowa nic nie znaczą! umiech tak jak i Twoje! Pozdro Naleśniku! :]

coś ty taki nerwowy?? I kultury trochę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1767
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 06:21  
Cytuj
haha jaki autor taki tematmlotek a ty chłpocze od naleśników raczej nie masz nawet tych 16lat,więc skończ szczekać przed kompem bo zgrywasz się na twardzielapotluczony a jak już napisano sam się nie ujawniłeśnie wiem
co do sytuacji z kiblem prawda jest taka że młodzierz nam niestety idiocieje, miesza im się świat witualny z rzeczywistym ale na to już rady chyba nie ma jedyna nadzieja w rodzicach ale ojciec tego karateki co znokautował kibel chyba spisał go ju z na straty(może ma inne mądrzejsze dziecko)nie wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 17 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 15:39  
Cytuj
'jestescie to wytłumaczcie słownie na zywo temu \"16-latkowi\" co o tym myslicie! '

Daj namiary na pw.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 15:56  
Cytuj
Pjontka

odpowiedz jest prosta
nie umiesz pic nie pij
a niesadze ze to jego 1szy raz i juz narozrabial lub i nie (wkrecili go bo byl pijany)

na jedno wychodzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 18:43  
Cytuj
....


Chociaz nie cisne na chłopaka który jest w artykule a nie tak jak Wy pajace mocni jestescie z zza monitora chociaż skoro macie tyle odwagi to pidpiszcie się pod Tym co piszecie! :]
W realnym swiecie i tak pewnie nic nie znaczycie! wiec najwyzszy czas wykazać sie na internecie! mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 19:55  
Cytuj
Po chuj mam się Wam ujawniać!

po to aby dać przykład swojej odwagi

skoro macie tyle odwagi to pidpiszcie się pod Tym co piszecie!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 21:06  
Cytuj
Chyba bardziej przyjebany bo widze ze dalej nie kumasz tak jak Twoi ziomki od postów wyzej! Skoro nie pisze nic na chłopaka to po....Ci wiedziec kim jestem! Ja pisze tylko do tyych baranów którzy tak cisną na "chłopaka z artykułu" a nie przedstawią się bo mają kisiel w majtkach i myslą że są anonimowi! tak bardzo chcesz wiedziec kto "Ja" to napisz do Mnie na "pw" i mozemy wyjasnic sobie w inny sposob a nie mocni jestescie wszyscy zza monitora i wjezdzacie na chłopaka a w oczy to by mu zaden z Was tego nie powiedział bo by nie starczyło Wam odwagi! ....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 21:17  
Cytuj
CYTAT
Ty jestes przyjebany czy jaki?!

Chyba bardziej przyjebany bo widze ze dalej nie kumasz tak jak Twoi ziomki od postów wyzej! Skoro nie pisze nic na chłopaka to po chuj Ci wiedziec kim jestem! Ja pisze tylko do tyych baranów którzy tak cisną na \"chłopaka z artykułu\" a nie przedstawią się bo mają kisiel w majtkach i myslą że są anonimowi! tak bardzo chcesz wiedziec kto \"Ja\" to napisz do Mnie na \"pw\" i mozemy wyjasnic sobie w inny sposob a nie mocni jestescie wszyscy zza monitora i wjezdzacie na chłopaka a w oczy to by mu zaden z Was tego nie powiedział bo by nie starczyło Wam odwagi! Pierdoleni Wydygance!!


Pierwsza sprawa to powinni wyjasnić jak on się tam znalazł, czyli właściciele powinni się tłumaczyć, koszta powinni sami pokryć.

Gówniarz to powinien w domu solidne manto dostać, bo jezeli on zdewastował ten kibel, to widocznie go nie nauczyli kultury.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2010r. 21:29  
Cytuj
po to aby dać przykład swojej odwagi teraz już wiesz czy nie? zdaję się, iż tu wyzywasz kilka osób, więc daj pokaz swojej odwagi i podpisz się pod tym, no chyba, że jak to ująłeś "kisiel w majtkach" z własnego doświadczenia

PS 16 - latek był agresywny i wulgarny. Nie chciał wykonywać poleceń policji i podać swoich danych personalnych. A Ty byłeś przy tym iż podważasz?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 13
Dołączył: 16 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 01:13  
Cytuj
Na szachownicy życia zawsze będziecie pionkami!!!
Elo Wariaty! good hahaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 01:20  
Cytuj
xxxx1938

taaaaa
tylko królom i książetom wszystko mozna !!!
gońce sa na posyłki !!!
a damy sie p....!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 02:09  
Cytuj
CYTAT
Na szachownicy życia zawsze będziecie pionkami!!!
Elo Wariaty! good hahaa


Widzisz kolego umiech jestes odwazny na swoj sposob... Najpierw piszesz, aby ktokolwiek mial sie ujawnic a sam nie chcesz podac danych. Wychodzi na to, ze sam sie boisz... Próbujesz pokazac poprzez wpisywanie sie na forum pod nickiem gdzie masz rok utworzenia Stalówki jaki to jestes wielki i silny czy jaki glupi i naiwny ?? Twoj "ziomek" rozpieprzyl sracza w planecie... sa ludzie, ktorzy to komentuja gdyz o ile sie nie myle od tego jest forum. Jezeli nie wiesz do czego sluzy wpisz w google slowo FORUM umiech Wiesz... struganie wazniaka to jedno a byc nim to drugie takze pionku na twojej szachownicy....


SZACH ....


MAT umiech good

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2010r. 07:20  
Cytuj
a moze by tak admin wzial sie troche za kulture wypowiedzi, bo w tym poscie az ona razi w oczy, i takiego zdemoralizowanego pedala albo zbanowac, albo w inny sposob wyeliminowac, bo kretyn nic madrego nie wnosi a sie spina pajac zburaczaly, mowa o xxx1938, proponuje zimny prysznic bo pewnie cuchniesz jak swinia od tych swoich wypoconych tu tekstow, i moze wylacz juz komputerek, pomoz mamie sprzatac albo gotowac synku mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »