NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Klonowanie nickow na forum,
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 22:49  
Cytuj

Witam



Do zarejestrowanych uzytkownikow tego forum:
Zauwazyliscie pewnie, ze ktos proboje klonowac nicki. Mam prosbe uzywajcie tylko i wylacznie nicka zarejestrowanego. Pominiemy w ten sposob przykrych incydentow.

Do niezarejestrowanych uzytkownikow:

Rejestracja na naszym portalu jest calkowicie darmo i zeby miec spokojne sumienie ZAREJESTRUJCIE SIE ! umiech
Zaczyna sie bowiem plaga wpisow uzytkownikow-klonów gdzie oczywiscie sa niemile widziani. Przypomne jezeli sie zarejestrujesz i niebedziesz korzystal z nicka na tzw tyldzie (~nick) napewno ominiesz wielu nieprzyjemnych uwag od zarejestrowanych.

Do wszystkich:
Jeżeli ktoś zauwazy wpis nickiem ktory bedzie niestety na tyldzie a wiadomo ze jest zarejestrowany, prosze zglosic to do moderatora ktoregokolwiek o usuniecie. Mysle, ze zarejestrowani są na tak umiech

Pozdrawiam i licze na waszą pomoc mlotek

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 22:49  
Cytuj

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 22:58  
Cytuj
ok virek bedziem kasowaćgood
przyłączam się również do apelu rejestrujcie sie ludzieumiech

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 23:01  
Cytuj
wiec walczymy z Atakiem klonow

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 23:48  
Cytuj
jestem za precz z klonamiokpod mur z nimisciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 25 Lis 2008r. 23:52  
Cytuj
dobra bedziem walczyccool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:07  
Cytuj
Przecież jak będą usuwane komentarze osób które specjalnie się podają za kogoś innego to bardziej ich to będzie nakręcać umiech ja tam jestem za pełną zlewką na takie komentarze - każda osoba zarejestrowana jest znana (może trochę mniej a może trochę bardziej) na forum. Ignorujmy po prostu takie komentarze a nie usuwajmy bo będzie ich więcej mlotek To moje takie małe zdanie umiech Więc jestem przeciw takiemu usuwaniu good Tak dla formalności gdyż jak na chwile obecną wszyscy są za a nie może być 100% za smiech2 pozdrawiam wszystkich klonów smiech2 cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:23  
Cytuj
no ale moje to chyba chłopaki poznacie smiech2

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:51  
Cytuj
Nie chce mi się z Tobą gadać!(ostatnio PSY leciały na TV Polonii smiech2smiech2)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 00:56  
Cytuj
Pomożemy !
A kto umarł - ten nie żyje good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 01:14  
Cytuj
Same nocne marki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 01:31  
Cytuj
Pier**lisz.
Pier**lisz moją kobiete umiech

 
 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 01:32  
Cytuj
A to już przesadziłeś jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 09:58  
Cytuj
A ja jestem przeciwny nie widzę powodu dla którego zarejestrowana „basia” ma przez moderatora usuwać wpis/wątek niezarejestrowanej „basi” przecież forum jest w tej chwili ogólnodostepne i nie wymaga rejestracji.
Jak ktoś kto trafi tutaj pierwszy raz poczuje się gdy zobaczy że jego wpis został usunięty? Przecież nawet nie będzie wiedział/a z jakiego powodu.
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:07  
Cytuj
radek przeczytaj jeszcze raz apel virusa, chyba nie od razu uchwyciłeś istotę rzeczy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 25 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:10  
Cytuj
Tez jestem przeciwny - przeciez nikt nie bedzie szukal czy ten nick jest wolny czy nie , a pozatym duzo tematow straci sens jezeli niektore watki beda kasowane

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:20  
Cytuj
Od czasu gdy są moderatorzy i są usuwane/modyfikowane wpisy - zrobiło się trochę pusto na tym forum - powinno być tak jak było wcześniej - wolność słowaumiech Teraz jest tak, że nawet przeklinać nie wolno placze to forum niestety zrobi się sztywniackim forum - gdzie 3/4 osób to będą moderatorzy i będą rozmawiać tylko ze sobą umiech Ta strona miała być dla wszystkich a nie dla wybranych ... umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 711
Dołączył: 0 00 0000r.
Skąd: Tarnobrzeg - Stalowa
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:37  
Cytuj
CYTAT
A ja jestem przeciwny nie widzę powodu dla którego zarejestrowana „basia” ma przez moderatora usuwać wpis/wątek niezarejestrowanej „basi” przecież forum jest w tej chwili ogólnodostepne i nie wymaga rejestracji.
Jak ktoś kto trafi tutaj pierwszy raz poczuje się gdy zobaczy że jego wpis został usunięty? Przecież nawet nie będzie wiedział/a z jakiego powodu.
Pozdrawiam


Oczywiscie zgodzę sie z toba. Tylko mam takie male ale.. sa uzytkownicy jelonek20, jaegermeister, echeleon i rownie dobrze ktos moze napisac cos nietaktownego na tyldzie takimi samymi nickami prawda ?? Ale co jest najlepsze, ze to sa nicki rzadko spotykane... zazwyczaj na tyldzie ktos chce wpisac byle co a nie silowac sie z nickami typu virus, callist czy prawdziwy oryginalny ... zbyt duzo pisania prawda ?? Ja tylko nasunalem pomysl jezeli nieznajdzie on u was racji bytu to temat sie z czasem usunie. Regulamin tez jest w trakcie pisania i bedzie rowniez przez was Uzytkownikow najpierw sprawdzony, pozniej skrytykowany a nastepnie z edytowany i dodany w zycie umiech Pozdrawiam

Śmiejecie się ze mnie, bo jestem inny. Ja się śmieję z was, bo wszyscy jesteście tacy sami.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 10:39  
Cytuj
A moim zdaniem jakaś forma kontroli powinna być właśnie po to żeby nie było trolowania, tworzenia tematów, w których odpowiada się na posty z innych tematów i podszywania się pod cudze nicki i pisania pierdół.
Była kiedyś sytuacja, w której prawdziwy pisał pod tyldą i zaraz znalazły się klony, które pisały pod tym samym nickiem zupełne głupoty. Innym razem jelonek czasami jak mu się nie chciało zalogować pisał jako "~Jelon na tyldzie" i też znalazł się klon, który zaczął pisać pod tym samym nickiem. Innym razem ktoś na tyldzie próbował się podszyć pode mnie, ale to akurat było wyjątkowo głupie bo ja w tym czasie pisałem już wyłącznie jako zalogowany.
Chodzi po prostuo to żeby ktoś nie próbował się w podobny sposób podszyć pod kogoś zalogowanego. Callist nie wkurzył byś się gdyby ktoś podszywając się pod ciebie twirdził, że on to ty tylko nie chce ci się logować, czy coś w tym stylu i pisał jakieś głupoty w twoim imieniu?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:07  
Cytuj
echelon - przyznaje Ci racje - pewnie bym się mógł trochę wkurzyćumiech I w sumie jeszcze jedno jak tam chyba Virus wspomniał - takie nicki jak jelonek, echelon, callist, virus, ifeelgood, jeagermeister (czy jakoś takjezyk) to są nicki które od tak się nie wymyśli umiech ale np ~Kasia~ albo i anulka - to już o wiele łatwiej - a w szczególności "obserwator" albo "radek" no i edzio ma się rozumieć umiech. Dlatego też dla spokoju nie lepiej wymyślać nicki z 'wyższej półki'?umiech wtedy jak już ktoś się podszyje to można usunąć komentarz ale jeżeli wejdzie dziewczyna która ma na imię np Ania i wpiszę sobie nick tymczasowy jako anulka bo tak na nią koleżanki mówią to jakim prawem zostanie usunięty jej komentarz? tak samo z edziem, kasią, radkiem itd umiech good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:17  
Cytuj
Też prawda, wszystko zależy od treści wypowiedzi wątpliwego autora.
Callist jaki z tego wniosek? Obaj mamy rację - polać nam smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:20  
Cytuj
CYTAT
Też prawda, wszystko zależy od treści wypowiedzi wątpliwego autora.
Callist jaki z tego wniosek? Obaj mamy rację - polać nam smiech2.


I znów Ci przyznam rację smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:27  
Cytuj
Czy Edward III Tfurczy może być? chytry Myślę, że takiego nicka/nicku nie będzie się komuś chciało wpisywać..smiech2smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 15:41  
Cytuj
CYTAT
Czy Edward III Tfurczy może być? chytry Myślę, że takiego nicka/nicku nie będzie się komuś chciało wpisywać..smiech2smiech2


Z tym przydomkiem Tfurczy to bym nie ryzykował, wielu jest takich tfurczych, lepiej napisać Nathniąny smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 341
Dołączył: 8 Lip 2007r.
Skąd: się biorą dzieci ?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 16:14  
Cytuj
Polać, polać, bo mądrze prawicie chłopaki umiech
Jestem za obowiązkową rejestracją. good

Czy piczunia, czy jelonek - dla każdego jest tu domek :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lis 2008r. 16:24  
Cytuj
To już nas trzech jest, którym polać trzeba. Tylko polewającego nie ma nie wiem. Ktoś chętny uśmiech?

Aha, pytanie: czy tylko mnie się jakaś stronka dla admina włączała przed chwilą przy próbie wejścia na stronę czy wszystkim tak wywaliło?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »