NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
JKM, czyli Janusz Korwin-Mikke,
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 20:24  
Cytuj
Ogólnie chodzi o zmianę mentalności ludzi. Wygrana w wyborach otwiera takie możliwości. A nie tylko daj daj daj..

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Cze 2010r. 20:24  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 19:46  
Cytuj
INFO: Utrzymanie bezrobotnych w USA spowodowało, że co najmniej 32 stany musiały otrzymać na ten cel pożyczkę z budżetu federalnego, gdyż w stanowej kasie zabrakło pieniędzy na zasiłki.

Do 20 maja 2010 r. 32 stany zadłużyły się w sumie na 37,8 mld USD. Najwięcej z budżetu federalnego „pożyczyła” Kalifornia, bo aż 6,9 mld USD. Kolejne są stany Michigan (3,9 mld USD) oraz Nowy Jork (3,2 mld USD).

W związku z rozbuchanym systemem socjalnym w Illinois deficyt stanowego budżetu może wkrótce przekroczyć nawet 13 mld USD!

Co za tym idzie..
- Bankructwo państwa
- mniejsza ilość miejsc pracy
- praca jak w Polsce będzie kosztowna
- wyższe podatki (np na paliwo, produkty)

Czyli tak jak w Polsce bida aż piszczy czy to koniec Ameryki?
"Ameryko nie idźcie tą drogą"

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 540
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 19:56  
Cytuj
Mysle, ze jest to kumaty gosc, nie jakis tam partyjny figurant.Moze liczyc na moj glos!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 21:35  
Cytuj
Do Jagi:
Super ze prowadzisz działalność poza Polską. Ciesze się, że ci sie tak układa. Tylko po grzyba wybierasz mi prezydenta???
A mimo tego "okropieństwa" wole mój własny kraj i moją własną ojczyznę. Nie spieprzam zagranice z byle powodu i staram sie budować JEJ wielkość (tak to chyba można nazwać).

"Zagraniczne" zachodnie potęgi tworzyły się conajmniej 70lat, a my tak realnie robimy to dopiero 21 a nawet 20 lat. Więc o czym tu w ogóle dyskutować, kolego.
Śmiem twierdzić, że na tle odrodzonych krajów demokratycznych wypadamy bardzo dobrze. Gdyby tylko mniej zawiści i nienawiści bliźniego a więcej zwykłej życzliwości było...

Na JKM nie zagłosowałabym, nawet wtedy gdyby był jedynym kandydatem. W moich oczach stracił szansę jakieś 15 lat temu, ten człowiek NIC nie wie o zwykłym życiu. Nie ma pojecia o rodzicielstwie, dzieciach, budowaniu społeczeństwa "od dołu", o społeczeństwie jako takim.
Jego "poglądy" to majaki schizofrenika.

A to na kogo głosuje to MOJA SPRAWA.
Nie agituję na forum.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 22:25  
Cytuj
mowisz ze nic nie wie o rodzinie :] a dzieci ma 2x wiecej niz ty ;-) i nie slychac o nich ze spiewaja tancza czy imprezuja wiec z ich wychowaniem chyba tragedii nie ma :]
nie jest prawda ze nie agitujesz ^^ moze nie za ale na pewno przeciw :] napieralski ?^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 22:44  
Cytuj
CYTAT
INFO: Utrzymanie bezrobotnych w USA spowodowało, że co najmniej 32 stany musiały otrzymać na ten cel pożyczkę z budżetu federalnego, gdyż w stanowej kasie zabrakło pieniędzy na zasiłki.

Do 20 maja 2010 r. 32 stany zadłużyły się w sumie na 37,8 mld USD. Najwięcej z budżetu federalnego „pożyczyła” Kalifornia, bo aż 6,9 mld USD. Kolejne są stany Michigan (3,9 mld USD) oraz Nowy Jork (3,2 mld USD).

W związku z rozbuchanym systemem socjalnym w Illinois deficyt stanowego budżetu może wkrótce przekroczyć nawet 13 mld USD!

Co za tym idzie..
- Bankructwo państwa
- mniejsza ilość miejsc pracy
- praca jak w Polsce będzie kosztowna
- wyższe podatki (np na paliwo, produkty)

Czyli tak jak w Polsce bida aż piszczy czy to koniec Ameryki?
\"Ameryko nie idźcie tą drogą\"


heh koniec USA tacy ty przepowiadaja od jakis 120 lat i nic z tego nie wyszlo , a USA staja sie coraz bogatsze. Wiadomym jest ,ze sa teraz najwiekszym debitorem swiata ale rowniez maja olbrzymi potencjal. Ceny produktow sa o wiele nizsze i porownywanie tego kraju do Polski to szczyt glupoty. W ciagu kwartalu powstalo 400 tys. miejsc pracy , w NYC buduje sie w tej chwili apartamenty za laczna wartosc 30 mld dolarow wiec nie jest tak zle umiech
dziwi mnie jedna sprawa a mianowicie skoro JKM jest takim geniuszem to dlaczego nie stac go na prowadzenie ambitniejszej kampanii, tylko jest outsiderem . Przeciez taki znawca wszystkich dziedzin zycia powinien byc zapraszany na renomowane uczelnie swiata i glosic swoje poglady ekonomiczne , ale moze jest niesmialy i odrzuca wszystkie oferty ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 4 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Cze 2010r. 22:53  
Cytuj
Wiecej na :

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 00:32  
Cytuj
ciekaw jestem ile pieniazkow z dobrowolnych wplat majac do dyspozycji tylko youtube, bloga i wlasna strone internetowa, zebraliby inni kandydaci ? :] oczywiscie pomijam takie akcje jak wplacajacy po 19.5k biedni studenci na kampanie palikota :]
myslisz ze starczyloby chociaz na wache by po polsce obskoczyc ? szczerze watpie
jakby mowil mniej dosadnie a bardziej slodko pewnie jakies propozycje by byly :] a tak zaprosza po to by sie dowiedzieli ze mieszkaja w faszystowskim kraju, albo ze pani kandydat na urzad prezydenta to zimna suka ?;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 00:49  
Cytuj
A ... nie bede się w dawał w głupie dyskusje.. umiech

Za to nowy spot:

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 01:06  
Cytuj
CYTAT
ciekaw jestem ile pieniazkow z dobrowolnych wplat majac do dyspozycji tylko youtube, bloga i wlasna strone internetowa, zebraliby inni kandydaci ? :] oczywiscie pomijam takie akcje jak wplacajacy po 19.5k biedni studenci na kampanie palikota :]
myslisz ze starczyloby chociaz na wache by po polsce obskoczyc ? szczerze watpie
jakby mowil mniej dosadnie a bardziej slodko pewnie jakies propozycje by byly :] a tak zaprosza po to by sie dowiedzieli ze mieszkaja w faszystowskim kraju, albo ze pani kandydat na urzad prezydenta to zimna suka ?;D


nie chodzi mi o marne polskie uczelnie,ktore koncza Tuski, Niesioly i inne Palikoty ale o powazne osrodki akademickie. Ponadto czlowie1k na poziomie nikogo nie bedzie wyzywac od "zimnych suk " i jezeli chce cos wprowadzac to zapozna sie z aktualnym stanem - sadownictwo o czym wspominalem wczesiej .

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 01:10  
Cytuj
CYTAT
A ... nie bede się w dawał w głupie dyskusje.. umiech

Za to nowy spot:


przeczytalem twoja wczesniejsza wypowiedz. No widzisz mowisz ,ze jest najgorzej od 20 lat , nie jest gorzej, po prostu dynamika rozwoju sie zmniejszyla i caly swiat dogania USA. W Stanach niezwykle ceni sie ludzi zdolnych i dobrze wyksztalconych dlatego konczac Harvard badz Yale dostajesz pensje rzedu kilku milionow dolarow rocznie. Co prawda USA traci dystans do Chin , Singapuru ale wciaz pozostaje silnym wyzwaniem dla EU i szybko sie to nie zmieni.
Ilosc nowych inwestycji swiadczy o koncu kryzysu i to kazdy wie znajacy sie na sektorach gospodarki ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 01:22  
Cytuj
CYTAT

przeczytalem twoja wczesniejsza wypowiedz. No widzisz mowisz ,ze jest najgorzej od 20 lat , nie jest gorzej, po prostu dynamika rozwoju sie zmniejszyla i caly swiat dogania USA. W Stanach niezwykle ceni sie ludzi zdolnych i dobrze wyksztalconych dlatego konczac Harvard badz Yale dostajesz pensje rzedu kilku milionow dolarow rocznie. Co prawda USA traci dystans do Chin , Singapuru ale wciaz pozostaje silnym wyzwaniem dla EU i szybko sie to nie zmieni.
Ilosc nowych inwestycji swiadczy o koncu kryzysu i to kazdy wie znajacy sie na sektorach gospodarki ;)

No jeżeli dopompowanie bańki nazywasz wyjściem z kryzysu to juz twoja sprawa, ja widzę to inaczej Dopłaca się do czegoś co powoduje zniszczenie w systemie i w końcu bańka pęknie ale skutki będą dużo gorsze niż obecny kryzys w USA. To samo było z Grecją, Grecy przejadali pieniądze aż doszło do krachu. To co teraz robi Europa pogrąży i zadłuży ten kraj jeszcze bardziej jeżeli nie zmienią polityki przejadania (zasiłki, wydatki państwowe, 13, itp) I to samo jest teraz w USA - zadłuża się LUDZI na LATA nie dbając o naprawę deficytu. Liczy się tylko tu i teraz - ja też mogę brać za każdym razem kredyt jak tylko zabraknie mi kasy wezme kolejny.. ale odsetki rosną i kiedyś ktoś mi nie udzieli kredytu i wyjdę z niczym... Mam nadzieję, że w końcu to zrozumiesz. To, że widać jakieś ożywienie nie świadczy o wychodzeniu z kryzysu. Oni po prostu chwilowo dopompowują pieniądze "od podatników" między innymi na cele socjalne, na które brakowało juz pieniędzy. A podatnicy stają się coraz mniej zamożni.

To jest jak z ratowaniem statku. Na morzu powstaje dziura w pokładzie a ludzie zamiast załatać dziurę to wylewają wiaderkiem wodę a dziura robi się coraz większa - aż w końcu...

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 02:38  
Cytuj
wiem o jakich uczelniach pisales ale jestem optymista :], na chwile obecna do glowy przychodzi mi jeden polak ktory objechal jankeskie uczelnie z roznym reperuarem i nie powtarzal sie jak malpa :] wiec chyba moge napisac ze korwin jest 2gi ? ;D
jkm nie jest nieomylny/idealny wcale nie chodze z raczkami na przedzie i korwin korwin nie wolam :] czasami jest nieuprzejmy, czasami chamski ale jest przynajmniej szczery :] w dupe wlazic nikomu nie musi bo bez uposazenia doskonale daje sobie rade ;-) masz lepszego kandydata? sie podziel

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 18:38  
Cytuj
CYTAT
mowisz ze nic nie wie o rodzinie :] a dzieci ma 2x wiecej niz ty ;-) i nie slychac o nich ze spiewaja tancza czy imprezuja wiec z ich wychowaniem chyba tragedii nie ma :]
nie jest prawda ze nie agitujesz ^^ moze nie za ale na pewno przeciw :] napieralski ?^^


To że nie ma problemu z dziecmi, to tylko zasługa jego zony.
On jest aspołeczny i tyle. Facet taki jak on nawet mając 12 dzieci nie wie nic nt. rodzicielstwa, bo takie pierdoły jakie on opowiada o rodzinie, edukacji, matkach, kobietach itd otwieraja mi nóż w kieszeni.
A on bzyknął babie 6 dzieci - wielkie osiągnięcie rodzicielskie. Znam lepszych, tylko trudno mi ich nazwać "znawcami" w tej materii.

Niestety większość facetów ma blade pojęcie o rodzicielstwie. Choćby nasz rodzimy prezio, który kogo jak kogo ale dzieci i ich matki ma w głębokim mówiąc brzydko w du..e.

Na Napieralskiego tez nie zagłosuję. Ten pan obecnie naszemu krajowi ani nie pomoże ani nie zaszkodzi. I z lewicą NIGDY nie było mi po drodze.
Lewica (a PiS to również lewica tylko taka narodowa umiech ) to cofanie się w rozwoju, niestety.
Dziwne, skąd akurat Napieralski???

Poza tym, to że ktoś chodzi do kościoła i ma w nazwie Prawo i Sprawiedliwość nie znaczy że jest PRAWICOWY. To poglądy o tym stanowią.
Jeżeli partia chce nacjonalizacji, centralizacji, chce wszystkim dawać wszystko za darmo lub półdarmo to jest partią lewicową, a taki jest PiS.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 19:33  
Cytuj
wiesz tylko to co chcesz wiedziec taka prawda :] to co podadza lykasz ;]
absolutnie zgadzam sie ze wiekszosc facetow ma blade pojecie i kobiety znacznie wiecej poswiecaja :] tu zgoda
ale do korwina wracajac wiesz ze jest rozwodnikiem ? po rozwodzie sad jakos 3ki dzieci do matki nie przydzielil, tylko sam je oganial wiec jakies pojecie miec musi :] w felietonach i artach rodzina bardzo czesto sie przewija, nawet czesto wnuczka/czek o costam zapytal wiec kontakt z dziadkiem utrzymuja i czas ma :]
heh co ci sie nie podoba w tekstach o kobietach, to jak mowi lepiej szyjcie, a dywany nam zostawcie ? :] jako jedyny mowi o predyspozycjach plci, no ale nie mow ze nie ma racji ? poszedlbym do pani dermatolog, a nie do pana dermatologa, natomiast za chirurga wolalbym faceta, jako architekt facet jak najbardziej ale jako dekorator wnetrz juz kobieta, ginekologa kobiety wola mezczyzne bo "sa lepsi" tylko te bardziej niesmiale ida do kobiety ^^ no tak czy nie tak ? :]
a no tak mi przyszedl napieral ale jak to nie on to szkoda pisac jak to wymozdzylem ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 21:27  
Cytuj
Jasne, dalej stereotypy.
Ja mam zawód stricte męski. Od zawsze miałam umysł ścisly i logiczny, skonczyłam męskie studia i wg opinii wykładowców, kolegów ze studiów i z pracy - jestem w tym co robię dobra.
Nie jestem klasyczną mamuską, a zamiast mycia garów wolę np poczytać pisma branżowe.
Do mycia garów mam zmywarke.
I dlatego gdy slucham idiotyzmów twojego idola (miał zapewne zone idiotkę, skoro tak kobiet nie znosi) to po prostu szlag mnie trafia.

Zaznaczam, że mam co najmniej kilka znajomych kobitek o powiedzmy ponad standardowych poglądach.

A co do żon idiotek: zazwyczaj faceci kierują się popędem wybierając śliczne cizie, by pochwalić się kolegom. Cizie są najczęściej puste, więc faceci maja to co mają. Potem sa obrażeni na babski swiat.
To taka moja osobista obserwacja środowiska nie tylko St. Woli.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 21:32  
Cytuj
Dobrym przykładem jest Sharon Stonechytry
http://pl.wikipedia.org/wiki/Sharon_Stone

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Cze 2010r. 22:15  
Cytuj
to nie sa stereotypy tylko predyspozycje, jest wiele zawodow w ktorych kobiety sa lepsze i wiele zawodow ktore sa domena meska :] sa wyjatki od reguly jak wszedzie, ale to nadal tylko wyjatki :]
o pierwszej malzonce nie wiem za wiele, ale obecna jest bodaj po historii i np redaguje najwyzszy czas i gdzies tam przy jakims wydziale w zawodzie cos dlubie :] nie jest jak to nazwalas klasyczna mamuska, splenia sie w domu ale rowniez zawodowo, zeby nie bylo nie jest jedyna kobieta w redakcji i po znajomosci np kacik szachowy - lajkonik korwina zaraz po brydzu - redagowany jest przez mloda dziewczyne :]
nie przypominam sobie by korwin powiedzial ze nie znosi kobiet ;-) mowil tylko ze nie znosi kobiet ktore np sa scisle uwazaja sie za lepsze i namawiaja inne kobiety zeby tez byly scisle :]
wielgie stacje montuja jak im wygodnie, co sklada sie na wizje wariata, frustrata, czlowieka oderwanego od naszej pieknej niebieskiej kulki :]

a do zon idiotek: widzialy galy co braly, rozni ludzie lubia rozne rzeczy, a z tym obrazaniem na babski swiat to niestety nie lapie nie mam znajomego ktory bylby na babski swiat obrazony :]
to chodzisz do pana ginekologa czy pani ginekolozki ?;D

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 10:33  
Cytuj
Kobiety są z Wenus a Mężczyźni z Marsa

Różnice są - wystarczy, że kobieta chce wnieść szafę na 6 piętro umiech Kobiety sa delikatne i kobiece i tak właśnie powinno być. Kobiety mają inne zainteresowania niż mężczyźni np. do wynalazków itp. Choć są wyjątki od reguły. Mężczyzna powinien być dżentelmenem wobec kobiet - niestety w dzisiejszych czasach "równouprawnienie" doprowadziło do tego, że dżentelmenów nie ma a kobiety są coraz bardziej męskie.

PLS zmieńmy temat umiech bo obyczajowe kwestie kandydata na prezydenta nie są aż tak istotne w tej chwili jak kwestie gospodarcze czy polityczne.

Może tak o:
- Bezrobociu
- Biedzie
- długach pa nstwa
itp.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 11:22  
Cytuj
poglady jkma sa generalnie znane ^^ juz sporo o tym bylo, wiekszosci pasuje ale ludzie zrazaja sie wizerunkiem :-) warto rozwiewac watpliwosci jakby nie bylo na 100 mezczyzn przypada az 107 kobiet ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 12:30  
Cytuj
Obrazek

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Cze 2010r. 23:30  
Cytuj
O urzędnikach oraz planach na prezydencję.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2010r. 02:09  
Cytuj
CYTAT
to chodzisz do pana ginekologa czy pani ginekolozki ?;D

Cos się czepił ginekologa, masz z tym jakis problem??
A ty pójdziesz do proktologa czy proktolożki chytry

Ja nie mam tu problemu, wybieram dobrych, niezaleznie od płci.

A co do predyspozycji.... to z uwagi na to że zasadniczo kobiety maja takie a nie inne predyspozycje to jak mam być np kosmetyczką??? czy krawcową?? pogieło cię chyba.
Nie dlatego, że mam coś do tych zawodów, ale ja sie tam nie nadaję. Nadaje się do tego co robię, a jakby ktos sie kiedys kierował stereotypami nie skończyłabym studiów technicznych, tak dla zasady.

Tym bardziej myslenie JKM i wasze poglądy utwierdzaja mnie, że to dziwoląg-zacofaniec.
Tak a'propos, kiedyś (jakieś 200 lat dajmy na to) też nie było przymusowego ZUSu, były za to podotki "liniowe" czyli wszyscy chłopi równo byli łojeni jakies 10%... czy byli szczęśliwsi???
Wróćmy sie w epoke kamienia łupanego, tam nawet własnosci nie było i wszyscy byli happy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 200
Dołączył: 8 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2010r. 02:12  
Cytuj
CYTAT
O urzędnikach oraz planach na prezydencję.


Bo za nas i za urzędników będzie myslał ON i Jego Wysokość będzie ustalal zasady gry....
Boze co za debil.
A wy sie chcecie wpakowac w bagno dyktatury.
Samobójcy, weźcie go sobie i wyjedźcie razem na jakąś bezludna wyspę. Poeksperymentujcie, wróćcie jak was nie wykonczy.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Cze 2010r. 10:52  
Cytuj
CYTAT

Cos się czepił ginekologa, masz z tym jakis problem??

tak wszyscy dotykali mnie jak bylem maly :]
nie wiem ile w tym prawdy ale podobno lepszymi ginekologami sa faceci :], nawet tutaj na forum panie generalnie polecaly sobie panow chyba ze jakas zapytala o kobiete, wiec cos w tym jest :]
ty pewnie chodzisz do pana ginekologa sugerujac mi tutaj, ze bez wzgledu na plec wybierasz dobrych (przypadkiem akurat trafil sie pan :]), a nie przyjmujesz do wiadomosci ze jest znacznie wiecej dobrych ginekologow niz ginekolozek bo takie sa predyspozycje :]

teraz bede grzeczny i bez omijania odpowiem na twoje pytanie :] jezeli kolonoskopia to tylko do pani ^^

troche meczybula jestes ale gdyby nie 3ka dzieci i 40 na karku to o namiary bym poprosil :] wyposrodkuj cos^^ moglas byc dentystka, deramtologiem, tlumaczka itd chcesz czy nie to na jedna kobiete uzdolnina matematycznie przypada 13 facetow, kobieta uzywa 2 polkul, a facet jednej no tak czy nie tak ? wiec czyms to musi sie roznic :] w niektorych zawodach to wyjatki w niektorych bledy statystyczne(ktore absolutnie zle nie sa):] widzialas kobiete mechanika samochodowego, kobiete elektronika albo kobiete gornika ? ;] mozemy se tak dalej pisac ale nie masz racji ^^

200 lat temu ludzie zyli po 40 lat, chlop po urodzeniu myslal ze zaraz umrze, 10 latek dymal w polu wiec byl srednio szczesliwy patrzac z naszej perspektywy, dzisiaj 10% to byloby to :]
filmiku nie widizalem bo na slabym laczu jestem, ale despotyzm rozni sie od monarchii proponowanej przez korwina, czy republiki na wzor francji ktora tez od bidy jest w stanie zaakceptowac :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Polityka i gospodarka »