NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Walne Zgromadzenie SM 29.05.10,
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 20:58  
Cytuj
Zapraszam wszystkich na Walne Zgromadzenie SM w Stalowej Woli
Mogą na nie przyjśc wszyscy członkowie SM czyli ponad 10 tys, a tymczasem na ostatnim bylo niespelna 300 osob i większosc byli to pracownicy społdzielni (ale wtedy byly wybory do RN). Standard to sto klikadziesiat osób. Ludzie chciejcie decydowac sami o swoim majatku

CYTAT
ZAWIADOMIENIE
Stosownie do § 73 ust. 2 Statutu Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli, Zarząd Spółdzielni zawiadamia członków Spółdzielni, że 29.05.2010r. o godz. 9.00 w Hali Sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Hutniczej 15 w Stalowej Woli odbędzie się Walne Zgromadzenie Spółdzielni Mieszkaniowej z następującym porządkiem obrad:
1. Otwarcie obrad i uchwalenie Regulaminu obrad Walnego Zgromadzenia.
2. Wybór Prezydium Walnego Zgromadzenia.
3. Przyjęcie porządku obrad.
4. Wybór Komisji:
a/ Wnioskowej,
b/ Mandatowo – Skrutacyjnej.
5. Przyjęcie protokołu z Walnego Zgromadzenia przeprowadzonego w dniu 6.06.2009r.
6. Rozpatrzenie sprawozdania Rady Nadzorczej za okres od czerwca 2009r. do maja 2010r. i podjęcie uchwały w tej sprawie.
7. Rozpatrzenie rocznego sprawozdania Zarządu z działalności Spółdzielni w 2009r. i sprawozdania finansowego Spółdzielni za 2009r.
8. Podjęcie uchwały w sprawie podziału zysku netto (nadwyżki bilansowej) Spółdzielni za 2009rok.
9. Informacja Zarządu Spółdzielni z realizacji wniosków polustracyjnych.
10.Podjęcie uchwał w sprawie udzielenia absolutorium członkom Zarządu Spółdzielni.
11.Podjęcie uchwały w sprawie oznaczenia najwyższej sumy zobowiązań.
12.Rozpatrzenie odwołań od uchwał Rady Nadzorczej w sprawie wykluczenia ze Spółdzielni oraz wykreślenia z rejestru członków Spółdzielni.
13.Podjęcie uchwał w sprawach:
1/ zmiany Statutu Spółdzielni,
2/ zbycia terenów na osiedlach: Poręby, Centralne i Skarpa w Stalowej Woli,
3/ uchylenia uchwały dot. zbycia terenu wraz z budynkiem na os. Śródmieście w Stalowej Woli,
14.Informacja Zarządu z realizacji wniosków zgłoszonych na Walnym Zgromadzeniu w dniu 6.06.2009r.
15.Dyskusja.
16.Przyjęcie wniosków zgłoszonych na Walnym Zgromadzeniu.
17.Zakończenie obrad Walnego Zgromadzenia.
Jednocześnie informujemy, że w dniu Walnego Zgromadzenia od godz. 800 będą wydawane mandaty do głosowania członkom Spółdzielni Mieszkaniowej w Stalowej Woli po okazaniu dokumentu tożsamości ze zdjęciem. Materiały i projekty uchwał, które będą przedmiotem obrad Walnego Zgromadzenia, zostaną wyłożone do wglądu w dni robocze od 13 maja 2010r. w:
· budynku Spółdzielni przy ul. gen.L.Okulickiego 32, pok. 112,
· Administracji Osiedla Nr 1 przy ul.gen.L.Okulickiego 129,
· Administracji Osiedla Nr 2 przy ul. Komisji Edukacji Narodowej 7,
· Administracji Osiedla Nr 3 przy ul. Poniatowskiego 16,
· Administracji Osiedla Nr 4 przy ul. Siedlanowskiego 3
w godzinach od 700 do 1500, a we wtorki od 700 do 1600 oraz
· Administracji Osiedla Nr 5 w Rudniku nad Sanem przy ul. Chopina 32/12
w godzinach od 700 do 1500.
Ponadto informujemy, że w dniu 14 maja 2010 r. – w związku z dniem wolnym od pracy w Spółdzielni – materiały i projekty uchwał objęte porządkiem Walnego Zgromadzenia będą wyłożone do wglądu wyłącznie w budynku Spółdzielczego Domu Kultury przy ul. gen.L.Okulickiego 32, sala nr 25 godzinach od 800 ÷ 1500.


Zarząd
Spółdzielni Mieszkaniowej


Stalowa Wola, 2010-05-05



źródło: http://www.sm.stalowawola.pl/c/portal/layout?p_l_id=PUB.1005.37&p_p_id=62_INSTANCE_uaDB&p_p_action=0&p_p_state=maximized&p_p_mode=view&p_p_col_id=column-2&p_p_col_pos=0&p_p_col_count=1&_62_INSTANCE_uaDB_struts_action=%2Fjournal_articles%2Fview&_62_INSTANCE_uaDB_and_operator=true&_62_INSTANCE_uaDB_searchArticleId=&_62_INSTANCE_uaDB_version=1.0&_62_INSTANCE_uaDB_groupId=&_62_INSTANCE_uaDB_name=&_62_INSTANCE_uaDB_content=&_62_INSTANCE_uaDB_type=&_62_INSTANCE_uaDB_structureId=&_62_INSTANCE_uaDB_templateId=&_62_INSTANCE_uaDB_status=approved&_62_INSTANCE_uaDB_articleId=180

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 20:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 21:00  
Cytuj
SM.... ten skrót bardziej skojrzył mi sie ze Stalowe Miasto, a nie Spółdzielnia Mieszkaniowagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 21:07  
Cytuj
niestety Pina Spółdzielnia była pierwsza smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 21:25  
Cytuj
Ale dlaczego niestety cool girl ja tam do spoldzilni nic nie mam.... niech spoldzielnia będzie do konca swiata i o jedne dzien dluzej good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 21:27  
Cytuj
a ja już sobie też pomyślałam......cool girl

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Maja 2010r. 22:34  
Cytuj
Ja tylko chciałem zapytać panie,ironicznie oczywiście czy znacie stare polskie przysłowie:
Indyk myślał o niedzieli a w sobotę łeb ucięli(ścieli) jak tam wolicie...jezyk

Co do skojarzeń panny_pini aż strach pomyśleć z czym jej się może skojarzyć nazwa B.M.V -u.
No myślę że intelekt tej pani rozbłyśnie i mnie zaskoczy mile.ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 09:42  
Cytuj
CYTAT
SM.... ten skrót bardziej skojrzył mi sie ze Stalowe Miasto, a nie Spółdzielnia Mieszkaniowagood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Maja 2010r. 14:22  
Cytuj
[cytat]Zapraszam wszystkich na Walne Zgromadzenie SM w Stalowej Woli
Mogą na nie przyjśc wszyscy członkowie SM czyli ponad 10 tys, a tymczasem na ostatnim bylo niespelna 300 osob i większosc byli to pracownicy społdzielni (ale wtedy byly wybory do RN). Standard to sto klikadziesiat osób. Ludzie chciejcie decydowac sami o swoim majatku

... umiech a przegłosowywanie wniosków zaczęło sie po 10 godzinach obrad, zostali już tylko sami pracownicy spółdzielni i głosowali jak im nakazano, ( jedli i pili po kątach, poklepywali sie miedzy sobą po pleckach)
a i mieli wtedy jeszcze liczone jak dzień roboczy.

Spółdzielnia osmiesza tylko swoich członków i wprowadza w błąd, ma ich za nic - pilnują tylko żeby składki wpływały. Ot co cała społdzielnia z okulickiego. Dbają o własne interesy.

Nie należy mylić prawdy z opinią większości.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Maja 2010r. 22:07  
Cytuj
przypominam wszystkim zainteresowanym o zebraniu wazne

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »