NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Moze teraz co slychac w \"SPOLEM\",
~~piekarz
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:32  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????


ano bułki i chleb coraz mniejsze robim ale za to coraz droższe smiech2

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:32  
Cytuj

 
 
 
 
~~Doris
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????


ano bułki i chleb coraz mniejsze robim ale za to coraz droższe smiech2

ano cheb jest nie ciekawy w społem i wygladem i smakiem może wreście ktoś sie tym zajmie

 
 
 
 
~~donek
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:48  
Cytuj
a w zarządzaniu cos sie zmieniło czy dalej takie dziadostwo??

 
 
 
 
~~Krysia
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 14:00  
Cytuj
w piekarni społem jest więcej kierowników jak pracowników i jakość pieczywa coraz gorsza może więcej doświadczonych pracowników a nie bylejakich kierowników

 
 
 
 
~~bello
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
w piekarni społem jest więcej kierowników jak pracowników i jakość pieczywa coraz gorsza może więcej doświadczonych pracowników a nie bylejakich kierowników



a kto teraz jest kierownikiem

 
 
 
 
~~stalowiak38
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 20:06  
Cytuj
powracając do pani kierowniczki w sklepie społem nr 6 obok metalowca to jest to po prostu kpina. Ta kobitka wogóle nie nadaje sie na to stanowiskosciana wiem to z tego powodu iż często robię tam zakupy i spotykam ją. pomijając fakt ze nie umie obsługiwać sie na kasie to jeszcze nie umie wydawać pieniędzy i jest troche zakręconamlotek Wporównaniu do poprzedniej kierowniczki bodajże pani HELENY niedorasta jej do pięt Moim zdaniem ta kierowniczka co najwyżej mogłaby pracowac jako sprzątaczka w tym sklepiegood

 
 
 
 
~~krysia
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 21:08  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
w piekarni społem jest więcej kierowników jak pracowników i jakość pieczywa coraz gorsza może więcej doświadczonych pracowników a nie bylejakich kierowników



a kto teraz jest kierownikiem


na nazwysko ma kuc ale czy ma pojęcie coś o pieczeniu chlebazapytanie

 
 
 
 
~~bebe
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
w piekarni społem jest więcej kierowników jak pracowników i jakość pieczywa coraz gorsza może więcej doświadczonych pracowników a nie bylejakich kierowników



a kto teraz jest kierownikiem


na nazwysko ma kuc ale czy ma pojęcie coś o pieczeniu chlebazapytanie



od chleba to są piekarze ,a gostek może jest dobrym menagerem

 
 
 
 
~~stalowiak 78
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 21:41  
Cytuj
CYTAT
powracając do pani kierowniczki w sklepie społem nr 6 obok metalowca to jest to po prostu kpina. Ta kobitka wogóle nie nadaje sie na to stanowiskosciana wiem to z tego powodu iż często robię tam zakupy i spotykam ją. pomijając fakt ze nie umie obsługiwać sie na kasie to jeszcze nie umie wydawać pieniędzy i jest troche zakręconamlotek Wporównaniu do poprzedniej kierowniczki bodajże pani HELENY niedorasta jej do pięt Moim zdaniem ta kierowniczka co najwyżej mogłaby pracowac jako sprzątaczka w tym sklepiegood


kierowniczka nie jest od siedzenia na kasie, jej zadaniem jest jak sama nazwa wskazuje kierowanie sklepem.

 
 
 
 
~~gody
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 22:06  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
CYTAT
w piekarni społem jest więcej kierowników jak pracowników i jakość pieczywa coraz gorsza może więcej doświadczonych pracowników a nie bylejakich kierowników



a kto teraz jest kierownikiem


na nazwysko ma kuc ale czy ma pojęcie coś o pieczeniu chlebazapytanie



od chleba to są piekarze ,a gostek może jest dobrym menagerem




NO WŁASNIE!!!!

 
 
 
 
~~stalowiak38
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 22:12  
Cytuj
DO WYŻEJ
ciekawe co bedzie jeśli któras ze sprzedawczyn w sklepie nr 6 nie wliczając tej śmiesznej kierowniczki z powołaniazaklopotany pójdzie na chorobowe albo jakiś urlop wypoczynkowy co ona będzie robic czy nie będzie mósiała sprzedawać wtedy to już napewno nie odwiedze tego sklepiku gdzie kupuje dużo rzeczy i jestem codziennie bo zapewne zapałki będzie mi sprzedawałóa z dwadzieścia minut niczym znajdzie cene i wyda mi dobrze reszte

 
 
 
 
~~dziadek
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 22:49  
Cytuj
Owa pani w sklepie jest ponoć synową pana ze stowarzyszenia kupców i ma na pewno odpowiednią kulturę wiedzęcool girlsciana

 
 
 
 
~~prezydęt STW
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 23:02  
Cytuj
CYTAT
DO WYŻEJ
już napewno nie odwiedze tego sklepiku gdzie kupuje dużo rzeczy i jestem codziennie bo zapewne zapałki będzie mi sprzedawałóa z dwadzieścia minut niczym znajdzie cene i wyda mi dobrze reszte


wyrazu "niczym" używają w Naszym Mieście ino wieśniaki smiech2

 
 
 
 
~~Poldek
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 13:39  
Cytuj
A to jakieś brednie \"kolego wypisujesz\"
Obsługa miła czego nie można powiedzieć o każdym sklepie nie tylko Społem. Akurat w 6 spolem jestem prawie codziennie i niemam powodów do narzekania, uśmiech na twarzy i dzieńdobry czy dziękuję to podstawa. Zauważyłem również że sklep jest lepiej zaopatrzony (zamówiłem swoje ulubione piwko i pojawiło sie za 2 dni na półce)
i jest czyściej niż było kilka miesięcy temu.Być może ta siksa wzieła w obroty załoge sklepu i stąd ta notka. Tak przypuszczam, bo ktoś kto niema nic wspólnego ze sklepem nie sugeruje zmian personalnych.

Ciekawostka ..w innych sieciach typu tesco, biedronka itp stanowiska kierownicze dostają osoby młode, na oko 25-35lat pewnie dlatego że maja chęć do działania i sa kreatywni.

Jesli miałoby być społem 6 tak samo jak prze kilkoma miesiącami, to chyba zmienie swój sklep osiedlowy.

Pozdrawiam Prezesa.

ps. Jeśli dalej będziecie odmładzać załogę, to będzie tylko lepiej!! Tak trzymać. ok
[/cytat]
Zyziu Tobie od tego piwa jakaś pomroczność jasna się zrobiła,nie myl pojęć kreatywność z nieudolnością.
Skoro przychodzisz tylko po piwko ,to przypuszczalnie jesteś z tych smakoszy co biegają siedem razy dziennie po nalewkę lub piwko i są coraz bardziej czerwoni siląc się na ich zdaniem coraz lepsze dowcipy(ewentualnie choroba filipińska).
Może jesteś z rodzinki tej marniutkiej kierowniczki?
Słuchy mnie doszły,że plecki nasza kierowniczka ma i dlatego tak noska zadziera,kiedyś się plecki skończą i z chmur na padół zejdzie,ludziom w oczy spojrzeć będzie trzeba :szok:
Jeszcze chciałem dodać o przedstawicielach handlowych,dlaczego może kierowniczka być uśmiechnięta do przedstawiciela?, dlatego ,że sa bonusy to prezencik w postaci pościeli,a to flaszeczka itp.rzeczy.
Dlatego pamiętajcie-wszystko ma swój koniec.
Bez pozdrowień dla prezesa.
Ps. Jak sobie pościelesz chłopie tak się wyśpisz.jezyk

 
 
 
 
~~zatorzak
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 16:28  
Cytuj
CYTAT
DO WYŻEJ
ciekawe co bedzie jeśli któras ze sprzedawczyn w sklepie nr 6 nie wliczając tej śmiesznej kierowniczki z powołaniazaklopotany pójdzie na chorobowe albo jakiś urlop wypoczynkowy co ona będzie robic czy nie będzie mósiała sprzedawać wtedy to już napewno nie odwiedze tego sklepiku gdzie kupuje dużo rzeczy i jestem codziennie bo zapewne zapałki będzie mi sprzedawałóa z dwadzieścia minut niczym znajdzie cene i wyda mi dobrze reszte


Sądząc po wypowiedzi, to jakaś zemsta niedoszłej kierowniczki.zaklopotany ale co sie dziwić jak są problemy z ortografią !!!

 
 
 
 
~~zyzio
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 16:54  
Cytuj
No ja sobie wypraszam ! Piwko owszem lubię ale w ilościach stosownych. Bieganie zostawiam sportowcom
ja najwyżej moge podjechać swoim nowym passatem umiech
A Ty lepiej wyjdź juz z domu, bo Ci MKS ucieknie !!
Koniec uszczypliwości.

Mógłbyś sie polduś zdziwić z kim "rozmawiasz".
Sam jestem dyrektorem handlowym w firmie o zasiegu
ogólnopolskim w branży metalurgicznej. Jako że temat pracowników rodem z PRLu jest mi dobrze znany, wiec wiem ja bardzo potrzebne są zmiany personalne w PSS`sie. Niestety na takie zmiany trzeba czasu, ważne by konsekwentnie realizować wytyczone cele zmian.

ps. Dzisiaj znów bylem w 6-tce i wyobraź sobie musialem stać w 5 osobowej kolejce ale owa Pani kierowniczka "tak miała napisane na plakietce" tak nieudolnie obsłużyła klientów , że trwało to może 3-4 min. I jeszcze mi dziekuje powiedziała. A może Ty do innego sklepu chodzisz??

 
 
 
 
~~JOLA
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:14  
Cytuj
CYTAT
a w zarządzaniu cos sie zmieniło czy dalej takie dziadostwo??
Przecież bardzo dużo się zmieniło, ostatnio to nawet przeterminowane towary spożywcze zostały dostarczone z hurtowni rodzinnej p. prezesa. W innych sprawach też jest dobrze.wazne

 
 
 
 
~~SANEPID
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Przecież bardzo dużo się zmieniło, ostatnio to nawet przeterminowane towary spożywcze zostały dostarczone z hurtowni rodzinnej p. prezesa. W innych sprawach też jest dobrze.wazne


Prosimy o dokładniejsze informacje, postaramy się tym zająć.

 
 
 
 
~~ADMINISTRATOR
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:51  
Cytuj
Rzetelności w tych wypowiedziach brak, o obiektywiźmie też zapomnij, czysta farsa !!

Pamietajcie forumowicze!! namierzenie komputera oszczercy jest tak samo proste ja wyslanie posta !!

Niema czegoś takiego jak anonimowość w sieci. Każdy może zostac znaleziony i pociągnięty do odpowiedzialności za swoje słowo.

Dobrej nocy!! administrator

 
 
 
 
~~tara
ff
Wysłany: 2 Lut 2009r. 21:57  
Cytuj
pewnie was sciga na piekarni ten nowy kierownik.good

 
 
 
 
~~stary pieekasz
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 14:41  
Cytuj
tak se piszta, ale prawda taka, że ino my na piekarni zapierniczawa jak stado wołu, reszta to ino banda nierobu z biur...

 
 
 
 
~~napalony
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 15:03  
Cytuj
hmm... ta blondi z dyrekcji jest niesssła... mniam

 
 
 
 
~~blondi z dyr.
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 17:19  
Cytuj
CYTAT
hmm... ta blondi z dyrekcji jest niesssła... mniam


napalony, weź się za robotę bo jak zwykle cały piec chleba spalisz i potrące ci z premii a nie wypisujesz głupoty na forach i się ślinisz na mój widok potluczony

 
 
 
 
~~druga blondi
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
hmm... ta blondi z dyrekcji jest niesssła... mniam


napalony, weź się za robotę bo jak zwykle cały piec chleba spalisz i potrące ci z premii a nie wypisujesz głupoty na forach i się ślinisz na mój widok potluczony


A skąd wiesz, że to o tobie a nie o mnie..?!?

 
 
 
 
~~b.napalony
ff
Wysłany: 3 Lut 2009r. 19:44  
Cytuj
tak, blondi jest nieeezła, jak do niej przychdzę z fakturami do podbicia to prawie wszysto mi s_taje...

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »