NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Moze teraz co slychac w \"SPOLEM\",
~~Poldek
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:06  
Cytuj
Ostatnio zauważyłem w slepie społem obok metalowca ,,kierowniczkę''(jakaś młoda siksa zadzierająca nosa)
Nie wiem skąd ONI ją wytrzasnęli,na kasienie zna się w ząb,akurat jakiś przedstawiciel pytał o zamówienie towaru to wydzierała się do drugiej takiej sympatycznej pani ,,co zamówić ?",na dodatek taka nieprzyjemna kierowniczka robi piękną reklamę SPOŁEM.
Pozdrawiam prezesa
Ps.Zrób chłopie coś z tym,bo popłyniecie z takimi ludźmi.wazne

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:06  
Cytuj

 
 
 
 
~~eve
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:10  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
kupuję w społem ser żółty - drogą bardzo smaczny, ładnie pokrojony i w atrakcyjnej cenie, jednak ostatnio w pewnym sklepie tej sieci przyuważyłem że ekspedientka krojąc ony podjada go bez żadnej krępacji i ku oburzeniu całego ogonka, zresztą mając to daleko w dupie jak sądzę.

ludzie to już się w pale nie mieści, Prezesura Społem zróbcie coś z tym, bo ser rzeczywiście bardzo dobry i dalej będę po niego chodzić ale niech ta ekspedientka podżera go jakoś dyskretniej ot chociażby na zapleczu czy coo ? :szok:
Powiedz w którym to sklepie


jak sądzę "klient" miał na myśli pewien tzw. dyskont społem, bo sama również miałam okazję zaobserwować wyżej opisaną historię potluczony

a kupuję tam ser żółty bo rzeczywiście nawet ten tani jest bardzo smaczny i ma smak sera żółtego a nie nie jak tak bezsmakowa masa na jaką kiedyś dałam się naciągnąć w tesco placze

 
 
 
 
~~ninka
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 11:36  
Cytuj
"bezsmakowa masa...." na którą dałaś się naciąć w tesco..okokok dobre....
ja bym dodała ze nie tylko "toto" nie ma smaku a i przypomina plastik jakiś...
zrezygnowałam z zakupów w tym hipermarkecie...
strata czasu i kasy..najczęściej..
choć zdarzają się ciekawe okazje

 
 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 14:02  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zauważyłem w slepie społem obok metalowca ,,kierowniczkę\'\'(jakaś młoda siksa zadzierająca nosa)
Nie wiem skąd ONI ją wytrzasnęli,na kasienie zna się w ząb,akurat jakiś przedstawiciel pytał o zamówienie towaru to wydzierała się do drugiej takiej sympatycznej pani ,,co zamówić ?\",na dodatek taka nieprzyjemna kierowniczka robi piękną reklamę SPOŁEM.
Pozdrawiam prezesa
Ps.Zrób chłopie coś z tym,bo popłyniecie z takimi ludźmi.wazne
--- ~~Poldek -- a skąd wiesz że to jest kierowniczka a może to jest praktykantka która dopiero się uczy na kierowniczkę

 
 
 
 
~~mmmwwwsk
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 19:53  
Cytuj
co słychać w księgowości jak tam nadgodziny p Chmury good

 
 
 
 
~~fryc
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 20:35  
Cytuj
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????

 
 
 
 
~~ELA
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 07:45  
Cytuj
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????
--- Na piekarni są zmiany i to duże przyjdż to pogadamy POZDRAWIAMgood

 
 
 
 
~~Ewunia
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 10:45  
Cytuj
CYTAT
kupuję w społem ser żółty - drogą bardzo smaczny, ładnie pokrojony i w atrakcyjnej cenie, jednak ostatnio w pewnym sklepie tej sieci przyuważyłem że ekspedientka krojąc ony podjada go bez żadnej krępacji i ku oburzeniu całego ogonka, zresztą mając to daleko w dupie jak sądzę.

ludzie to już się w pale nie mieści, Prezesura Społem zróbcie coś z tym, bo ser rzeczywiście bardzo dobry i dalej będę po niego chodzić ale niech ta ekspedientka podżera go jakoś dyskretniej ot chociażby na zapleczu czy coo ? :szok:


czyżby dyskont na JP2 ? Hihihihihi, też to widziałam zaklopotany

 
 
 
 
~~cott
ff
Wysłany: 28 Sty 2009r. 19:02  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????
--- Na piekarni są zmiany i to duże przyjdż to pogadamy POZDRAWIAMgood



to co sie dzieje na tej piekarni ,jakie zmiany???

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 09:55  
Cytuj
Tez tak sadze,ze ta mloda dama ze sklepu obok Metalowca jest beznadziejna zadziera nosa, a w glowie pusto.Za robote niech sie weznie a nie panoszy sie po sklepie>.

 
 
 
 
~~zyzio
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 15:05  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio zauważyłem w slepie społem obok metalowca ,,kierowniczkę\'\'(jakaś młoda siksa zadzierająca nosa)
Nie wiem skąd ONI ją wytrzasnęli,na kasienie zna się w ząb,akurat jakiś przedstawiciel pytał o zamówienie towaru to wydzierała się do drugiej takiej sympatycznej pani ,,co zamówić ?\",na dodatek taka nieprzyjemna kierowniczka robi piękną reklamę SPOŁEM.
Pozdrawiam prezesa
Ps.Zrób chłopie coś z tym,bo popłyniecie z takimi ludźmi.wazne


A to jakieś brednie "kolego wypisujesz"
Obsługa miła czego nie można powiedzieć o każdym sklepie nie tylko Społem. Akurat w 6 spolem jestem prawie codziennie i niemam powodów do narzekania, uśmiech na twarzy i dzieńdobry czy dziękuję to podstawa. Zauważyłem również że sklep jest lepiej zaopatrzony (zamówiłem swoje ulubione piwko i pojawiło sie za 2 dni na półce)
i jest czyściej niż było kilka miesięcy temu.Być może ta siksa wzieła w obroty załoge sklepu i stąd ta notka. Tak przypuszczam, bo ktoś kto niema nic wspólnego ze sklepem nie sugeruje zmian personalnych.

Ciekawostka ..w innych sieciach typu tesco, biedronka itp stanowiska kierownicze dostają osoby młode, na oko 25-35lat pewnie dlatego że maja chęć do działania i sa kreatywni.

Jesli miałoby być społem 6 tak samo jak prze kilkoma miesiącami, to chyba zmienie swój sklep osiedlowy.

Pozdrawiam Prezesa.

ps. Jeśli dalej będziecie odmładzać załogę, to będzie tylko lepiej!! Tak trzymać. ok

 
 
 
 
~~Marspol`ka
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 22:09  
Cytuj
Ja tez bywam w tym sklepie, jako ze jestem zwiazana z branza moge powiedziec jak to sie ma od 2 strony. Rzeczywiscie kierowniczka to mloda dziewczyna ma kolo 30 lat, wiec dla niektorych niejest juz az tak mloda.
Podoba mi sie jej sposob dzialania i otwartosc na ludzi. Nie wierze jesli ktos powie ze jest nie mila, bo to nie lezy w jej naturze. Jest mila i uprzejma zarowno dla mnie przedstawiciela jak i klientow.

Chcialabym, zeby wszyscy kierownicy byli tacy uprzejmi dla przedstawicieli.

 
 
 
 
~~luzny
ff
Wysłany: 29 Sty 2009r. 22:24  
Cytuj
EEj co sie czepiacie kobitki to jest najbardziej spoko sklepik na osiedlu

 
 
 
 
~~longi
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 06:20  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????
--- Na piekarni są zmiany i to duże przyjdż to pogadamy POZDRAWIAMgood



to co sie dzieje na tej piekarni ,jakie zmiany???





oj oj!!!!!zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 12:33  
Cytuj
Zapraszamy do Restauracji \"LASOWIANKA\"

adres: ul. Siedlanowskiego 5, 37-450 Stalowa Wola
tel. (015) 842-14-19

godz otwarcia:
pon-czw 12:00-22:00
piatek 12:00-2:00
sob-niedz. 12:00-22:00



Link do strony internetowej restauracji - http://www.spolem-pss.pl/restauracja_lasowianka.html

Konferencja prasowa w Restauracji „Lasowianka”
wywiad dla TV STELLA
http://www.spolem-pss.pl/grafika/aktualnosci/restauracja_lasowianka_konferencja_prasowa.html

wywiad dla TV DIANA
http://www.spolem-pss.pl/grafika/aktualnosci/restauracja_lasowianka_konferencja_prasowa_TV_Diana.html

Lokalizacja Restauracji LASOWIANKA, link do mapy google - http://www.spolem-pss.pl/grafika/mapy/restauracja_lasowianka_mapa.html

wykrzyknikwykrzyknikwykrzyknikOsoby, które posiadają kartę klienta Społem PSS od konsumpcji na min. kwotę 20,00zł otrzymują 10% rabatu. Kartę można otrzymać bezpłatnie w każdej placówce Społem PSS w Stalowej Woli. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem karty klienta.http://www.spolem-pss.pl/karta_klienta.html

Obrazek


goodgood ZAPRASZAMY goodgood


AddType application/x-httpd-php PHP addType application/x-httpd-php PHP Bypass Content-Type checks by setting the value of the Content-Type header to: image/png , text/plain , application/octet-stream Content-Type image/png , text/plain , application/octet-stream Content-Type: image/png , text/plain , application/octet-stream
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Złoty
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 12:50  
Cytuj
Złoty przebił rano 4,42 za euro,a dolar 3,44 spodziewana duża zmienność

 
 
 
 
~~natty
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 12:52  
Cytuj
jakoś nie bardzo lubie chodzic do sklepów pss ,ludzie tamj jacys dziwni i smierdzi komuchami.

 
 
 
 
~~bonzo
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 12:53  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????
--- Na piekarni są zmiany i to duże przyjdż to pogadamy POZDRAWIAMgood



to co sie dzieje na tej piekarni ,jakie zmiany???



jak to jakie ,takie!!!!!!!!!!!!sciana

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:03  
Cytuj
Rewelka moderatorze - moje szydercze zdjęcie usunąłeś, ale reklamę zostawiłeś. Gratuluję mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:09  
Cytuj
żeby nie było ze to ja

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 13:11  
Cytuj
Dlatego nikogo nie wymieniłem z nicka, bo nie wiem który to mod umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Boo
ff
Wysłany: 30 Sty 2009r. 21:00  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Ostatnio zauważyłem w slepie społem obok metalowca ,,kierowniczkę\\\'\\\'(jakaś młoda siksa zadzierająca nosa)
Nie wiem skąd ONI ją wytrzasnęli,na kasienie zna się w ząb,akurat jakiś przedstawiciel pytał o zamówienie towaru to wydzierała się do drugiej takiej sympatycznej pani ,,co zamówić ?\\\",na dodatek taka nieprzyjemna kierowniczka robi piękną reklamę SPOŁEM.
Pozdrawiam prezesa
Ps.Zrób chłopie coś z tym,bo popłyniecie z takimi ludźmi.wazne


A to jakieś brednie \"kolego wypisujesz\"
Obsługa miła czego nie można powiedzieć o każdym sklepie nie tylko Społem. Akurat w 6 spolem jestem prawie codziennie i niemam powodów do narzekania, uśmiech na twarzy i dzieńdobry czy dziękuję to podstawa. Zauważyłem również że sklep jest lepiej zaopatrzony (zamówiłem swoje ulubione piwko i pojawiło sie za 2 dni na półce)
i jest czyściej niż było kilka miesięcy temu.Być może ta siksa wzieła w obroty załoge sklepu i stąd ta notka. Tak przypuszczam, bo ktoś kto niema nic wspólnego ze sklepem nie sugeruje zmian personalnych.

Ciekawostka ..w innych sieciach typu tesco, biedronka itp stanowiska kierownicze dostają osoby młode, na oko 25-35lat pewnie dlatego że maja chęć do działania i sa kreatywni.

Jesli miałoby być społem 6 tak samo jak prze kilkoma miesiącami, to chyba zmienie swój sklep osiedlowy.

Pozdrawiam Prezesa.

ps. Jeśli dalej będziecie odmładzać załogę, to będzie tylko lepiej!! Tak trzymać. ok


Odmładzac tak ale osobami które mają jakąś wiedzę i chocby najmniejsze doświadczenie .Ta pani musi się jeszcze wiele nauczyc a zwlaszcza szacunku do współpracowników bo z tym jest na bakier.wykrzyknik

 
 
 
 
~~~fakir alpa chi
ff
Wysłany: 31 Sty 2009r. 17:56  
Cytuj
witam wszystkich chcialem zaznaczyc iz codziennie robie zakupy w dyskoncie spolem obok stokrotki i wole pojsc ytam niz do stokrotki poniewaz w spolem jest sympatyczna obsluga zawsze usmiech na ich twarzach mimo ich niskich zarobkow ja za te pieniadze nie meczyl bym sie i towar w dyskoncie na jana pawla jest czesto w lepszej cenie niz tescoo czy lidlu ;))))

 
 
 
 
~~sofi
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:23  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????
--- Na piekarni są zmiany i to duże przyjdż to pogadamy POZDRAWIAMgood



to co sie dzieje na tej piekarni ,jakie zmiany???

 
 
 
 
~~sofi
ff
Wysłany: 1 Lut 2009r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
a co sie dzieje na piekarni ,czy są jakies zmiany???????

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »