NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
Moze teraz co slychac w \"SPOLEM\",
ewe
ewe
ewe
Posty: 114
Dołączył: 28 Lis 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2008r. 11:40  
Cytuj
W sklepach społem może są trochę wyższe ceny ale za to żywnośc ma wieksza wartośc niz biedronkowa i tescowa, dlatego mysle ze mozna oszczedzac na innych rzeczach a niekoniecznie na żywności, choć to moje subiektywne zdanie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2008r. 11:40  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Lis 2008r. 14:23  
Cytuj
chodzi o pomoc lokalnym firmom/ huta,sploem itp/hucie moze pomoc miasto/podatki/ a my mieszkancy kupuja spolem tez mozemy pomocokgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jaaasi
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 06:46  
Cytuj
CYTAT
W sklepach społem może są trochę wyższe ceny ale za to żywnośc ma wieksza wartośc niz biedronkowa i tescowa, dlatego mysle ze mozna oszczedzac na innych rzeczach a niekoniecznie na żywności, choć to moje subiektywne zdanie


hehe chyba malo wiesz ja mialam praktyki w sklepach spolem i tam nie polecam zywnosci zwlaszcza serow

 
 
 
 
~~xyz
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 10:14  
Cytuj
ja tam lubię kupować w sieci SPOŁEM, przynajmniej mniejsze kolejki niż Tesco, Towar niekoniecznie droższy. Widać, że standard coraz bardziej podwyższają, a nie jak Tesco stoją w miejscu.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 12:27  
Cytuj
Nie polecam drożdzówek w sklepie społem na J.P obok Stokrotki - już ich tam nie kupuje.....

 
 
 
 
~~Monika
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 19:59  
Cytuj
Krak powiedz dlaczego nie kupujesz drożdżówek w społem naprzeciwko stokrotki? Ja też tam kupuje.zapytanie

 
 
 
 
~~Leonsio
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 21:07  
Cytuj
Spolem Spolem i sie nie Wyspolempotluczony

 
 
 
 
~~ania
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 21:28  
Cytuj
Jaaasi, a co z tymi serami w spolem jest nie tak?Ja tam kupuje i sa super good

 
 
 
 
~~ser sPodlaski
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 22:16  
Cytuj
sery są przepyszne, zwłaszcza ser sPodlaski uśmiech

 
 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2009r. 22:25  
Cytuj
ja tam lubie wpadac do tych sklepow, jak piszecie ze nie polecacie pewne produkty to napiszcie czemu!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~KASIA
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 08:34  
Cytuj
A CO ZAPITALAMY JAK DZIKIE SWINIE A NA WYPLATE OCHLAPY.neutralny

 
 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 08:59  
Cytuj
Nie czaje dlaczego właściciele sklepów ubierają tak swoje ekspedientki... zero elegancji. Fartuchy to porażka!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~miki
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 09:18  
Cytuj
Tak tylko, że w Społem ten sam identyczny produkt co w Tesco kosztuje nieraz o 6 zł więcej.

 
 
 
 
~~Krak
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:32  
Cytuj
Drożdzówki w Społem obok Stokrotki - nie moge trafić na dostawe świeżych.Odnośnie drożdzówek u nas to powinny się nazywać bułki które zawierają śladowe ilości marmolady,sera itp.

 
 
 
 
~~lolo
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 10:36  
Cytuj
CYTAT
chodzi o pomoc lokalnym firmom/ huta,sploem itp/hucie moze pomoc miasto/podatki/ a my mieszkancy kupuja spolem tez mozemy pomocokgood



a moje zdanie jest takie że hute powinno się w końcu zamknąć raz na zawsze!!!!tam więcej jest związkowców niz pracowników!!!.Po co miasto ma pomagac podatkami hucie jak huta miastu podatków od dawna nie płaci??????

 
 
 
 
~~fifi
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 11:33  
Cytuj
a moje zdanie jest takie ze stalowowolskie społem to wielka lipa!!!kosmiczne ceny i słaba jakośc!!wytłumaczcie mi taki przypadek jak:kostka masła w patronackim sklepie naszej mleczarni kosztuje 2.99 a 100 metrów dalej w sklepie sieciowym ta sama kostka z tej samej mleczarni stalowowolskiej jest 60 groszy tańsza!!!!! to troche dziwne ale prawdziwe!!!niestety a sklepy społem w Stalowej wyglądaja jakby czas zatrzymał sie w 1999 roku w nich przykładem jest Justyna sklep na orzeszkowej w Jubilacie i pewnie też inne społemowskie do których nie miło wejść

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 11:49  
Cytuj
wlasnie o to chodzi ze trzeba zwracac uwage na takie kolosalne roznicezaklopotany moze wreszcie spolemowcy sie obudza z letargu, bo faktycznie musza walczyc o klienta ,okgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 160
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2009r. 12:05  
Cytuj
Bo w Tesco nie liczy się jakość tylko cena (najniższa) po jakiej ten sklep zaopatruje sie u dostawców, stąd na stoisku mięsnym jest mało firmowych wędlin a w wiekszości różne wynalazki, w społem przynajmniej wiem że jak kupie polędwice sopocką to będzie mi smakować bo jest z np.Dudy. Tak samo pieczywo, porównajcie smak kajzerki tej z piekarni Społem i „wypiekanej” w Tesco na Okulickiego (tzw.produkt głebokiego mrożenia sciana) albo smak chleba z Tesco w którym co drugi skladnik to np. E234 z tym ze Społem.

Duuuuzo jeszcze przed nimi do zrobienia i nie ma co tego ukrywać ale dopóki bedą mieli smaczne pieczywo i firmowe wędliny to codzienne zakupy bede robił w Społem a po chemie i inne rzeczy jeździł do Tesco. ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~klient
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 20:59  
Cytuj
kupuję w społem ser żółty - drogą bardzo smaczny, ładnie pokrojony i w atrakcyjnej cenie, jednak ostatnio w pewnym sklepie tej sieci przyuważyłem że ekspedientka krojąc ony podjada go bez żadnej krępacji i ku oburzeniu całego ogonka, zresztą mając to daleko w dupie jak sądzę.

ludzie to już się w pale nie mieści, Prezesura Społem zróbcie coś z tym, bo ser rzeczywiście bardzo dobry i dalej będę po niego chodzić ale niech ta ekspedientka podżera go jakoś dyskretniej ot chociażby na zapleczu czy coo ? :szok:

 
 
 
 
~~Prezes Społem
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
kupuję w społem ser żółty - drogą bardzo smaczny, ładnie pokrojony i w atrakcyjnej cenie, jednak ostatnio w pewnym sklepie tej sieci przyuważyłem że ekspedientka krojąc ony podjada go bez żadnej krępacji i ku oburzeniu całego ogonka, zresztą mając to daleko w dupie jak sądzę.

ludzie to już się w pale nie mieści, Prezesura Społem zróbcie coś z tym, bo ser rzeczywiście bardzo dobry i dalej będę po niego chodzić ale niech ta ekspedientka podżera go jakoś dyskretniej ot chociażby na zapleczu czy coo ? :szok:


zajmiemy się tym tematem, dziękujemy za wszelkie uwagi, pozdrawiamy.

Zarząd Społem

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2009r. 23:20  
Cytuj
jak to prezes spolem to jestem pod wrazeniem, naprawde tak powinno to dzialac ze odrazu powinno sie dzialac zycze duzych obrotow i zyskow good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zosia
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 08:06  
Cytuj
CYTAT
kupuję w społem ser żółty - drogą bardzo smaczny, ładnie pokrojony i w atrakcyjnej cenie, jednak ostatnio w pewnym sklepie tej sieci przyuważyłem że ekspedientka krojąc ony podjada go bez żadnej krępacji i ku oburzeniu całego ogonka, zresztą mając to daleko w dupie jak sądzę.

ludzie to już się w pale nie mieści, Prezesura Społem zróbcie coś z tym, bo ser rzeczywiście bardzo dobry i dalej będę po niego chodzić ale niech ta ekspedientka podżera go jakoś dyskretniej ot chociażby na zapleczu czy coo ? :szok:
Powiedz w którym to sklepie

 
 
 
 
~~antyspolem
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 08:46  
Cytuj
a co to jest spolem zebym mu pomagal. mi nikt nie pomaga. ludzie tam sprzedajacy we wszystkich sklepow, poza chyba delikatesami siedza tam jakby za kare, a przyzyczajenia mają jeszcze z poprzedniej epoki. zresztą nie ma się co dziwić. jak pamiętam, jak we wzorcówce z babcią stałem po kawe to te same twarze się przewijały co teraz. tylko epoka się zmieniła, a mentalność ludzi tam pracuyjących nie. towar jest taki sam ja we wszystkich innych sklepach. proponuje odwiedzić np. nasz sklep (koło kaprysu). pełna kultura, dziewczyny miłe, uśmiechnięte, zawsze coś dogadają i nie śmierdzą. proponuje przejść we wzorcówce koło pani z nabiałowego (dawnego - tej małej) albo pani z mięsnęgo. skoro one się nie czują, to mają chyba nad sobą kogoś kto im może zwrócić uwage co do zapachu.
nie wiem czym się tu podniecać. SPOŁEM - pamiątka minionej epoki. to co, że odnawiają sklepy i jakoś to wygląda inaczej. ludzie tam są tacy sami. ja mam im pomagać? - dlaczego. jak sklep ma zarobić na siebie, skoro nad sklepej jest prezes od tego, prezes od tamtego, dyrektorów od chuj..a, kupe ludzi w zarządzie, prezes zarządu, i pełno ludzi którzy ze sprzedażą w sklepie nie mają nic wspólnego, a ich przecież też wyżywić trzeba.
kupuje tam gdzie chce i gdzie mni obsłuzą miło.bo ja za to mniędzy innymi płace.
ludzie puknijcie się. czym się tu podniecąć. chcą się utrzymać to niech zapierdzielają na siebie jak każdy inny normalny szary obywatel w tym kraju. a nie następni wyciągają łape po nasze.

 
 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 09:36  
Cytuj
Faktgood , ser żólty jest dobry

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~mak
ff
Wysłany: 27 Sty 2009r. 10:55  
Cytuj
CYTAT
W sklepach społem może są trochę wyższe ceny ale za to żywnośc ma wieksza wartośc niz biedronkowa i tescowa, dlatego mysle ze mozna oszczedzac na innych rzeczach a niekoniecznie na żywności, choć to moje subiektywne zdanie


Czy np. woda mineralna ( znana marka) za 2.25 zł w SPOŁEM ma wyższą wartość niż ta sama woda w TESCO za 1.75 zł. Tak jest z wieloma artykułami markowymi w SPOŁEM i innych sieciach handlowych. Czy handlowcy SPOŁEM nie widzą tego, klient wie ile może zapłacić za dany produkt, jeśli cena wysoka omija ten sklep.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »