NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Skargi na moderatorów,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:10  
Cytuj
mlotek koniec i cisza bo sie wkurze cool girl a jak sie wkurze to bede zlacool girl a jak bede zla to bede musiala sie wyzyc cool girl a jak sie wyrzyje to na klientach bo w pracy jestem mlotekmlotekmlotek
wiec cicho bo mozesz to byc ty albo ty ... nie wiadomo na kogo trafigood
proponuje koniec tematu i od tej pory tylko same skargi tu piszemy jesli takowe beda ok

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:10  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:16  
Cytuj
Anulka jesteś piękna jak się złościsz więc nie krępuj się smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:21  
Cytuj
CYTAT
~jakion zauważ jeszcze jakim tonem wyrażasz te pretensje, jak byś był nie wiadomo kim i tobie się należy bo ty na to forum wchodzisz i dzięki temu strona jeszcze nie padła. Kultury trochę chamie.


po nowym roku będziemy mieli napewno okazje się spotkać i poznać w siedzibie portalu !wtedy ci wytłumacze dlaczego nażekam!pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:24  
Cytuj
CYTAT
[cytat]~jakion zauważ jeszcze jakim tonem wyrażasz te pretensje, jak byś był nie wiadomo kim i tobie się należy bo ty na to forum wchodzisz i dzięki temu strona jeszcze nie padła. Kultury trochę chamie.


CYTAT
po nowym roku będziemy mieli napewno okazje się spotkać i poznać w siedzibie portalu !wtedy ci wytłumacze dlaczego nażekam!pozdrawiam


No mnie tam nie spotkasz, ja nie należę do władz portalu, ale życzę ci powodzenia jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~jakion
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
[cytat]~jakion zauważ jeszcze jakim tonem wyrażasz te pretensje, jak byś był nie wiadomo kim i tobie się należy bo ty na to forum wchodzisz i dzięki temu strona jeszcze nie padła. Kultury trochę chamie.


CYTAT
po nowym roku będziemy mieli napewno okazje się spotkać i poznać w siedzibie portalu !wtedy ci wytłumacze dlaczego nażekam!pozdrawiam


No mnie tam nie spotkasz, ja nie należę do władz portalu, ale życzę ci powodzenia jezyk


wielka szkoda! myślałem że się poznamy !

 
 
 
 
Posty: 602
Dołączył: 3 Wrz 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:29  
Cytuj
virus czy to moja winna ze nie dziala PW?zaklopotany ja mam pretensje do ciebie a ty miej do admina a nie do mnie:szok: bo ty popelniles blad usuwajac post bez info do mnie a ze nie dziala nie moj problem tylko twoj jak mowia masz prawa ale i obowiazki , czyli naciskac bardziej admina mloteki tyle nie obrazaj sie bo nie jestesmy dziecmi zalezy nam na tym zeby wszystko dobrze dzialalo naraok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 13:36  
Cytuj
CYTAT
wielka szkoda! myślałem że się poznamy !


Mocno ubolewam, że musiałem zawieść twoje nadzieje, aż mi normalnie serce pęka ze zgryzoty placze.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 123
Dołączył: 20 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 15:23  
Cytuj
Witam
W ten radosny mikołajkowy dzień pragnę wszystkim uczestnikom portalu , forum itp życzyć ogromniastych prezentów, dużo słodyczy, ciepłych skarpetek, pogody ducha...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 28 Lis 2007r.
Skąd: Miasto-Widmo
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 19:55  
Cytuj
A ja dostałem lagą po łbie od żony na Mikołaja, więc mi tu Kachna nie wyjeżdżaj z Mikołajkami w ten piękny dzień jezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Gru 2008r. 21:27  
Cytuj
Obrazek

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2008r. 08:31  
Cytuj
Jak jest zima, to musi być zimno. Takie jest odwieczne prawo natury – jak powiedział klasyk. Może dlatego virus na forum grasuje chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 120
Dołączył: 24 Gru 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Gru 2008r. 15:41  
Cytuj
mam takie zastrzezenie ze temat wątku "pracy" pojawia sie w kilku tematach ale to bardziej zastrzezenie do admina. Ale ogólnie forum spoko, bardzo mie sie podobaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 11:58  
Cytuj
Ja tam nie mam skarg invx jest oksmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 17:21  
Cytuj
Już mam, ech...
Qwerty się na mnie uwziął i uważa mnie za niedorozwoja...
Traktuje mnie jak przygłupiego przedszkolaka, który nie ma cukierka i on z politowaniem do mnie mówi "Rozumiem Cię dzieciaczku, ale to nic takiego"(głupi text), a bladego pojęcia nie ma o co mi chodzi - przecierz nie wie co myślę więc niech nie wymyśla.placze

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 17:26  
Cytuj
jashu nie dziw się bo niektóre z twoich dzisiejszych pytań są takie, że po prostu ręce opadają, więc zanim coś napiszesz zastanów się troszkę dłużej i nie dąrz za wszelką cenę do zaświecenia jak najwięszej liczby lampek (a widać, że chcesz to zrobić). Ja nie traktuję cię jak przygłupa i rozumiem, że jesteś nowy na takim forum dlatego tylko życzliwie informuję.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 117
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 17:30  
Cytuj
j/w

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 17:49  
Cytuj
przecierz, dąrz. . . jesu, hłopacy pszeciesz to nie moszna wyczymać mlotek
ps
http://so.pwn.pl/ wykrzyknik

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 17:52  
Cytuj
lol - przepraszam - usunałem Ci wpis umiech wpisz jeszcze raz - Call - wybacz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:09  
Cytuj
Call zrypaliśmy kiedyś za to virusa, a teraz sam to robisz! Powyższy wpis jest całkowicie zmieniony przez moderatora. Brawo za spryt na dobry początek moderowania mlotek!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:11  
Cytuj
Przepraszam przepraszam i jeszcze raz przepraszam umiech Nie chciałem tego umiech Uwierz mi na słowo umiech już więcej tak nie zrobię umiech przyrzekam jezyk chciałem najnormalniej w świecie dać komentarz i takie coś wyszło - nawet nie chciałem wchodzić na Twój komentarz umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 185
Dołączył: 2 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:27  
Cytuj
Jaki portal , tacy moderatorzy!goodnie no żartuje , czasem to naprawde przesadzacie , ale macie władze więc się jaracie cool girlgood

wieś się bawi \' : )
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:33  
Cytuj
CYTAT
Jaki portal , tacy moderatorzy!goodnie no żartuje , czasem to naprawde przesadzacie , ale macie władze więc się jaracie cool girlgood


żadnego jarania się nie ma umiech echelon mnie uświadomił, że takie coś mam umiech qwerty jako jedyny dotychczas pracuje bez zarzuty z tego co widzęjezyk ja zaliczyłem wpadkę za co przepraszam jezyk ale nawet nie miałem jeszcze za bardzo pojęcia, że jestem tym modem umiech myślałem, że pisze swój komentarz umiech później zauważyłem, że to nie mój emblemat smiech2 wybacz jeszcze raz echelon jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 820
Dołączył: 9 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 18:45  
Cytuj
Echelon - wybaczysz mi?umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 102
Dołączył: 27 Gru 2008r.
Skąd: Kraków
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 19:25  
Cytuj
Na przykład jakie pytania?
Wy też piszecie często post pod postem i co?
I nic...
Nazwa tego wątka niedługo się zmieni na "Skargi na jasha".
I nie pisze żeby mieć lampki, bo to idiotyczne, zresztą dla mnie to są żarówki.
placze

Nie
jestem
pokemonem!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~VirusStyldowany
ff
Wysłany: 30 Gru 2008r. 19:45  
Cytuj
Dolaczyles 27 grudnia a 30 juz masz prawie 50 postow. Nie uwazasz ze w tematach twoje niektore posty sa typowym nabijaniem ?? Jeszcze niewidzialem nikogo kto w ciagu 3 dni uzbieralby 50 postow. Dosyc dziwne... ale wiesz ze takie cos jest bardzo idiotyczne. Pozdrawiam.

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »